DayTrading: Czwartek 21.03.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 22 mar 2019, 00:00

Wzrost
1
25%
Bez zmian
0
Brak głosów
Spadek
3
75%
 
Liczba głosów: 4

szuler
Maniak
Maniak
Posty: 4505
Rejestracja: 19 gru 2018, 13:42

Re: DayTrading: Czwartek 21.03.2019

Nieprzeczytany post autor: szuler »

e/u
wstępnie do dalszej gry można przyjąć ,, górę,, BB z m15, okolice 1,1405
https://invst.ly/acbmc

i tak sobie skakać,
przyjmując z D1 S - bb zaliczone prawidłowo
https://invst.ly/acbns
Ostatnio zmieniony 21 mar 2019, 14:23 przez szuler, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 21.03.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

A kto tu sie ma gniewac? Kazdy ma swoj punkt widzenia. Znam takich co inwestuja w oparciu o fazy ksiezyca. I kazdy jest przekonany ze tylko to ma wplyw na ruch ceny i jego metoda jest jedyna słuszna.
Ja mam swoja i moge sie co do ruchu ceny z kims nie zgadzac ale nigdy nikomu nie powiem ze jego metoda to glupota bo guzik o niej wiem. I polecam podobne podejscie innym. Bo komus sie moze wydawac ze jak pokaze Wam dwie kreski to juz na podstawie tego jest pelna analiza. A nikt nie wie czy dodatkowo nie uzywam jeszcze czegos, wskaznikow, wolumenu, czy innych narzedzi, a pokazuje na forum tylko efekt koncowy. Takze wiecej dystansu proponuje bo czasem tylko sie Wam wydaje ze cos wiecie o metodologii innych, a w rzeczywistosci nie macie o niej bladego pojecia... Wielu pipsów
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

coolcov
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 411
Rejestracja: 26 sty 2015, 11:05

Re: DayTrading: Czwartek 21.03.2019

Nieprzeczytany post autor: coolcov »

Kermit pisze:A kto tu sie ma gniewac? Kazdy ma swoj punkt widzenia. Znam takich co inwestuja w oparciu o fazy ksiezyca. I kazdy jest przekonany ze tylko to ma wplyw na ruch ceny i jego metoda jest jedyna słuszna.
Ja mam swoja i moge sie co do ruchu ceny z kims nie zgadzac ale nigdy nikomu nie powiem ze jego metoda to glupota bo guzik o niej wiem. I polecam podobne podejscie innym. Bo komus sie moze wydawac ze jak pokaze Wam dwie kreski to juz na podstawie tego jest pelna analiza. A nikt nie wie czy dodatkowo nie uzywam jeszcze czegos, wskaznikow, wolumenu, czy innych narzedzi, a pokazuje na forum tylko efekt koncowy. Takze wiecej dystansu proponuje bo czasem tylko sie Wam wydaje ze cos wiecie o metodologii innych, a w rzeczywistosci nie macie o niej bladego pojecia... Wielu pipsów

Wzajemnie
VSA

Awatar użytkownika
riskrewardratio
Bywalec
Bywalec
Posty: 17
Rejestracja: 20 mar 2019, 16:19

Re: DayTrading: Czwartek 21.03.2019

Nieprzeczytany post autor: riskrewardratio »

TsunamiPL pisze:Wczorajsze s na edku zamknięte na +
Zostałem z L :roll:
Bedzie dobrze :wink:
Poznaj ryzyko transakcji przed jej wykonaniem, a także najlepsze poziomy dla Take profit oraz Stop Loss. Łatwiejsze inwestowanie, szybkie wyliczanie ryzyka i zysków to tylko kilka z funkcji Risk Reward Ratio.

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6651
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Czwartek 21.03.2019

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Kiedyś na webinarze Rafał. Z napisał pewna formułe. Pewnie niewielu ją zapamietało albo zwróciło na nia uwage. ALe jest kluczem do jego sukcesów. Jak ktoś zrozumie i w dodatku potrafi ja zastosowac to tylko krok do sukcesu.

Tz>Ts

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Czwartek 21.03.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

riskrewardratio pisze:
TsunamiPL pisze:Wczorajsze s na edku zamknięte na +
Zostałem z L :roll:
Bedzie dobrze :wink:
1480 i 1,15 kolega podał
formułka w stopce bardzo ciekawa też
pytanie grzecznosciowo ,
czy juz kolega zajął pozycje pod te poziomy?
i z jakim sl

belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1324
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: DayTrading: Czwartek 21.03.2019

Nieprzeczytany post autor: belon »

Dwie lub trzy linie + jakaś strefa w zupełności starczą na dobrą analizę.

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 21.03.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

belon pisze:Dwie lub trzy linie + jakaś strefa w zupełności starczą na dobrą analizę.
linie nie działaja, nie czytales? jak nawet zarabiasz na tym to wbrew prawom fizyki :mrgreen:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6651
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: DayTrading: Czwartek 21.03.2019

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

belon pisze:Dwie lub trzy linie + jakaś strefa w zupełności starczą na dobrą analizę.
Dokładnie. A samo rysowanie to ma być jedynie narzędziem pomocnym a nie celem samym w sobie ;)
To nie kółko z plastyki i konkurs kto ładniej narysuje. Bo sam rysunek to jeszcze nie zysk. Prawda?
Udanych tradów wszystkim :)

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 21.03.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

a 1 zasada tradera wlacz komputer i nawet narysuj te 5 linii i jak nie widzisz kierunku to popatrz na inna pare
lub poczekaj az zobaczysz co na tej parze moze dzis byc
to zwlaszcza przy dt
linie to podstawa bo zawsze maja jakis punkt wspolny to moje zdanie
i 5 linii to malo no chyba ze na m1
a 2ga zasada to jaki zysk cie zadowala i jak mozesz pozycjonowac
bo jesli 5-10 pipsow to tego mozna tylko sie nauczyc jak kytos juz pisal 1000 dpo godz przy kompie
a najlepiej 5tys czy 10tys i wiesz wsio czy umiesz
Ostatnio zmieniony 21 mar 2019, 14:48 przez XAB, łącznie zmieniany 2 razy.
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Zablokowany