Ciekawe wskaźniki do MT4

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

Krys pisze:
Akhh pisze:już testuję
Przeleć przez cały watek bo warto. Znajdziesz tam gotowe konfiguracje.
Ustawiłem sobie tylko TS i OnlyTrailProfit na false i działa tak jak chciałem podąża za ceną od najmniejszej zmiany. Jednego czego nie wiem to jaki tick ma - chyba najmniejszy czyli dla FxPro to będzie 0,1pipsa?

Awatar użytkownika
Krys
Gaduła
Gaduła
Posty: 154
Rejestracja: 14 lis 2006, 23:52

Nieprzeczytany post autor: Krys »

Akhh pisze:Jednego czego nie wiem to jaki tick ma - chyba najmniejszy czyli dla FxPro to będzie 0,1pipsa?
Pips to pips, chyba masz na myśli minimalną zmianę ceny?

Jeżeli będziesz włączać go na kilku parach jednocześnie to trzeba przypisać inny nr magic dla kazdej pary. MagicNum_Specific - true. Jak false to poleci po wszystkich otwartych pozycjach. O ile dobrze pamietam. Sprawdź to, daj znać jak to wyglada.
Pozdrawiam
Krys

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

Krys pisze:
Akhh pisze:Jednego czego nie wiem to jaki tick ma - chyba najmniejszy czyli dla FxPro to będzie 0,1pipsa?
Pips to pips, chyba masz na myśli minimalną zmianę ceny?

Jeżeli będziesz włączać go na kilku parach jednocześnie to trzeba przypisać inny nr magic dla kazdej pary. MagicNum_Specific - true. Jak false to poleci po wszystkich otwartych pozycjach. O ile dobrze pamietam. Sprawdź to, daj znać jak to wyglada.
Tak, jak patrzyłem w opisie dołączonym do EA to wystarczy tam ustawić false i działa dla wszystkich pozycji.

Awatar użytkownika
fxBobi
Gaduła
Gaduła
Posty: 244
Rejestracja: 20 sie 2008, 18:43

Nieprzeczytany post autor: fxBobi »

poczukuje wskaźnika który pokazuje ile zostało do końca świeczki ale żeby nie było z połoczone z ruchem ceny , ze jeżeli sie ruszy to i czasu ubedzie ,

oraz

znalazłem wskaźnik

xMeter Indicator3.ex4

mógłby ktoś wyjasnić fo czego on służy czu pokazuje zmiennośc ??

pozdrwiam

lukch

Nieprzeczytany post autor: lukch »

Czy ktoś wie może czy w MT4 da się zmienić sposób wyświetlania świeczek z czasowego na ilościowy, tzn. aby następna świeczka formowała się po wyjściu ceny ponad określoną wielkość (np. 20 pips) a nie po upłynięciu określonej ilości czasu (5m, 15m ...). Chodzi o tzw. range bars ...

I czy po określeniu tego istnieje możliwość żeby oscylatory były liczona z takich świec. Chodzi mi o to żeby strumień danych wychodził z nowych świec a nie tylko nałożenie nowych świec zamiast starych a wskaźniki liczone byłyby nadal z 15 minutowych świeczek.

Unikałoby się wtedy szumu rynkowego i pobyt ceny w niskiej (15 pips góra dół) konsolidacji nie wypaczałby oscylatorów ...

Awatar użytkownika
MaRCHeW
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1213
Rejestracja: 20 gru 2005, 22:19

Nieprzeczytany post autor: MaRCHeW »

lukch pisze:Czy ktoś wie może czy w MT4 da się zmienić sposób wyświetlania świeczek z czasowego na ilościowy, tzn. aby następna świeczka formowała się po wyjściu ceny ponad określoną wielkość (np. 20 pips) a nie po upłynięciu określonej ilości czasu (5m, 15m ...). Chodzi o tzw. range bars ...

I czy po określeniu tego istnieje możliwość żeby oscylatory były liczona z takich świec. Chodzi mi o to żeby strumień danych wychodził z nowych świec a nie tylko nałożenie nowych świec zamiast starych a wskaźniki liczone byłyby nadal z 15 minutowych świeczek.

Unikałoby się wtedy szumu rynkowego i pobyt ceny w niskiej (15 pips góra dół) konsolidacji nie wypaczałby oscylatorów ...
Witam.

Nasz rodak mieszkający za granicą zrobił coś takiego i sprzedaje za niewygórowaną cenę. Skontaktuj się z nim. Poniżej jego strona gdzie możesz znaleźć więcej tego typu "wynalazków" oraz zamówić wybrany ;)

http://www.mqlservice.net/catalog/index.php?cPath=3

Jest też wresja darmowa ale podobno ma kilka błędów. Wersja Michała jest najlepsza. Najnowsza wersja dostosowana jest do brokerów z 5 cyfrowym kwotowaniem po przecinku.

Poniżej jest wątek o Range Bars na forum-tsd:
http://www.forex-tsd.com/metatrader-4/1 ... t-mt4.html

Wątek na ten temat też był poruszany na forum wgt.forex i tam też możesz spodkać Michała pod nickiem "Misiek". Na tym forum jest osoba pod nickiem "forex74", która ma wersję darmową Range Bars, a wątek nazywa się "EURUSD - spojrzenie poprzez inny rodzaj wykresu". Z tego co wiem to nie byłoby problemu z udostępnieniem tej wersji.

Pozdrawiam
Karol Marchewka

lukch

Nieprzeczytany post autor: lukch »

A istnieje szansa, że ktoś wrzuciłby jakąś wersje range bars tutaj na nasze forum? Rozpocząłem rejestrację na podanym powyżej, ale czeka na rozpatrzenie ;-).

Awatar użytkownika
fxBobi
Gaduła
Gaduła
Posty: 244
Rejestracja: 20 sie 2008, 18:43

Nieprzeczytany post autor: fxBobi »

jest wstanie ktos mi pomóc ??

Awatar użytkownika
besot
Gaduła
Gaduła
Posty: 209
Rejestracja: 18 maja 2008, 22:15

Nieprzeczytany post autor: besot »

Poszukuje wskaznika ,który rysowałby spiralę logarytmiczną.Może ktoś widział albo ma?

Awatar użytkownika
Krys
Gaduła
Gaduła
Posty: 154
Rejestracja: 14 lis 2006, 23:52

Nieprzeczytany post autor: Krys »

może się komuś przyda taka aplikacja z godzinami handlu.

podaje adres bo załącznik jest zbyt duży.

http://www.forex-tsd.com/indicators-met ... tor-8.html
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Pozdrawiam
Krys

Zablokowany