Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowców

Miejsce, gdzie początkujący mogą zadawać nawet najbardziej dziwne pytania.
FreeWay

Re: Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowcó

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Witam jest jakiś broker u którego można grac w weekend ?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowcó

Nieprzeczytany post autor: raposo »

FreeWay pisze:Witam jest jakiś broker u którego można grac w weekend ?
Co najwyżej na kryptowalutach ... ;)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

FreeWay

Re: Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowcó

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Banki sobie handlują a broker wyłącza tę możliwość , gdzie te krypto jakaś giełda czy coś ?

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowcó

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

FreeWay pisze:Banki sobie handlują a broker wyłącza tę możliwość , gdzie te krypto jakaś giełda czy coś ?
A co ma broker wspólnego z tym, że banki handlują?
Broker nie jest uczestnikiem tego, co banki handlują.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

FreeWay

Re: Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowcó

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Serio ?? brokerzy zamykają nam rynek w piątek i otwierają w niedziele po 23 nie uwzględniają na wykresie ruchu ceny podczas weekendu i widzę lukę a nie powinienem bo handel trwa 24h 7dni w tygodniu, w piątek wieczór widzę sygnał ale nie ma już czasu bym mógł go zrealizować , ale inni też ten sygnał widzą i zwykle go realizują w weekend czego ja zrobić nie mogę .

A co ma broker wspólnego z tym, że banki handlują? - ceny jakie widzisz na platformie w poniedziałek :shock: ?
Broker nie jest uczestnikiem tego, co banki handlują. - ale płynność mu zapewniają :shock:

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowcó

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Płynność w weekendy drastycznie spada. Plakalbyś handlując z takimi spreadami i zmiennością. MM miałby problem z zabezpieczeniem transakcji. Suma Summarum - dla detali nieopłacalne i generujące więcej problemów niż korzyści przedsięwzięcie.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowcó

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Panowie,

Jak nazwa tematu wskazuje - "wszystkie pytania dozwolone". Wątek skierowany jest do początkujących, ale wypowiadać się w nim może każdy. Każde, nawet najgłupsze pytanie, o ile jest związane z Forexem, jest dozwolone.

Jeśli odpowiedź na pytanie użytkowników ma służyć ich poniżeniu, chwaleniu się czy wywyższaniu siebie lub pisaniu, że coś "każdy powinien to wiedzieć" to niestety, akurat w tym wątku takie zachowanie jest wyjątkowo niemile widziane. Wtedy po prostu zwyczajnie NIE PISZ NIC. Nikt nie rodzi się z wiedzą o inwestowaniu.

W związku z tym fx-technik dostaje ostrzeżenie, a niemerytoryczne posty zostają usunięte. Historia życia pojedynczych użytkowników jest tu całkowicie nieistotna i pisanie o niej na pewno nie interesuje kilkuset osób, które obserwują ten wątek i dostaje powiadomienie o nowej odpowiedzi. W tym celu można sobie założyć journal i tam zaprezentować siebie, swój system, wyniki, umiejętności.

Zalecam trzymania się tematów konkretnego wątku oraz apeluję o szacunek wobec innych userów. Jak nie, to w lewym górnym rogu jest opcja "wyloguj" (na nowej skórce forum - w prawym ;) ). Nikt nikogo na siłę tu nie trzyma. Jednocześnie, mam nadzieję, że takowe zachowania nie będą negatywnie oddziaływać na samo forum oraz nie spowodują, że traderzy będą mieli obawy, czy rozwiewać tutaj swoje wątpliwości. Jak coś, można na mnie liczyć :D

Powodzenia na rynku w nadchodzącym tygodniu ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

arnoldvonbuch
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 30 lip 2018, 01:37

Re: Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowcó

Nieprzeczytany post autor: arnoldvonbuch »

Witam wszystkich

Jeśli broker(np. Admiral) życzy sobie minimalny depozyt w celu aktywacji konta, czy jeśli wpłacę taką kwotę i od razu(po aktywacji) wypłacę część - zostawię mniejszą kwotę do grania - będzie jakiś problem? Z wypłatą, z graniem? Widziałem podobne pytanie, ale stare - wolę świeższe info.

Maciekkk
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 29
Rejestracja: 03 mar 2016, 10:04

Re: Wszystkie pytania dozwolone-Dla poczwoątkujących Forexow

Nieprzeczytany post autor: Maciekkk »

Przed zmniejszeniem dzwigni otwieralem 0,1 lota na edku z prowizja 3zl .. otworzyłem 0,01 lota z prowizja 1zl przy dźwigni 1:30. Wyjaśni ktoś bo nie rozumiem xd

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Wszystkie pytania dozwolone-Dla początkujących Forexowcó

Nieprzeczytany post autor: raposo »

arnoldvonbuch pisze:Witam wszystkich

Jeśli broker(np. Admiral) życzy sobie minimalny depozyt w celu aktywacji konta, czy jeśli wpłacę taką kwotę i od razu(po aktywacji) wypłacę część - zostawię mniejszą kwotę do grania - będzie jakiś problem? Z wypłatą, z graniem? Widziałem podobne pytanie, ale stare - wolę świeższe info.
Zdazylem Ci już odpowiedzieć na to pytanie na forum Forex Club - zajrzyj tam ;)

-- Dodano: pn 30-07-2018, 11:34 --
Maciekkk pisze:Przed zmniejszeniem dzwigni otwieralem 0,1 lota na edku z prowizja 3zl .. otworzyłem 0,01 lota z prowizja 1zl przy dźwigni 1:30. Wyjaśni ktoś bo nie rozumiem xd
Niech zgadnę - mForex? ;)
Prawdopodobnie broker ma ustaloną minimalną wartość prowizji od zlecenia. Rzadkość ale jednak się zdarza.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ