Konto real - de30, dźwignia 1:100

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
PaulGilbert
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 529
Rejestracja: 09 mar 2013, 09:21

Re: Konto real - de30, dźwignia 1:100

Nieprzeczytany post autor: PaulGilbert »

sydney91 pisze: Używam, ale ręcznie. Z góry narzucony stop loss nie ma dla mnie sensu.
Ja mam odwrotnie - SL mam określony zawsze przed wejściem w trejd, ale za to TP to już często nie. SL mam zwykle blisko - wolę już bardziej nawet dwa razy wejść niż tracić większą ilość depo. TP natomiast często nie ustawiam, bo po co ograniczać zysk.

Jak nie lubisz stawiać tradycyjnego SLa, to napisz sobie jakiegoś prostego EA, który za Ciebie będzie dbał o transakcję gdy odejdziesz od wykresu.

FreeWay

Re: Konto real - de30, dźwignia 1:100

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Twoje problemy emocjonalne wynikają z tego że masz nie przetestowaną strategie lub źle przetestowaną to znaczy nie wiesz czego się po niej spodziewać , musisz wiedziec ile R powinieneś miec w 100 transakcjach by wyjść na swoje , znac max liczbe strat/zysków w rzędzie by wyliczyć max Drawdown i z tego parametru odpowiedni % na każdy trejd. Ja robie tak ze najpierw testy w testerze później demo i zawsze wyniki wpisuje w taka tabelkę ninimum 100 trejd by to było wiarygodne.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
dzikson
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 426
Rejestracja: 05 cze 2019, 18:48

Re: Konto real - de30, dźwignia 1:100

Nieprzeczytany post autor: dzikson »

Jak tam dziennik? Gracz na rynku czy po za?
"Dla każdego inaczej wygląda kawałek nieba, własna sieć odrzutowców kontra pół chleba.."
RR Brygada

rekinb
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 26 gru 2014, 18:08

Re: Konto real - de30, dźwignia 1:100

Nieprzeczytany post autor: rekinb »

margin call pewnie i stop out

runy i slk XD

ODPOWIEDZ