DayTrading: Piątek 16.06.2017

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 17 cze 2017, 00:00

Wzrost
6
46%
Bez zmian
3
23%
Spadek
4
31%
 
Liczba głosów: 13

karnak
Maniak
Maniak
Posty: 3501
Rejestracja: 27 lis 2012, 00:07

Re: DayTrading: Piątek 16.06.2017

Nieprzeczytany post autor: karnak »

fx-technik pisze:W sytuacji wybicia drugiego ramienia formacji RGR większe prawdopodobieństwo
jest tego, że rynek retestuje poprzedni sufit.
PALLADIUMMonthly.png
Wcale to nie neguje mojej oceny co do możliwości uformowania górki. :)

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Piątek 16.06.2017

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

pllus pisze:Witam, Darek mam pytanie na ilu instrumentach inwestujesz
Chodzi mi czy lepiej być specjalistą na jednym dwóch instrumentach czy twoją metodologią ogarniasz np. 10 instrumentów
wiadomo dużo zależy od danej osoby ale chciałbym poznać Twoje zdanie

Paweł
Patrzę na średnio 7 instrumentów i okazjonalnie inne, szczególnie gdy na forum coś się urodzi.
Ale traduję max 2 instrumenty w danym czasie.

To zależy od osoby, ale także od metody.
Praktycznie każdy rynek daje okazje do zarobku.
Każda świeca to okazja, o ile parametry zmienności w stosunku do spreadu i prowizji są dobre.

Rzecz polega na tradowaniu tego, co realne, a nie tego, co życzeniowe.
Ostatnio zmieniony 18 cze 2017, 14:09 przez fx-technik, łącznie zmieniany 1 raz.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Piątek 16.06.2017

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

belon pisze:
fx-technik pisze: Jeżeli nadal uważasz, że muszę, to mi przedstaw podstawę prawną.
Jeżeli nie przedstawisz mi podstawy prawnej, to zamilcz, bo się błaźnisz.
zależy jak byś się chciał poboksować (i gdzie by to trafiło):
za fałszywe oświadczenia (zeznania): art. 233 kk
jeżeli statmenty (te wykresy zysków), które tu wrzucasz to lipa: art. 270 kk
a za tego trolla to art. 212 kk § 1.
Chcesz więcej?
Hallo? Policja?? Proszę natychmiast przyjechać na forex-nawigator! :mrgreen:
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1325
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: DayTrading: Piątek 16.06.2017

Nieprzeczytany post autor: belon »

xhDog pisze:
belon pisze:Pokręciłem coś z tymi paragrafami? (ale tak krótko proszę).
Jeżeli pokręciłem to publicznie co<script id="gpt-impl-0.8845688256441995" src="https://securepubads.g.doubleclick.net/ ... script>fam (sory technik ale nie będę miał na to paragrafu bo xhDog napisał).
Albo poczekajmy na odpowiedź xhDog bo chyba mu chodziło te art.
Tak krótko:
art. 233 - kompletnie z dupy paragraf i nie ma zastosowania w tym przypadku (jakie zeznania?)
art. 270 - nie ma zastosowania w tym przypadku(przerabianie/podrabianie dokumentu - nie każdy dokument pod to podpada, ad2. posługiwanie się już przerobionym/podrobionym dok. musi wywoływać okreslone skutki prawne)
art. 212 - wyłącznie z osk. prywatnego(zbieraj piniondze i powodzenia) :mrgreen:

Chcieliście, aby ktoś potwierdził, że dadas go czegoś nauczył. Ale nie "z czapy nick", to napisał shogomad, stary użytkownik z wieloma postami - to stwierdziliście, że to podejrzane, że napisał. To kto niby ma napisać? Napisał stary uzytkownik, to źle, jakby napisał jakiś nowy no name, to też by było, źle bo to fejk konto. Teraz chcecie statmentów, potem będziecie toczyć piane, że fałszywe, niech da potwierdzone notarialne najlepiej, bo takie ma życzenie jakiś nick z forum.

Żeby nie było - jakby dadas sie tu reklamowal ze swoimi szkoleniami za gruby hajs to sam bym stał po waszej stronie i domagałbym się przedstawienia dowodów na to, że skutecznie zarabia on i jego uczniowie. Ale robi to za darmo, kto chcętny więc ogólnie w dupie mam czy zarabia on, jego uczniowie i ile, czy też nie. Wiedze ma i za to go szanuje :D

Jak wam przeszkadza co dadas pisze, to ignor i po sprawie. Na chvj tą cebulandie odwalać na forum.
Oczywiście, że w tej sytuacji z forum (napisałem jednak, że zależy jak byśmy się poboksowali) dwa pierwsze były z dupy (technik i tak nie zajarzył a Tobie gratuluję znajomości) ale trzeci to wskazówka, że nawet anonimowe pisanie i obrażanie ma swoje granice.
Jeżeli chodzi o pozostałe to widzę, że nie doczytałeś: nie chcę statmentów, wykresów, wyciągów, itp. bo są wątpliwym potwierdzeniem.
Widzę co technik tu wrzuca i piszę i mam wątpliwości co do skuteczności tych metod a już do deklarowanej 90% mam przekonanie, że to lipa (chyba mogę, skoro technik neguje praktycznie wszystkie pozostałe sposoby trejdingu) i z tego wzgledu interesują mnie wyniki na realnym rynku przez określony okres (miesiąc, dwa): kwota startowa dowolna nawet 100 lub 200 pln lub duża bańka. Obojętnie.
A to, że ktoś potwierdził i napisał, że zarabia opierając się na tej metodzie/szkoleniu... no cóż, wszystkim wierzysz na słowo (anonimowym juserom na forach też?)
pzdr
Ostatnio zmieniony 18 cze 2017, 14:39 przez belon, łącznie zmieniany 5 razy.

Ważniak
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 83
Rejestracja: 20 lis 2015, 21:44

Re: DayTrading: Piątek 16.06.2017

Nieprzeczytany post autor: Ważniak »

@Karnak Tak, kreski rysują się bardzo fajnie. Chyba poszukam brokera z palladium :D Największy szkopuł jest w tym, że cena potrafi realnie rosnąć a wskaźnik maleć. Przydatnym narzędziem mógłby się okazać wskaźnik który rysuje poziom/strefę prawdopodobieństwa z wyprzedzeniem. Wybierasz czas i cenę na wskaźniku a na wykresie z realną ceną pokazuje Ci się poziom/strefa. Nawet jeśli dałoby się coś takiego zrobić tylko w jeden okres do przodu.

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Piątek 16.06.2017

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

Świeżak44 pisze:
belon pisze:
fx-technik pisze: Jeżeli nadal uważasz, że muszę, to mi przedstaw podstawę prawną.
Jeżeli nie przedstawisz mi podstawy prawnej, to zamilcz, bo się błaźnisz.
zależy jak byś się chciał poboksować (i gdzie by to trafiło):
za fałszywe oświadczenia (zeznania): art. 233 kk
jeżeli statmenty (te wykresy zysków), które tu wrzucasz to lipa: art. 270 kk
a za tego trolla to art. 212 kk § 1.
Chcesz więcej?
Hallo? Policja?? Proszę natychmiast przyjechać na forex-nawigator! :mrgreen:
pobrany plik.jpg
-- Dodano: 18 cze 2017, 14:17 --
Ważniak pisze:@Karnak Tak, kreski rysują się bardzo fajnie. Chyba poszukam brokera z palladium :D Największy szkopuł jest w tym, że cena potrafi realnie rosnąć a wskaźnik maleć. Przydatnym narzędziem mógłby się okazać wskaźnik który rysuje poziom/strefę prawdopodobieństwa z wyprzedzeniem. Wybierasz czas i cenę na wskaźniku a na wykresie z realną ceną pokazuje Ci się poziom/strefa. Nawet jeśli dałoby się coś takiego zrobić tylko w jeden okres do przodu.
Toż ci to właśnie pokazałem!
I działa na jeden klik.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

dalan
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 377
Rejestracja: 22 wrz 2012, 17:09

Re: DayTrading: Piątek 16.06.2017

Nieprzeczytany post autor: dalan »

Techinik,moja podświadomość mówi mi że stosując swój rr zarabiasz.Też uważam,że ciągłe powtarzanie czegoś jest w stanie nauczyć nas pewnej metolologi,która w efekcie końcowym przyniesie nam sukces.
Tylko Ty uparłeś się,że tylko twoja ,metoda ma prawo racji.A jest ich naprawdę dużo.Ja stosuję inną i też zarabiam.I jak to wytłumaczysz?
Nie wiem Technik czy kiedyś miałeś firmę.która zatrudnia ludzi?Bo z twoim podejście to nikt dla ciebie by nie pracował.Pamiętaj jedno,każdy człowiek na tym forum(jak i w pracy) ma inny charakter,i dlatego do póki tego nie ogarniesz nie będziesz miał autorytetu.

Awatar użytkownika
fx-technik
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 9094
Rejestracja: 03 lut 2016, 10:48

Re: DayTrading: Piątek 16.06.2017

Nieprzeczytany post autor: fx-technik »

dalan pisze:Techinik,moja podświadomość mówi mi że stosując swój rr zarabiasz.Też uważam,że ciągłe powtarzanie czegoś jest w stanie nauczyć nas pewnej metolologi,która w efekcie końcowym przyniesie nam sukces.
Tylko Ty uparłeś się,że tylko twoja ,metoda ma prawo racji.A jest ich naprawdę dużo.Ja stosuję inną i też zarabiam.I jak to wytłumaczysz?
Nie wiem Technik czy kiedyś miałeś firmę.która zatrudnia ludzi?
Bo z twoim podejście to nikt dla ciebie by nie pracował.
Pamiętaj jedno,każdy człowiek na tym forum(jak i w pracy) ma inny charakter,i dlatego do póki tego nie ogarniesz nie będziesz miał autorytetu.
Mam już autorytet, dziękuję.
Nie potrzebuję mieć autorytetu wśród wszystkich.
Wręcz nie jest to wskazane.

Skoro zarabiasz, to znaczy tyle, że albo czujesz/czytasz rynek, albo dbasz o RR.
I masz to co potrzeba, żeby zarabiać więcej niż tracisz.

Metoda tu nie ma najmniejszego znaczenia.

Moja jest zajebiście skuteczna, i jednocześnie dba o RR.

PS. Pracowali by tylko najlepsi, których ja bym wybrał i doszlifował.
Inni mnie nie interesują.
Tworzył bym firmę, a nie zakład ochronny.
Liczy się tylko jedno: Zysk >> Strata !
Jakby kto pytał, to jestem znany jako Dadas i to co piszę, jest moim zdaniem (co wynika z regulaminu forum).
DadasTradingSystemWorkshop ..... Dlaczego straciłem ten trade?

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: DayTrading: Piątek 16.06.2017

Nieprzeczytany post autor: highend »

karnak pisze:@Ważniak
Specjalnie dla Ciebie kontynuując temat.
Wrzucam transformantę palladium w pozostałych dwóch interwałach dziennym i tygodniowym =====> istnieje duże prawdopodobieństwo, że kurs jest na górce i można próbować grać S z rozsądnie bliskim stopem: :)

ja bym grał L :lol: :mrgreen:
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

belon
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1325
Rejestracja: 27 cze 2010, 13:44

Re: DayTrading: Piątek 16.06.2017

Nieprzeczytany post autor: belon »

fx-technik pisze:
Moja jest zajebiście skuteczna, i jednocześnie dba o RR.
Zapytam ostatni raz: a gdzie to można zobaczyć/sprawdzić/WIARYGODNIE POTWIERDZIĆ (bez szkolenia)?

Zablokowany