DayTrading: Piątek 19.04.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 20 kwie 2019, 00:00

Wzrost
1
25%
Bez zmian
1
25%
Spadek
2
50%
 
Liczba głosów: 4

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Piątek 19.04.2019

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Świeżak44 pisze:Hahhahahahahah... nawet w święta...
Ponieważ takie rzeczy dzielą ludzi, a nie łączą.
Dzielą ludzi na kategorie, rasy, lepszych, gorszych, itp.
Z tego wynika całe zło tego świata.

https://www.youtube.com/watch?v=YkgkThdzX-8
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 19.04.2019

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

A może jednak, tylko takie coś daje rade i ma sens. Bardzo małe pozycje i bardzo duże interwały, brak SL, bo i tak rynek kiedyś wróci, ale zawsze sporeTP.. Gra z trendem, lub na dużej konsoli. Olewasz wszystkie skoki, ten cały szum, konsole, wybijanie SL-i i całe to wielogodzinne badziewie, które ostatnio mielismy na indeksach.. W końcu nawet Fraktale wyciągneli na tym mimo wszystko to konto na +200%( z ta ropą co im tak zjechała..) W sumie nawet nie próbowałem tak grac.. Ktos zrobił 5500% w twe sposób.
https://forexclub.pl/trader-forex-lulam ... Asyl4hXJ-k

-- Dodano: 21 kwie 2019, 18:01 --

Grając taką strategią nie musisz wyławiać setupów co do minuty, bawić się w jasnowidza gdzie wykres zaraz ruszy. Minusem jest to, że trzeba dłuzej czekac na zyski..
On pisze, ze skalpuje, ale stratnych nie zamyka, tylko czeka aż pozycja wróci. Przy bardzo małym wolumenie może to dac przewagę na rozhuśtanym rynku.
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Piątek 19.04.2019

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Świeżak44 pisze:A może jednak, tylko takie coś daje rade i ma sens. Bardzo małe pozycje i bardzo duże interwały, brak SL, bo i tak rynek kiedyś wróci, ale zawsze sporeTP.. Gra z trendem, lub na dużej konsoli. Olewasz wszystkie skoki, ten cały szum, konsole, wybijanie SL-i i całe to wielogodzinne badziewie, które ostatnio mielismy na indeksach.. W końcu nawet Fraktale wyciągneli na tym mimo wszystko to konto na +200%( z ta ropą co im tak zjechała..) W sumie nawet nie próbowałem tak grac.. Ktos zrobił 5500% w twe sposób.
https://forexclub.pl/trader-forex-lulam ... Asyl4hXJ-k

-- Dodano: 21 kwie 2019, 18:01 --

Grając taką strategią nie musisz wyławiać setupów co do minuty, bawić się w jasnowidza gdzie wykres zaraz ruszy. Minusem jest to, że trzeba dłuzej czekac na zyski..
On pisze, ze skalpuje, ale stratnych nie zamyka, tylko czeka aż pozycja wróci. Przy bardzo małym wolumenie może to dac przewagę na rozhuśtanym rynku.
A świstak siedzi i zawija w sreberka! :wall:
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: DayTrading: Piątek 19.04.2019

Nieprzeczytany post autor: freakout »

Świeżak44 pisze:A może jednak, tylko takie coś daje rade i ma sens. Bardzo małe pozycje i bardzo duże interwały, brak SL, bo i tak rynek kiedyś wróci, ale zawsze sporeTP.. Gra z trendem, lub na dużej konsoli. Olewasz wszystkie skoki, ten cały szum, konsole, wybijanie SL-i i całe to wielogodzinne badziewie, które ostatnio mielismy na indeksach.. W końcu nawet Fraktale wyciągneli na tym mimo wszystko to konto na +200%( z ta ropą co im tak zjechała..) W sumie nawet nie próbowałem tak grac.. Ktos zrobił 5500% w twe sposób.
https://forexclub.pl/trader-forex-lulam ... Asyl4hXJ-k

-- Dodano: 21 kwie 2019, 18:01 --

Grając taką strategią nie musisz wyławiać setupów co do minuty, bawić się w jasnowidza gdzie wykres zaraz ruszy. Minusem jest to, że trzeba dłuzej czekac na zyski..
On pisze, ze skalpuje, ale stratnych nie zamyka, tylko czeka aż pozycja wróci. Przy bardzo małym wolumenie może to dac przewagę na rozhuśtanym rynku.
i skończysz jak danbo z takimi metodami

Zablokowany