DayTrading: Piątek 26.04.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 27 kwie 2019, 00:00

Wzrost
5
71%
Bez zmian
1
14%
Spadek
1
14%
 
Liczba głosów: 7

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 26.04.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

yeahman pisze:

Kod: Zaznacz cały

doświadczenie to [b][u]ogół wiadomości  zdobytych[/u][/b] na podstawie obserwacji i przeżyć; znajomość życia, rzeczy i ludzi; [b][u]zasób umiejętności, praktyka, wprawa[/u][/b]. 
[/quote]


rzeczywiscie to co zaznaczyłem to nie jest wiedza. Rece i cycki opadaja jak sie czyta wymysły niektórych...Proponuje zagłębić się w pojecie "wiedza empiryczna". Wtedy może coś się rozjaśni
Powodzenia
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2019, 13:31 przez Kermit, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Piątek 26.04.2019

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Kermit pisze:
yeahman pisze:

Kod: Zaznacz cały

doświadczenie to [b][u]ogół wiadomości  zdobytych[/u][/b] na podstawie obserwacji i przeżyć; znajomość życia, rzeczy i ludzi; [b][u]zasób umiejętności, praktyka, wprawa[/u][/b]. 
[/quote]


rzeczywiscie to co zaznaczyłem to nie jest wiedza. Rece i cycki opadaja jak sie czyta wymysły niektórych...
Powodzenia[/quote]
Zgadza się, nie jest to wiedza, tylko przypuszczenia, tezy, które nie dają się naukowo udowodnić.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Awatar użytkownika
oRi3
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 28 mar 2019, 10:09

Re: DayTrading: Piątek 26.04.2019

Nieprzeczytany post autor: oRi3 »

A mi się wydaję, że dzisiaj zobaczymy 1,1200 jak tylko PKB z USA będzie równy oczekiwaniom lub niższy (<=2,2%). Jak będzie mocno gorzej to 1,1200 będzie tylko przystankiem i w przyszłym tygodniu kurs będzie jeszcze wyżej.

A przy samej publikacji danych może nami rzucić trochę dół więc trzeba zapiąć pasy :).

GL wszystkim !
Stwórz plan, przetestuj go, i trzymaj się go cokolwiek by się nie działo.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 26.04.2019

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

oRi3 pisze:A mi się wydaję, że dzisiaj zobaczymy 1,1200 jak tylko PKB z USA będzie równy oczekiwaniom lub niższy (<=2,2%). Jak będzie mocno gorzej to 1,1200 będzie tylko przystankiem i w przyszłym tygodniu kurs będzie jeszcze wyżej.

A przy samej publikacji danych może nami rzucić trochę dół więc trzeba zapiąć pasy :).

GL wszystkim !
To Cię moge pocieszyć, że kazdemu kto otwiera pozycje "coś sie wydaje" bo przyszłości nikt nie zna. Potocznie zwane "spekulacją". Ale są znaki na niebie i ziemi jak i na ....wykresach ;)
Juz nie wspomne o czynniku fundamentalnym o którym wspomniałeś
:564:

Awatar użytkownika
yeahman
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1580
Rejestracja: 26 paź 2013, 22:05

Re: DayTrading: Piątek 26.04.2019

Nieprzeczytany post autor: yeahman »

Kermit pisze:
yeahman pisze:

Kod: Zaznacz cały

doświadczenie to [b][u]ogół wiadomości  zdobytych[/u][/b] na podstawie obserwacji i przeżyć; znajomość życia, rzeczy i ludzi; [b][u]zasób umiejętności, praktyka, wprawa[/u][/b]. 
[/quote]

rzeczywiscie to co zaznaczyłem to nie jest wiedza. Rece i cycki opadaja jak sie czyta wymysły niektórych...
Powodzenia[/quote]

no nie jest wiedzą, nie ejst, widze że masz ogromne problemy z mysleniem dla zobrazowania:

wiedza - przykład:  znajomość wydarzeń z II wojny światowej
doświadczenie - przykład: coś puka w prawym kole (nie wiadomo co) ale się zatrzymam bo może się to źle skończyć
Zamieszczane przeze mnie wykresy pokazują jedyne słuszne spojrzenie na rynek i stanowią jednoznaczną rekomendacje. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych jest świetnym pomysłem.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6655
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Piątek 26.04.2019

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

yeahman pisze:
Kermit pisze:
yeahman pisze:

Kod: Zaznacz cały

doświadczenie to [b][u]ogół wiadomości  zdobytych[/u][/b] na podstawie obserwacji i przeżyć; znajomość życia, rzeczy i ludzi; [b][u]zasób umiejętności, praktyka, wprawa[/u][/b]. 
[/quote]

rzeczywiscie to co zaznaczyłem to nie jest wiedza. Rece i cycki opadaja jak sie czyta wymysły niektórych...
Powodzenia[/quote]

no nie jest wiedzą, nie ejst, widze że masz ogromne problemy z mysleniem dla zobrazowania:

wiedza - przykład:  znajomość wydarzeń z II wojny światowej
doświadczenie - przykład: coś puka w prawym kole (nie wiadomo co) ale się zatrzymam bo może się to źle skończyć[/quote]
Widze, że nadal nie rozumiesz o co chodzi z tą AT. :)
Podpowiem, że w gre wchodzi Rachunek Prawdopodobieństwa bo rzecz dotyczy przewidywania przyszłości.

Awatar użytkownika
yeahman
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1580
Rejestracja: 26 paź 2013, 22:05

Re: DayTrading: Piątek 26.04.2019

Nieprzeczytany post autor: yeahman »

wracając do edka....

złoty tydzie na jenie = osłabienie dolca ;)
Zamieszczane przeze mnie wykresy pokazują jedyne słuszne spojrzenie na rynek i stanowią jednoznaczną rekomendacje. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych jest świetnym pomysłem.

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Piątek 26.04.2019

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

yeahman pisze:
Kermit pisze:
yeahman pisze:

Kod: Zaznacz cały

doświadczenie to [b][u]ogół wiadomości  zdobytych[/u][/b] na podstawie obserwacji i przeżyć; znajomość życia, rzeczy i ludzi; [b][u]zasób umiejętności, praktyka, wprawa[/u][/b]. 
[/quote]

rzeczywiscie to co zaznaczyłem to nie jest wiedza. Rece i cycki opadaja jak sie czyta wymysły niektórych...
Powodzenia[/quote]

no nie jest wiedzą, nie ejst, widze że masz ogromne problemy z mysleniem dla zobrazowania:

wiedza - przykład:  znajomość wydarzeń z II wojny światowej
doświadczenie - przykład: coś puka w prawym kole (nie wiadomo co) ale się zatrzymam bo może się to źle skończyć[/quote]
Rzecz w tym, że jeżeli Kermit da sobie złamać swój światopogląd, to istnieje duża szansa, że przestanie zarabiać, więc akurat musi iść w zaparte.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Piątek 26.04.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

ja juz skonczylem dialog.... Nie chce mi sie juz dyskutowac o tym ze AT nie działa, kreski nie działaja bo wraca ten temat jak bumerang co kilka tygodni. Kilka lat temu u mnie tez nie działały. Na szczescie poswiecilem mnostwo czasu żeby sie dokształcić, nauczyc czytac wykresy i to zmienic i teraz u mnie AT i kreski działaja - u Was nie musza i naprawde mi to lotto ;)
Wielu pipsów
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2019, 13:45 przez Kermit, łącznie zmieniany 1 raz.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
oRi3
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 28 mar 2019, 10:09

Re: DayTrading: Piątek 26.04.2019

Nieprzeczytany post autor: oRi3 »

Cblondyn pisze:
oRi3 pisze:A mi się wydaję, że dzisiaj zobaczymy 1,1200 jak tylko PKB z USA będzie równy oczekiwaniom lub niższy (<=2,2%). Jak będzie mocno gorzej to 1,1200 będzie tylko przystankiem i w przyszłym tygodniu kurs będzie jeszcze wyżej.

A przy samej publikacji danych może nami rzucić trochę dół więc trzeba zapiąć pasy :).

GL wszystkim !
To Cię moge pocieszyć, że kazdemu kto otwiera pozycje "coś sie wydaje" bo przyszłości nikt nie zna. Potocznie zwane "spekulacją". Ale są znaki na niebie i ziemi jak i na ....wykresach ;)
Juz nie wspomne o czynniku fundamentalnym o którym wspomniałeś
:564:
Dlatego zawsze używam sformułowań typu; "wydaje mi się", "myślę że", "oczekuję", "obstawiam", etc. To ostatnie najbardziej się tyczy spekulacji 8). W przeciwnym wypadku mamy do czynienia z wiedzą, nieobarczoną czynnikiem ryzyka i niepowodzenia. "Wiem, posiadam wiedzę, że stanie się tak a tak". Tutaj (przy kursie EURUSD) nikt tego nie wie co się wydarzy, nawet fundusze i banki inwestycyjne.
Stwórz plan, przetestuj go, i trzymaj się go cokolwiek by się nie działo.

Zablokowany