FXNET

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
1
14%
Poza paroma minusami są ok
0
Brak głosów
Przeciętny
0
Brak głosów
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam
6
86%
 
Liczba głosów: 7

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: FXNET

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Witaj,

Jest to dość podobny temat, który poruszamy tutaj:
http://forex-nawigator.biz/forum/debiut ... 27944.html

Jestem niemalże pewien, że oni nie uczyli się inwestowania, bo nie jest im to potrzebne. Wystarczy im, że po prostu przejęli Twój depozyt, bo transakcje prawdopodobnie szły w próżnię (zakładałeś się tylko z brokerem).

Problem jest taki, że robiłeś co Ci mówili, czyli sam świadomie (lub mniej świadomie) zawierałeś własne transakcje, które jak sam przyznałeś, czasem były przez Ciebie źle zinterpretowane (niepełny hedge). Nadmierne zaufanie, chęć zysku, potem nadzieja na odkucie się... Oczywiście, zapewne zostało to wykorzystane i mogło też dojść do manipulacji ze strony obsługi brokera, której zapewne już nie udowodnisz. Dodatkowo, wprowadzenie elementu poganiania na dopłaty do konta, żeby stratę zmaksymalizować ale w tym przypadku wina nie leży po jednej stronie...
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: FXNET

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

jb129387 pisze:
W związku z tym zastanawiam się, czy taki był plan i padłem ofiarą procesu dojenia klienta, czy panowie doradcy uczyli się inwestowania za moje pieniądze.
Oczywiście, że taki był plan. Tego typu firmy specjalizują się w dojeniu jeleni. Ponieważ nie miałeś doświadczenia na forexie, więc po prostu nie miałeś żadnych szans. Wg. tego co napisałes to było szczytowe chamstwo i zwyczajny przewał. Moim zdaniem sprawę powinieneś zgłosić na policję. Skoro dzwonili do Ciebie na komórke to łatwo będzie odsłuchać te rozmowy, bo o ile się orientuje każdy operator jest zobowiązany nagrywać wszystkie rozmowy i przechowywać je bodajże przez 2 lata, więc prokuratura powinna mieć punkt zaczepienia. Ale co ja tam wiem ?
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Zhai
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 12 lut 2016, 12:24

Re: FXNET

Nieprzeczytany post autor: Zhai »

jb129387 pisze:Ostrzeżenie przed FXNet
Witam obecnych i potencjalnych klientów FXNet...

Pozdrawiam
Miałem identyczną sytuację z tym brokerem. Dodam tylko, że kiedy powiedziałem twardo, że nie dokonam już żadnej wpłaty ryzykując utratą już wpłaconych pieniędzy, to przestał do mnie dzwonić mój opiekun. Ale po kilku tygodniach zaczęli wydzwaniać inni tłumacząc, że są z innych działów i pomogą mi wyprowadzić rachunek na prostą...ale trzeba dokonać wpłaty. Wolne żarty. Krótko mówiąc, próbowali w różny sposób mnie podejść. Zastanawia mnie tylko czy jest na naszym rynku jakiś dom maklerski który ma opiekunów z którymi faktycznie można zarabiać. Moim skromnym zdaniem, wątpię. Trzeba samemu nauczyć się to robić. Potrzeba do tego dużo samozaparcia i pieniędzy. Dla mnie było to jak na razie najdroższe szkolenie w życiu, a i tak mało wiem. Jednak forex stał się integralną częścią mojego życia.

Pozdrawiam.

Fx$
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 16 mar 2016, 20:42

Re: FXNET

Nieprzeczytany post autor: Fx$ »

Zhai pisze:
Zastanawia mnie tylko czy jest na naszym rynku jakiś dom maklerski który ma opiekunów z którymi faktycznie można zarabiać.

Pozdrawiam.
To jest fajne pytanie a odpowiedź na nie jest bardzo prosta. Zastanów się, czy gdybyś był na tyle dobry w te klocki że potrafiłbyś regularnie przewidzieć jakieś okazje do zarobienia na rynku to dzwoniłbyś wtedy do nieznanych osób i namawiałbyś ich żeby wpłacili drobne pieniądze? To nie ma sensu. Wszyscy ci zatrudnieni u brokerów naganiacze co obiecują zyski i podpowiadają jak handlować na forexie to przestępcy. Według Polskiego prawa żeby móc doradzać klientowi to trzeba mieć odpowiednią licencję np. Doradca Inwestycyjny lub CFA. Jestem na 99,9% pewny że naganiacze telefoniczni pracujący u brokerów forex takich licencji nie mają a nawet o nich nie słyszeli :) Jeżeli broker namawia Cię do handlowania i proponuje jakieś określone transakcje - czy to zakup akcji z debiutu czy cokolwiek innego to jest to wałek.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: FXNET

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Tyle, że to nie polskie domy maklerskie tak wydzwaniają, a wlasnie takie "firmy FX", które rujnują opinię całemu rynkowi.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Fx$
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 16 mar 2016, 20:42

Re: FXNET

Nieprzeczytany post autor: Fx$ »

raposo pisze:Tyle, że to nie polskie domy maklerskie tak wydzwaniają, a wlasnie takie "firmy FX", które rujnują opinię całemu rynkowi.
Pełna zgoda. Polskie domy maklerskie muszą nasze prawo respektować bo są na miejscu i łatwo je pociągnąć do odpowiedzialności. To co napisałem to dotyczy firm zarejestrowanych za granicą ale jednak działają one na naszym rynku i ich pracownicy mówią po polsku. A jako ciekawostkę powiem że w tych oszukańczych łamiących prawo firmach pracownicy na słuchawce często używają fałszywych imion i nazwisk żeby właśnie w przyszłości uniknąć kary. Jest to wręcz narzucone przez pracodawcę i takiemu pracownikowi zakłada się nawet maila roboczego na te fałszywe dane.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: FXNET

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Dokładnie. Zresztą nikt potem nie chce mieć tego w CV :). Ale wystarczy posłuchać w jaki sposób się przedstawiają - od razu czuć, że to nie ich dane.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Fx$
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 16 mar 2016, 20:42

Re: FXNET

Nieprzeczytany post autor: Fx$ »

Najgorsze w tym wszystkim jest to że tyle się pisze na branżowych forach o takich firmach - wymieniamy je z nazwy i opisujemy dokładnie te niecne praktyki a klienci na te wały cały czas są. Ci oszukani ludzie zadają sobie trud wpisania nazwy brokera w google dopiero po tym jak już są wyczyszczeni z kasy. Chciwość to mocne uczucie. Do tego klient widzi na stronie brokera logo FC Barcelona albo Krystiano Ronaldo i wierzy że wszystko jest ok.

Awatar użytkownika
Administrator
Admin
Admin
Posty: 249
Rejestracja: 02 cze 2008, 21:36

Re: FXNET

Nieprzeczytany post autor: Administrator »

Dodano ankietę z ocenami użytkowników dotyczących tego brokera.

kowin83
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 07 sty 2017, 18:18

Re: FXNET

Nieprzeczytany post autor: kowin83 »

Dla mnie nie ma się do czego przyczepić, jasne zasady, dobra platforma, a i nigdy nie miałem problemów z wypłatami, co się zdarzało u innych. Zdarzają się dobre bonusy, niski depozyt na start. Ogólnie ok

ODPOWIEDZ