FxPro regulacje

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

FxPro regulacje

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

Witam

Zastanawiam się nad zalozeniem konta w FXPro ale sa dwie regulacje - cypryjska i brytyjska.
Cypryjska ma lepszse bonusy - spread, przelewy z polskich kont bankowych itp.
Zastanawiam sie gdzie jest haczyk, czy regulacje maja tu jakies znaczenie? :roll:

starywyjadaczfx
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 23 paź 2017, 02:48

Re: FxPro regulacje

Nieprzeczytany post autor: starywyjadaczfx »

Osobiście nie ufam regulacji z Cypru wcale.

Brytyjska z kolei w 100% ufam.

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: FxPro regulacje

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

Pani z FXpro namawiała mnie na cypryjska regulacje m.in tym argumentem:
- brytyjska regulacja zabrania używania portfeli internetowych (skrill)
Ja korzystam ze skrilla u innego brytyjskiego brokera. Ona mówi, żebym sprawdził umowę tego broka.
Czy to prawda ze brytyjska regulacja ma takie obostrzenia?

brg
Gaduła
Gaduła
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2007, 18:58

Re: FxPro regulacje

Nieprzeczytany post autor: brg »

Bzdura. Skrill jest też regulowany przez FCA (UK) i większość brokerów z UK go oferuje. Pani Maria z FxPro niestety czasem jak czegoś nie wie to lubi wymyślić :)

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: FxPro regulacje

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

też tak sądze ze pani Maria mnie wkręca. nie założe u nich konta. ktos moze gra na hot forex?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: FxPro regulacje

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Cześć,

Ostatecznie to i tak ta sama firma więc otrzymasz dostęp do tych samych spreadów, kwotowań, egzekucji, serwerów... ;)

Różnice są właśnie od zaplecza, czyli bonusy, dostępne możliwości zasilenia konta itd.. Osobiście mam konto w FxPro od 2008 roku, czyli od samego początku (nawet wcześniej, bo FxPro przejęło North Finance, gdzie miałem konto od 2007 :) ). Nigdy nie było żadnych problemów z wypłatami.

Konto pod CY jest o tyle dla nas lepsze, że dostępne są dwa banki w Polsce, co oznacza, że przelewy mamy za darmo niezależnie od kwoty. UK jest lepsze z uwagi na gwarancję depozytu do 50 000 GBP (w CY do 20 000 EUR).

Hot Forex jest tylko pod CySEC ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: FxPro regulacje

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

raposo, dzięki, a powiedz mi pod jaka regulacja masz tam konto?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: FxPro regulacje

Nieprzeczytany post autor: raposo »

d4mian7 pisze:raposo, dzięki, a powiedz mi pod jaka regulacja masz tam konto?
Od początku pod CySEC (FCA wprowadzili dopiero w ok. 2010-2011 r.). Jestem z nimi tak długo, że psychicznie nie boję się, że coś im się stanie :). Tym bardziej, że są mocno aktywni w krajach arabskich (ostatnio dostali licencję z Dubaju) i azjatyckich, gdzie ludzie trejdują jak szaleni i robią wielokrotnie większy wolumen niż Europejczycy.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

FreeWay

Re: FxPro regulacje

Nieprzeczytany post autor: FreeWay »

Czymś co wyróżnia tego brokera jest zapewne darmowe narzędzie do budowy strategi automatycznych takie programowanie bez umiejętności programowania , zawsze to jakaś innowacja tyle że nie ma tam możliwości poddania tych strategi zaawansowanym testom. Azjatów jest dużoooooo może z tąd ten volumen :wink:

Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: FxPro regulacje

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

mnie tam cypryjskie regulacje nie przeszkadzaja. to brokerzy robia wałki a nie regulacje. daleko nie trzeba szukac. gain capital - niby super regulacje w UK, jeszcze lepsze w USA, a i tak im takie kary dowalili za oszustwa, ze juz sie nie pozbierali.
na cyprze widze, ze tez sie sporo zmienilo, bo cysec zaczal sypac karami na lewo i prawo do paru lat wstecz. w koncu musza odbudowac reputacje po wtopie z ironem :lol:

ODPOWIEDZ