FxPro regulacje

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
starywyjadaczfx
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 23 paź 2017, 02:48

Re: FxPro regulacje

Nieprzeczytany post autor: starywyjadaczfx »

Forex-trader pisze:mnie tam cypryjskie regulacje nie przeszkadzaja. to brokerzy robia wałki a nie regulacje. daleko nie trzeba szukac. gain capital - niby super regulacje w UK, jeszcze lepsze w USA, a i tak im takie kary dowalili za oszustwa, ze juz sie nie pozbierali.
na cyprze widze, ze tez sie sporo zmienilo, bo cysec zaczal sypac karami na lewo i prawo do paru lat wstecz. w koncu musza odbudowac reputacje po wtopie z ironem :lol:
regulacje nie sa waznę? tylko one ochronia ciebie podczas ewentualnego bankructwa broka...

czy cypryjski Cyesc zwracal kase przy upadkach brokow???? Nie.

Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: FxPro regulacje

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

nie znam cypryjskiego brokera ktory oficjalnie by upadl. bo to juz wychodzi akurat cwaniactwo brokow ktorzy nie upadaja tylko dalej oficjalnie dzialaja wiec nie ma mowy o bankructwie czyli nie ma jak ubiegac sie o zwrot - i tak moze byc w kazdym kraju. taki iron na papierze a nawet juz nie tylko na papierze caly czas dziala wiec nie ma jak sie upomniec do funduszu kompesacyjnego o kase, a na cyprze akurat 20 tys. eur jest gwarantowane. i znowu decydujace okazuje sie to jakiego 'ucziciwego' broka sobie wybralismy...

a tms to co? regulacje knf, niby dobre, a spainfx juz 3 lata walczy zeby kase od nich odzyskac. i konca nie widac.
etx to co? regulacje fca, a ruchali na naciaganiu na debiuty jak firemka z belize.

jak wybierzemy kretacza to i regulacje na niewiele sie zdadza.

starywyjadaczfx
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 23 paź 2017, 02:48

Re: FxPro regulacje

Nieprzeczytany post autor: starywyjadaczfx »

a skąd wiesz który broker jest "dobry" i wiarygodny?

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: FxPro regulacje

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

używał ktoś quant na fxpro?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: FxPro regulacje

Nieprzeczytany post autor: raposo »

d4mian7 pisze:używał ktoś quant na fxpro?
Poczytaj tutaj:
farma-robotow-t29580.html?hilit=Quant#p891826
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

KrostosWW
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 88
Rejestracja: 05 wrz 2012, 20:14

Re: FxPro regulacje

Nieprzeczytany post autor: KrostosWW »

Niby taki profesjonalny broker, ale Ctrader nie chodzi pod Mackiem, ale wersję na ios mobilną mają. To jakaś kpina?? Mam u nich konto od paru lat, laptop zmieniłem na jabłko, i teraz muszę się męczyć z tą przeglądarkową pikselozą. Żart jakiś.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: FxPro regulacje

Nieprzeczytany post autor: raposo »

KrostosWW pisze:Niby taki profesjonalny broker, ale Ctrader nie chodzi pod Mackiem, ale wersję na ios mobilną mają. To jakaś kpina?? Mam u nich konto od paru lat, laptop zmieniłem na jabłko, i teraz muszę się męczyć z tą przeglądarkową pikselozą. Żart jakiś.
Za to akurat można winić Spotware, autora oprogramowania, a nie brokera ;).

Nie wiadomo czemu, ale wszyscy autorzy oprogramowania tradingowego mają "wylane" na userów z Mac-ami.
MT4? MT5? Tyle lat na rynku, a jedyne co powstało to "samoróbki" brokerów, gdzie sami przerobili platformę przez Wine dla Mac-ów. Oficjalnie takiej wersji też cały czas nie ma. A MT znane jest na cały świat.
O innych platformach nie wspomnę, bo jest jeszcze gorzej ;)

Też pracuję na Macu i z doświadczenia powiem Ci, że żywot tradera nie jest łatwy. Ostatecznie i tak kończy się tym, że trzeba mieć też Windowsa (ja korzystam z Paralells), bo czasem się coś tak posypie (np. po aktualizacji systemu), że znalezienie rozwiązania zajmuje tygodnie. A trejdować jakoś trzeba.

cTrader w wersji Desktop jest tylko na Windowsa. Nie widziałem żeby ktoś się podjął przeróbki. Jak chcesz z niego korzystać na Macu to najprościej będzie bazować na wersji Web. O dziwo, jest ona bardzo zbliżona do Desktop i działa całkiem nieźle.

Edit:
Ok, widzę, że dopisałeś fragment o Web ;). No idealnie nie jest. Alternatywą jest Parallels + Windows i pracowanie na dwóch OS jednocześnie. Sam tak robię, nawet z MT4, bo po ostatniej aktualizacji systemu żadna wersja nie chce mi działać na Macu. Samo życie.

Aplikacje mobilne to inna para kaloszy. iPhone jest DUŻO bardziej popularny niż Mac-i + podobno aplikacje na iOS tworzy się wyjątkowo prosto w porównaniu np. z Androidem (tak słyszałem, sam nic nie tworzyłem ;) ).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

KrostosWW
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 88
Rejestracja: 05 wrz 2012, 20:14

Re: FxPro regulacje

Nieprzeczytany post autor: KrostosWW »

Trudno. Trzeba będzie się pobawić na webowej wersji i zacząć się rozglądać za konkurencją. Jforex chyba jest na maca z tego co widziałem.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: FxPro regulacje

Nieprzeczytany post autor: raposo »

KrostosWW pisze:Trudno. Trzeba będzie się pobawić na webowej wersji i zacząć się rozglądać za konkurencją. Jforex chyba jest na maca z tego co widziałem.
Tak, i to jedyna platforma tradingowa, która działa mi niezawodnie na Macu. Ale zobaczysz, że z czasem chcąc np. przetestować jakąś nowość na rynku, będziesz zmuszony zainstalować badziewnego Windowsa... ;)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: FxPro regulacje

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

ogólnie ten fxpro to słaby broker. nie czaje tej podniety na fxrev m,in.
spready kosmiczne, po otwarciu na kilometr pozycja na minusie mimo ze swieczki co innego pokazuja,
kpina

ODPOWIEDZ