Konto real - de30, dźwignia 1:100

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
sydney91
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 23
Rejestracja: 17 paź 2018, 07:55

Re: Konto real - de30, dźwignia 1:100

Nieprzeczytany post autor: sydney91 »

Ok pierwszy trejd zakończony. Miało być 300 pkt, ale zamknąłem przy 240 pkt. Nie jest źle.
Wcześniej się pospieszyłem i straciłem kilka pipsów. Jak na razie 747 dolarów na koncie.
Nie musi być idealnie, żeby było wspaniale!

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: Konto real - de30, dźwignia 1:100

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Myśl więcej o trzymaniu się strategii a mniej o punktach i pieniądzach. Po prostu "olej" cyferki.
Powodzenia :)
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

sydney91
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 23
Rejestracja: 17 paź 2018, 07:55

Re: Konto real - de30, dźwignia 1:100

Nieprzeczytany post autor: sydney91 »

meylo pisze:Myśl więcej o trzymaniu się strategii a mniej o punktach i pieniądzach. Po prostu "olej" cyferki.
Powodzenia :)
Tak masz racje. Ale jednak jeżeli chodzi o pipsy to wole troche na to zwracać uwagę bo jednak te 250 - 300 pkt mnie satysfakcjonuje ;)

Z pieniędzmi mam największy problem. Choć jak teraz pisze i myśle to jak patrze na pipsy to patrze też na pieniądze :D Czyli takie troche błedne koło.

Dziękuje za radę. Czas kiedy przestane patrzeć na pipsy i pieniądze będzie czasem żniw dla mnie :) Mam nadzieję zresztą kto na tym forum i na forex nie ma, że kiedyś dojde do takiego poziomu :)
Choć znowu koło się zamyka bo nie dojdę jak będe przyciagał duża wagę do kasy i pipsów...

Psychika, psychika, psychika :) Powiem wam szczerze że mysłałem że jestem silniejszy psychicznie ;D
Nie musi być idealnie, żeby było wspaniale!

sydney91
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 23
Rejestracja: 17 paź 2018, 07:55

Re: Konto real - de30, dźwignia 1:100

Nieprzeczytany post autor: sydney91 »

Zawarłem kolejną transakcje. Wyszedłem za szybko choć jest to upsrawiedliwione gdyż było to ponowienie shorta na większym ruchu. Łącznie z tego ruchu wyciągnałem około 380 pkt.

Mam 817 dolarów na koncie. Dzisiaj zrobiłem 157 dolarów na plus. I powiem wam że ogarnął mnie strach do dalszej gry w dniu dzisiejszym ;( Nie chce stracić dzisiejszego zarobku wiem że w poniedziałek też jest dzień handlowy, ale z drugiej strony powinienem grać dalej. Ehh...

P.S.

Cel w mojej strategi to zawarcie dwóch transkacji na dwóch ruchach. Jeżeli zawarłem dwie transkacje na jednym to traktuje to jak jeden ruch.
Nie musi być idealnie, żeby było wspaniale!

sydney91
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 23
Rejestracja: 17 paź 2018, 07:55

Re: Konto real - de30, dźwignia 1:100

Nieprzeczytany post autor: sydney91 »

meylo pisze:Myśl więcej o trzymaniu się strategii a mniej o punktach i pieniądzach. Po prostu "olej" cyferki.
Powodzenia :)

Dzięki, ale sam wiesz jakie to trudne ;) Mysle ze doswiadczenie bedzie robilo swoje. Chyba jestem jeszcze malo pewny swoich umiejetnosci, skad ta troska o pieniadze i pipsy:)

Wiem, że to mój problem i będe robił wszystko żeby zwalczyć to jak najszybciej. A czy wyjdzie mi to na dobre czy nie to czas pokaże :) Wiem, że jeszcze długa droga przede mną do osiągniecia celu. Jak zaczynałem to juz po 2 miesiącach obserwowania wykresów miałem być milionerem :D Wiecie jak to jest :)
Myślałem sobie: "ee tam, psychika - jak jesteś mądry to wiesz że masz się trzymać strategi i koniec kropka. Co w tym trudnego?" Teraz widzę jakie to trudne i jak ważne jest doświadczenie w grze na realne pieniądze.
Demo, a real to dzień do nocy. Nie moge powiedzieć że czas spędzony na koncie demo i na graniu na sucho był czasem straconym, ale widzę że droga do zarabiania pieniędzy na prawdziwym rynku prowadzi przede wszystkim przez doświadczenie gry na prawdziwe pieniądze.

Stwierdziłem, że na dzisiaj kończe. Życzę wszystkim miłego dnia!
Nie musi być idealnie, żeby było wspaniale!

sydney91
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 23
Rejestracja: 17 paź 2018, 07:55

Re: Konto real - de30, dźwignia 1:100

Nieprzeczytany post autor: sydney91 »

Edit: Przepraszam że odpisałem dwa razy na ten sam post:) Myślałem że to inna osoba:)
Nie musi być idealnie, żeby było wspaniale!

Awatar użytkownika
sardo nunspa
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 18 sty 2007, 12:56

Re: Konto real - de30, dźwignia 1:100

Nieprzeczytany post autor: sardo nunspa »

sydney91 pisze:.
Psychika, psychika, psychika :) Powiem wam szczerze że mysłałem że jestem silniejszy psychicznie ;D
Ależ my wszyscy jesteśmy słabi psychicznie, tylko jedni nadrabiają techniką, a reszta ginie marnie.
Obrazek

sydney91
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 23
Rejestracja: 17 paź 2018, 07:55

Re: Konto real - de30, dźwignia 1:100

Nieprzeczytany post autor: sydney91 »

sardo nunspa pisze:
sydney91 pisze:.
Psychika, psychika, psychika :) Powiem wam szczerze że mysłałem że jestem silniejszy psychicznie ;D
Ależ my wszyscy jesteśmy słabi psychicznie, tylko jedni nadrabiają techniką, a reszta ginie marnie.

Chyba coś w tym jest ;) Wkońcu nie samą psychiką się zarabia:)
Nie musi być idealnie, żeby było wspaniale!

Nendo

Re: Konto real - de30, dźwignia 1:100

Nieprzeczytany post autor: Nendo »

sydney91 pisze:
sardo nunspa pisze:
sydney91 pisze:.
Psychika, psychika, psychika :) Powiem wam szczerze że mysłałem że jestem silniejszy psychicznie ;D
Ależ my wszyscy jesteśmy słabi psychicznie, tylko jedni nadrabiają techniką, a reszta ginie marnie.

Chyba coś w tym jest ;) Wkońcu nie samą psychiką się zarabia:)
Zarabia się skilem, psychiką traci

sydney91
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 23
Rejestracja: 17 paź 2018, 07:55

Re: Konto real - de30, dźwignia 1:100

Nieprzeczytany post autor: sydney91 »

Witam wszystkich!

To zaczynamy kolejny dzień handlowy:) Postaram się nie patrzeć na cyferki i zagrać tak jak powinienem :)

Pozdrawiam
Nie musi być idealnie, żeby było wspaniale!

ODPOWIEDZ