FXNET

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
1
14%
Poza paroma minusami są ok
0
Brak głosów
Przeciętny
0
Brak głosów
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
6
86%
 
Liczba głosów: 7

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: FXNET

Nieprzeczytany post autor: raposo »

kowin83 pisze:Dla mnie nie ma się do czego przyczepić, jasne zasady, dobra platforma, a i nigdy nie miałem problemów z wypłatami, co się zdarzało u innych. Zdarzają się dobre bonusy, niski depozyt na start. Ogólnie ok
Fx Net niefajnie zaczął, bo zaangażowali się w kampanie "debiutowe" i wydzwanianie po klientach. Mam nadzieję, że już się ogarnęli - przynajmniej do mnie już nie wydzwaniają :). Nieważne czy pod naciskiem CySEC, czy samodzielnie.

Teraz pora na poprawę spreadów, bo 2.3 pips na EUR/USD to w obecnych czasach diabelsko dużo:
https://www.fxnet.com/trading/forex-currencies
(trzeba przełączyć na Standard, konto Platinum jest od 5000 USD)

-- czw 11-05-2017, 16:50 --

DODANO MAJ 2017 R.

FxNet zaczyna obdzwaniać teraz klientów pod szyldem http://rynki.com . To jeden z brokerów, którzy swego czasu intensywnie prowadzili kampanię inwestowania w debiuty. Więc cofam to, co napisałem w poprzednim poście - dalej do mnie wydzwaniają :).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: FXNET

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Mam na nich strategię. Udaję zaciekawionego, umawiam się na kolejne rozmowy - nie odbieram. Jak już się dodzwonią , obiecuję otwarcie konta i kilka tysięcy dolarów. Potem znowu nie odbieram. Taka trochę rozrywka. Przestali dzwonić :)
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

spqrinvest
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 39
Rejestracja: 16 wrz 2014, 09:20

Re: FXNET

Nieprzeczytany post autor: spqrinvest »

Rynki . com ?

Przepuśćcie sobie to przez google translate a czar pryśnie..

:D

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: FXNET

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

Ej ale czaicie, że te przekręty (właściciele) boiler roomów wycwanili się i zakładają teraz sami swoich brokerów zamiast jako IB napędzać świeżaków cypryjczykom jak do zwykle do tej pory się odbywało? :shock:

MlaskaczWaflami
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 08 sie 2016, 14:11

Re: FXNET

Nieprzeczytany post autor: MlaskaczWaflami »

Witam,

Bardzo proszę o poradę w temacie. Chodzi o rynki.com, czy handlowanie u nich grozi czymś,
czy tylko mają wysokie opłaty? Depozyt w złotówkach, ale jak się zainstaluje MT4 od nich, to platformą handlową
jest "BelFX", po wyguglaniu pokazuje że jest to w Belize. Słabo się znam na tym, dlatego prosiłbym o parę słów
wyjaśnienia, jeżeli ktoś byłby łaskaw ;)

pzdr.

ODPOWIEDZ