DayTrading: Czwartek 21.03.2019

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 22 mar 2019, 00:00

Wzrost
1
25%
Bez zmian
0
Brak głosów
Spadek
3
75%
 
Liczba głosów: 4

Awatar użytkownika
TsunamiPL
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8504
Rejestracja: 23 sty 2012, 18:57

Re: DayTrading: Czwartek 21.03.2019

Nieprzeczytany post autor: TsunamiPL »

Wczorajsze s na edku zamknięte na +
Zostałem z L :roll:
The only way is up

coolcov
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 411
Rejestracja: 26 sty 2015, 11:05

Re: DayTrading: Czwartek 21.03.2019

Nieprzeczytany post autor: coolcov »

TsunamiPL pisze:Wczorajsze s na edku zamknięte na +
Zostałem z L :roll:
To nie dobrze !
VSA

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 21.03.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

index dolara h4 - dolna banda na obecna chwile wybroniona wiec tak jak sugerowałem wczoraj nadal jest możliwosc utworzenia formacji filizanki z celem na gornej bandzie dużego klina. Dopiero jak cena pojdzie dolem można bedzie mówić o średnioterminowej zmianie układu sił IMO
https://www.tradingview.com/x/Co3tmJ2r/
https://www.tradingview.com/x/vFy37mcQ/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Awatar użytkownika
Kermit
Maniak
Maniak
Posty: 5745
Rejestracja: 11 cze 2017, 14:48

Re: DayTrading: Czwartek 21.03.2019

Nieprzeczytany post autor: Kermit »

jeszcze raz wykres dzienny edka - z subiektywnym komentarzem... Na obecna chwilę mamy wybroniony klin więc siłą rzeczy IMO powinno zakładać się kontynuacje trendu (ktory trwa niemal rok) i ruch do dolnej bandy na nowe minima. Jesli taki ruch uznac za bazowy to warto przyjrzec sie ile miejsca mamy wewnatrz klina - wcale nie tak dużo. Ponizej naniosłem pionową linią pokazującą mniej wiecej w którym miejscu powinno nastąpić wybicie z klina. Wyglada wiec na to że w przypadku takiego scenariusza w ciągu około miesiąca czeka cene ruch na jakieś 3-4 figury w dół i kolejne 3-4 figury w górę. Zapowiada to interesujece najbliższe tygodnie i dynamiczne ruchy. Ale jak wspomnialem na poczatku to tylko moja subiektywna opinia i nikt nie musi sie z nia zgadzac ;) Postrzeganie tej pary zmienie dopiero jak wybije i edek gora i index dolara dolem
https://www.tradingview.com/x/AZvhk9P1/
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

szuler
Maniak
Maniak
Posty: 4505
Rejestracja: 19 gru 2018, 13:42

Re: DayTrading: Czwartek 21.03.2019

Nieprzeczytany post autor: szuler »


XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 21.03.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

easy0000 pisze:HeHe przecież to wszystko to taki przekręt ludzie dajcie sobie spokój, ja już przestałem wierzyć w te cuda po kilku konkretnych zagraniach i wypłaciłem pieniądze, ale zawsze na demo można się pobawić powodzenia i szczęścia w tej grze hazardowej.
DA DA DA
dla jednych to hazard i zawsze bedzie strata kasy
dla znajacego dobrze at trzymajacego sie zasad i umiejacego ze swej wiedzy korzystac to bardzo latwy sposob :568: zarabiania mniejszej lub troszke trudniej wiekszej kasy
proponuje wiecej spacetow bo a noz znajdziesz czy Ci z nieba ci zleci ze 100 zeta czy wiecej
a to tez hazard
znajdziesz grosz czy z 10 zeta tez to nie wiadoma a bedziesz zdrowszy bo spacer pomaga
nie znajdziesz to tez zawsze powiesz a szansa byla :568:
powodzenia :564:
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Czwartek 21.03.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

XAB pisze:
easy0000 pisze:HeHe przecież to wszystko to taki przekręt ludzie dajcie sobie spokój, ja już przestałem wierzyć w te cuda po kilku konkretnych zagraniach i wypłaciłem pieniądze, ale zawsze na demo można się pobawić powodzenia i szczęścia w tej grze hazardowej.
DA DA DA
dla jednych to hazard i zawsze bedzie strata kasy
dla znajacego dobrze at trzymajacego sie zasad i umiejacego ze swej wiedzy korzystac to bardzo latwy sposob :568: zarabiania mniejszej lub troszke trudniej wiekszej kasy
proponuje wiecej spacetow bo a noz znajdziesz czy Ci z nieba ci zleci ze 100 zeta czy wiecej
a to tez hazard
znajdziesz grosz czy z 10 zeta tez to nie wiadoma a bedziesz zdrowszy bo spacer pomaga
nie znajdziesz to tez zawsze powiesz a szansa byla :568:
powodzenia :564:
Xab zawsze szanowałem takich ludzi że potrafia ale przestac!!, a nie tkwic w czymś co uwazają za bezsens
i tu z tym kolega sie zgodze.
zresztą to jest post który robi jakies ostrzezenie dla innych mniej jak nazywasz zdolnych w trejdingu
tak ze daj spokój.
Nic nie zrobisz bo to jego jest
Odniósłbym sie do postu Kermita dt EU
ale jest takim indywidualista ze szkoda mi czasu na kolejne postowanie
Swoje zamiesciłem w niedziele daytrading-piatek-15-03-2019-t30512-70.html#p938410
ale wczorajszy ruch jest dla mnie bardzo istotny
wiec napewno wejscie w sell bo cos tam jakas obrona napewno nie
ruch w klinie??
czy ktos wie jak on przebiega??
w tym miesiacu konczy sie swieca kwartalna i jest to bardzo ważne bo powtaje formacja blok odwracająca

szuler
Maniak
Maniak
Posty: 4505
Rejestracja: 19 gru 2018, 13:42

Re: DayTrading: Czwartek 21.03.2019

Nieprzeczytany post autor: szuler »

e/u
lecimy do dolnej bandy bb na h1 ?
https://invst.ly/acat7

XAB
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 17468
Rejestracja: 23 wrz 2017, 20:53

Re: DayTrading: Czwartek 21.03.2019

Nieprzeczytany post autor: XAB »

GRASZ TO CO RYNEK DAJE LUB POKAZUJE
i jak to przemyslisz to i wiesz kiedy jest sens wejsc -wyjsc i uciec z rynku
https://iv.pl/images/75822124206270571011.png
nie mam dzis zmartwien mam ske z 1,1441 o pol mniej i jakbym kasowal teraz mam 881 zeta polowke to 400 itd
poszedl mocny wzrost ale gdyby od razu dzis poprawiali to by byla jasnosc
nie poprawiaja to szukac abc jedno weszlo i tyle
pisze o prostym abc male cyferki kol czarny prostrzego nie znam
i w zasadzie to z krotkiej to zamknij ske
ramka czerwona wzrosty
zielona ?
zolta spadki
i co tu kurna trudnego
to m3 wiec krotka pilka
jakaz tu jasnosc jeszcze trzeba by cos zakladac ?
Wszystkie zamieszczane przeze mnie analizy są moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora

Tomasz196407
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 14967
Rejestracja: 29 paź 2012, 09:52

Re: DayTrading: Czwartek 21.03.2019

Nieprzeczytany post autor: Tomasz196407 »

XAB pisze:GRASZ TO CO RYNEK DAJE LUB POKAZUJE
i jak to przemyslisz to i wiesz kiedy jest sens wejsc -wyjsc i uciec z rynku
https://iv.pl/images/75822124206270571011.png
nie mam dzis zmartwien mam ske z 1,1441 o pol mniej i jakbym kasowal teraz mam 881 zeta polowke to 400 itd
poszedl mocny wzrost ale gdyby od razu dzis poprawiali to by byla jasnosc
nie poprawiaja to szukac abc jedno weszlo i tyle
pisze o prostym abc male cyferki kol czarny prostrzego nie znam
i w zasadzie to z krotkiej to zamknij ske
XAB :564: abc górą :D

Zablokowany