0,5%

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Nieśmiertelny Trader pisze:
-rookie- pisze:Jak będziecie tak odpierd@&#Y to nawigator całkiem upadnie a w ostatnich dniach jest nędza straszna. Miał być myfxbook, gdzie jest myfxbook się pytam :569:
Chyba nie pozostaje nic innego jak reaktywacja Twojego dziennika ;) :564:
Nie pierdziel tylko włączaj myfxbook :569:

Nieśmiertelny Trader

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

-rookie- pisze:
Nieśmiertelny Trader pisze:
-rookie- pisze:Jak będziecie tak odpierd@&#Y to nawigator całkiem upadnie a w ostatnich dniach jest nędza straszna. Miał być myfxbook, gdzie jest myfxbook się pytam :569:
Chyba nie pozostaje nic innego jak reaktywacja Twojego dziennika ;) :564:
Nie pierdziel tylko włączaj myfxbook :569:

Rookie nie pękaj :lol:

Kiwi the besciak, fart z tym Trumpem na koniec. Starczy popisów. Do kiedyś :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Nieśmiertelny Trader

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Jak juz pisalem w DT, dzisiaj piątek więc nie ma się co przemęczać. Godzinka tradingu i styka. Ruszam w Świat.

Udanego weekendu :564:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Nieśmiertelny Trader

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Zacytuje Siebie z DT bo nie chce Mi się pisać dwa razy a więc ;)

Pewnie i tak nie uwierzycie ale co tam. Dałem L na geju (czyli Niesmiertelny vs BOJ & BOE z tego co ktoś tutaj pisał, chyba MarioDM) z SL i TP jak zawsze no i wyszedlem przetestować nowe(stare) autko, bo moze kupie i wracam po paru godzinach i bang ! :D Co do pipsa jebaniutki :D

Dopiero w ten oto sposób kończymy tydzień :564:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Nieśmiertelny Trader

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Powoli czas zacząć myśleć o nowym tygodniu. Czeka nas sporo wrażeń od strony fundamentalnej (zaczynając od makro a kończąc na pogróżkach Trumpa o silniejszym dolarze). Już widzę, że od strony technicznej nie będę miał wiele gry w tym tygodniu co może pokryć się z wypowiedzią Trumpa czyli zmiana trendów wisi w powietrzu. Są to tylko luźne przemyślenia których na co dzień unikam bo sieją tylko niepotrzebny mętlik dla kogoś grającego czyste AT (wiele razy już się przekonałem, że AT wyprzedza AF).

Co do samej gry cały tamten tydzień grałem z ryzykiem 1%. Dalej czuję się komfortowo i jest to akurat. Czyli tak jak piszą w książkach ;)

Można powiedzieć, że zysk z tamtego tygodnia dał Mi zapas na około 28 SLi z rzędu. Tak więc by utracić cały zysk z zeszłego tygodnia musiałbym zaliczyć około 28 transakcji w plecy.

Nię robię żadnych analiz long term, nie przewiduję co się stanie jak Ma to miejsce w dziale DT bo tego typu działania dają tyle pomocy co rzut monetą czyli nic. Dalej jest to 50/50. Najwazniejsze jest samo wejscie i wyjscie plus to wszystko o czym pisałem wcześniej. Forex staje się prosty gdy odrzuci się te wszystkie oklepane schematy. Oczywiście wymaga dalej dużo pracy, śledzenia ceny, podążania za nią ale Samo wejscie jak i zasady wyjscia powinny byc jasne i przejrzyste. Sledzenie 24 par na raz daje gigantyczną przewagę i wyrabia umiejętność arbitrażu i korelacji. Zwiększa nam się znacznie pole widzenia i wyrabia instynkt tradera. Analizy dalej jednak robię wieczorem, przed snem. Budzę się i mam wszystko gotowe. Pozostaje śledzić rynek i ludzi. Tak śledzenie DT Mi pomaga. Chodzi o emocje którymi emanują przegrani i wygrani. Wszystko to się łączy niczym układanka. Szachy poziom master - przewidywanie ruchów przeciwnika daleko w przód. Tak samo gdy śmigam autkiem, bardzo lubię wyprzedzać w mieście więc ogarniam naraz wszystko w koło. Cały czas przewiduję kto Mi może zajechać drogę i daję Sobie też więcej miejsca na jakąś ewentualną niespodziankę. Grając DT trzeba działać dość szybko dlatego sprecyzowany plan wejść i wyjść to podstawa.

To tyle Mój dzienniczku na dziś. ;)

Nieśmiertelny Trader

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Risk 2% i jazda. Zapowiada się to co pisałem wyżej ^^^^^^^


Niewykluczone zamknięcie wcześniej.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Nieśmiertelny Trader

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Kiwi zamknięte z 2% zysku. Za długi okres oczekiwania, nie Mój styl, wole szybkie akcje więc czekam na trendy.

Awatar użytkownika
Jones
Maniak
Maniak
Posty: 1855
Rejestracja: 12 maja 2013, 19:27

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Jones »

tak z ciekawości ile już % naciachałeś ?
Pamiętaj, że twoim celem jest grać dobrze, a nie grać często. Alexander Elder
http://www.forexfactory.com/jones_pl
https://www.myfxbook.com/members/Jones

Nieśmiertelny Trader

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: Nieśmiertelny Trader »

Jones pisze:tak z ciekawości ile już % naciachałeś ?
Krzywa
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

pasha33
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 30 sty 2018, 10:34

Re: 0,5%

Nieprzeczytany post autor: pasha33 »

kozak gratulacje

ODPOWIEDZ