Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Obiektywny
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 28 mar 2017, 22:06

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Obiektywny »

Według jego rad, selekcjonerem reprezentacji nie tylko Polski może, powinien zostać każdy. Wystarczy, że przeczyta 5 książek o trenowaniu piłkarzy i może wydać ebooka jak trenować piłkarzy i jak zostać trenerem piłkarskim. Apropo meczu, bravo Polacy, w końcu mamy drużynę, oby zaszła daleko i wierze, że tak będzie w niedalekiej przyszłości 8). A wracając do tematu, do Jacka i jego działalności, mocno zastanawiam się nad wykreśleniem się z listy jego subskrybentów. Nikogo do tego nie będę namawiał. Jego filmy działają na mnie de motywująco. Stwierdzam, iż dłużej oglądam jego filmiki to mam mniej motywacji do zmian, bo pokazuje mi jak bardzo jestem niedoskonały w tym w tym wszystkim. Jak sobie pomyślę, ile musiałbym wprowadzić zmian w swoim życiu i pseudo ulepszeń to szlak mnie trafia. W sumie po co mam czarować się nie wiadomo czym. Można być lepszych, ale nie od samego oglądania filmików o motywacji. Do celów trzeba dążyć, aby coś osiągnąć. Ale nie poprzez jego głupkowate sposoby co pokazuje, a już na pewno nie przez jego kursy, co są oderwane od rzeczywistości. Jakby wprowadzić te jego wszystkie rady, nakazy i zakazy w życie to nie jeden zwariowałby. Przyznam szczerze, że od pół roku za duże przesiadywałem na tym forum i czytałem te posty. Jednakże z 90% zgodzę. Szkoda życia na ten temat, lepiej czas poświęcić na coś innego. Czas doskonalić się w max. 2 - 3 dziedzinach, a nie ciągnąć 15 srok za ogon i rozwijać się ciągle. Bo ten co nie rozwija się, to stoi w miejscu, a właściwie cofa się. Panowie i Panie szkoda czasu na ten wątek, lepiej w życiu zająć się czymś konkretnym. Jacek i tak długo będzie męczył was, waszych bliskich swoimi czysto marketingowymi filmikami czy spotkaniami, na których dowiecie się tyle co nic. A przepraszam. Dowiecie się, jaki on jest zajebisty, ile on ma na koncie, kogo on nie posuwał. Ach i och. Jaki on żałosny. Szkoda, na niego czasu. Jak zechce, to i tak zbije kasę na ludziach naiwnych. Bo niestety tego typu kanały na youtube rozrastają się. Szkoda ludzi na tych wszystkich Grzesiaków, Kołczów Majków, Mistrzów Motywacji i wiele innych guru tego świata co tak naprawdę chcą zarobić na nich, niż im pomóc. Mam nadzieję, że niektóre osoby, a tyczy się to szczególnie nowych osób zafascynowanych jego kanałem i tą całą otoczką przejrzy na oczy, że sukces nie przychodzi z dnia na dzień. Nie ma co się czarować, że za dotykiem magicznej różdżki zmienimy nasze życie o 180 stopni. Jednakże trzeba dążyć do ulepszenia naszego życia.

martinello1984
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 04 maja 2017, 21:17

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: martinello1984 »

Dokładnie

Tutaj pod tym linkiem ciekawy trop...

http://zapytaj.onet.pl/Category/021,003 ... o_zna.html

Jeżeli tak wygląda prawdziwy biznes, który prowadzi do milionów to ała...

Pomimo tego że sam interesuję się rozwojem osobistym i prowadzę bloga na ten temat, to nigdy nie brałbym się za spamowanie komuś poczty. To po prostu głupawe, nieetyczne podejście. W ogóle w tym kursie Jacka (Bruneta ;) jest poruszona kwestia, żeby mieć listę mailingową ludzi i że im więcej, tym lepiej. Szczerze ? Jeżeli klient widzi i poznał wartość czegoś, to sam do tej wartości powróci i za nią zapłaci i naprawdę nie powinno się traktować ludzi jak idiotów. Nie tędy droga.

Ja np. na swoim blogu w ogóle nie mam opcji newslettera i nie przewiduję a jeżeli już będę miał jakiś produkt do sprzedania, to zrobię normalną cywilizowaną ludzką reklamę a nie taką coachingową partyzantkę. Jak ktoś raz wejdzie, to albo mu się spodoba treść i sam ją będzie odwiedzał albo i nie. Ja np sam mam swoje ulubione strony, które odwiedzam w miarę regularnie a nie subskrybuję ich, bo to niejednokrotnie zaśmiecanie sobie poczty.

U Jacka lista mailingowa służy do wyciągania kasy od ludzi.

Słusznie tutaj zauważyłeś, że lepiej wypisać się z kanału Jacka. Im dłużej, tym widać też, że pomysły już mu się kończą.
Jeżdżenie wypożyczoną gablotą po Warszawie nie ma nic wspólnego z byciem prawdziwym biznesmenem zarabiającym miliony i tacy ludzie to wiedzą i zwyczajnie się z tego śmieją.

Ja już dawno wyleczyłem się z rozwoju osobistego i tzw coachingu. Prawdziwy rozwój jest tylko tam gdzie jest ciężka ale mądra praca i temu poświeciłem swój blog.

Strzelanie sobie gumką z napisem sukces na nadgarstku... Próbuję sobie wyobrazić Gatesa, jak strzela sobie taką gumką i mówi "muszę ulepszyć ten system, więcej okienek, więcej aktualizacji, więcej kasy" hehe....

8 tys za kurs niby w wersji dla VIPów ? Ostro , naprawdę... co jeszcze ? Lot na księżyc i podcięcie nasieniowodów gratis ?

I na koniec sprostujmy jedno. To nie jest hejt, to nie jest nagonka. To realna i zdroworozsądkowa ocena jakości produktu, jaki ten Pan zaoferował i ocena spójności "marki" jaką kreuje. Nic w tym złego. Fajnie, że dawał pozytywną treść, natomiast ludzie mają prawo oczekiwać uczciwości.

Pozdrawiam

EdThorp
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 30 kwie 2017, 11:04

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: EdThorp »

Ciekawy filmik demaskujący kołcza Majka https://www.youtube.com/watch?v=E2J9x8OHA9w. Czekam na podobny filmik o Jacusiu. Myślę, że materiału nie zabraknie, choćby z tego wątku.

ext3
Gaduła
Gaduła
Posty: 136
Rejestracja: 04 maja 2010, 21:46

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: ext3 »

martinello1984 pisze: http://zapytaj.onet.pl/Category/021,003 ... o_zna.html
Jeżeli tak wygląda prawdziwy biznes, który prowadzi do milionów to ała...
Hej, tu jest tylko jedna odpowiedź. Było więcej?

martinello1984
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 04 maja 2017, 21:17

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: martinello1984 »

Nie widziałem więcej odpowiedzi, chociaż ta jedna mówi wszystko... mistrz rozsyłania spamu ;)


Jest też taki filmik na Youtube o coachach i tam też na samym końcu się Jackowi oberwało ale nie mogę już znaleźć linka.

Kreaster
Gaduła
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: 23 sty 2017, 08:18

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Kreaster »

Akurat tutaj martinello1984 pierdolisz po prostu głupoty. Lista mailingowa to wręcz podstawa, do tego piszesz o spamie, a chyba nie wiesz czym on jest.

Spam to wiadomości których nie chcesz otrzymywać, ktoś pozyskał skądś Twój e-mail i wysyła Ci wiadomości, do tego spam jest karalny. Zapisanie się DOBROWOLNIE na listę majlingową Jacka to Twoja decyzja, równie dobrze możesz się wypisać. Więc tutaj jest to z Twojej strony hejt czy tego chcesz czy nie.

EdThorp - stary, ale kogo tu demaskować? Serio? Kołcz Majk to największy błazen rozwoju osobistego w Polsce, kto ma choć trochę oleju w głowie ten wie, że facet w slipkach czy przebrany w sukienkach, klnący na lewo i prawo, to mało poważny człowiek.
Jak widać ludzi naiwnych nie brak, a jeżeli ktoś "wierzy" w takich kołczów majków to mi brak słów. Głupich nie brak, niestety na takich baranach (bo jak ich nazwać inaczej) to się goli hajs. Smutne, ale prawdziwe. Niczym się to nie różni od wciskania ciemnoty, wód jakiś uzdrawiających starym babciom i dziadziom przez KK i inne tego typu instytucje.

martinello1984
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 04 maja 2017, 21:17

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: martinello1984 »

Jaki spam jaki hejt ? :) hehe

Spokojnie, Owszem może się nieprecyzyjnie wyraziłem, bo owszem wiadomości z newslettera, na które sami wyraziliśmy zgodę, nie są spamem ale już sam charakter treści i jej forma...może się zdarzyć że będzie i pamiętam właśnie taką wiadomość, która właściwie była tekstem kompletnie bez sensu. Jeżeli chcę otrzymywać wiadomości to o wartościowej treści.

Mówisz, że lista mailingowa to podstawa... do budowania bazy klientów, czy czegoś jeszcze ? Bo nie znam aż tak dobrze tego zagadnienia ?

Pozdrawiam

-- Dodano: 12 cze 2017, 19:02 --

Widział już ktoś te linki ?

Co sądzicie o sukces.pl ?
http://forum.damcidomyslenia.pl/printthread.php?tid=770

Kanał sukces - To bullshit?
http://www.culturva.pl/2017/01/kana-suk ... lshit.html

i też nie złe a na końcu zapodał Jacka

https://www.youtube.com/watch?v=m1DK-UUmmko

I tak już zupełnie na koniec...

Można negatywnie ocenić jakość jego szkoleń, itd, oraz mieć żal o to, że wizerunek, jaki wypromował jest jednak przekłamany w tą tzw. komercyjną stronę.

Jedno jest jednak bardzo pewne. Jegomość Jack jest inteligentną osobą i ma talent do sprzedawania i kawał głowy na karku. Możemy tutaj sobie oceniać, psioczyć, ba , nawet ujadać między sobą w Jego sprawie ale brutalna prawda jest taka, że jutro wielu z nas będzie musiało pójść do pracy i żyć jak przeciętny zjadacz chleba, podczas gdy Jacek będzie tam, gdzie chce być. To on jest na wygranej pozycji a nie my tutaj komentujący.

Po prostu zajmijmy się sobą i własnymi sukcesami a nie nim. Lepiej na tym wyjdziemy.

Pozdrawiam

EdThorp
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 30 kwie 2017, 11:04

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: EdThorp »

Kreaster pisze: EdThorp - stary, ale kogo tu demaskować? Serio? Kołcz Majk to największy błazen rozwoju osobistego w Polsce, kto ma choć trochę oleju w głowie ten wie, że facet w slipkach czy przebrany w sukienkach, klnący na lewo i prawo, to mało poważny człowiek.
Jak widać ludzi naiwnych nie brak, a jeżeli ktoś "wierzy" w takich kołczów majków to mi brak słów. Głupich nie brak, niestety na takich baranach (bo jak ich nazwać inaczej) to się goli hajs. Smutne, ale prawdziwe. Niczym się to nie różni od wciskania ciemnoty, wód jakiś uzdrawiających starym babciom i dziadziom przez KK i inne tego typu instytucje.
W tym filmiku można dowiedzieć się ciekawych rzeczy na temat etyki Kołcza Majka - np. z książki jego byłej współpracowniczki, wynika, że kupił samochód elektryczny w sytuacji gdy przestał wypłacać pensje swoim pracownikom.

A co do wartości merytorycznej jego kursów - korzystałem tylko z darmowych materiałów i nie ustępują w niczym materiałom Jacusia.

Kreaster
Gaduła
Gaduła
Posty: 126
Rejestracja: 23 sty 2017, 08:18

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Kreaster »

martinello1984 pisze:J
Mówisz, że lista mailingowa to podstawa... do budowania bazy klientów, czy czegoś jeszcze ? Bo nie znam aż tak dobrze tego zagadnienia ?
Co sądzicie o sukces.pl ?
http://forum.damcidomyslenia.pl/printthread.php?tid=770

Kanał sukces - To bullshit?
http://www.culturva.pl/2017/01/kana-suk ... lshit.html

i też nie złe a na końcu zapodał Jacka

https://www.youtube.com/watch?v=m1DK-UUmmko
Tak lista mailingowa to dzisiaj podstawa, to nie czasy internetu z przed 10 lat gdzie wystarczyły wejścia na stronę. Dzisiaj celem każdej osoby co prowadzi swój "web" jest zdobycie adresu e-mail. To jest bezpośredni kontakt z klientem. Wejdzie Ci ktoś na stronę bądź nie i co z tego? Dziś liczy się co innego.

Ciekawe linki podałeś. Dzięki temu wątkowi Jacek stracił u mnie swój autorytet jakim go darzyłem, ja też nabrałem się na to, że to jest poważny biznesmen na jakiego się kreuje. Szacun dla niego za te maratony, swój sposób na zarabianie, kanał na YT, jednak jego opowiastki o tym co to nie on są po prostu bodajże kłamstwem, historiami zmyślonymi, pokazywaniem siebie co to nie ja... Fajnie mówi to prawda, jednak należy traktować go z przymrużeniem oka.

Facet który od 20 lat siedzi w internecie... a jego strony naprawdę wyglądają jakby robili to informatycy za koszt pizzy. Zapewne im głośniej będzie o Jacku, tym będzie więcej hejtu dostawał od coraz większej ilości osób. Pan który tutaj promował swój blog od oszczedzania chyba i napisał o Jacku, usunął wpis o nim - zapewne został zastraszony przez niego, jak te forum.

Niestety takie zabiegi w internecie mogą mu mocno zaszkodzić.

Ten Alex jego znajomy też niby milioner, a sprzedaje jakieś rowery co ktoś już pokazał. Ja go szanuję, że tam spotyka się z miliarderami, pisze o tym książkę, genialny pomysł, super wręcz. Ale coś mi ostatnio u niego na kanale zaczyna coraz bardziej śmierdzieć, ostatnio wymyślił chyba jakiś list z przed 7 lat co napisał i w następnym odcinku go przeczyta... Coś mi się nie chce w to wierzyć za bardzo. Książkę Alexa kupiłbym 100 razy bardziej niż to coś "RUSZ DUPE" człowieka od 700 stron, siedmiocyfrowych kwot, kontroli wytrysków, geniuszy, gumek do strzelania, tantry itd. A dzisiaj samozwańczy guru biznesu.

Ludzie skrajnie zafascynowani rozwojem osobistym przypominają mi moherowe bereciki. Śmiesznie wygląda ta armia nastolatków i ludzi młodych w koszulach, niczym marketingowcy MLM, gdzie Steve Jobs pierdolił ubiór, chodził w czarnym swetrze i jeansach, a twórca Facebooka Zuckenberg nosi bluzy z kapturem i tak samo pierdoli chodzić pod krawatem. Obaj z nich stworzyli firmy warte miliardy dolarów...
To powinno dać ludziom do myślenia czy lepiej skupić się na biznesie czy jeść sałatki ekologiczne, biegać, czytać książki, chodzić we flanelowej koszuli, ładnie pachnieć, słuchać motywacyjnych filmików i chodzić na szkolenia, wpierdalać GENIUSZE...


Pozdrawiam

*Za 3000 zł to już lepiej zainwestować w kurs języka obcego, siłownię, basen, zdrowe jedzenie, fryzurę, ciuchy, książki, audiobooki itd. 100 razy lepiej Wam to wyjdzie. Karnet na siłownię u mnie np. 80 zł za 3 miesiące... Około 300 zł karnet na aquapark na cały rok. Można dorzucić do tego kurs języka np. norweskiego, kurs spawania, wylecieć na 2-3 lata na etat, zarabiać grubo po +20k miesięcznie, odłożyć na mieszkanie i na własny biznes bez dotacji i kredytu... Amen!

Obiektywny
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 31
Rejestracja: 28 mar 2017, 22:06

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Obiektywny »

Kreaster pisze:
martinello1984 pisze:J
Mówisz, że lista mailingowa to podstawa... do budowania bazy klientów, czy czegoś jeszcze ? Bo nie znam aż tak dobrze tego zagadnienia ?
Co sądzicie o sukces.pl ?
http://forum.damcidomyslenia.pl/printthread.php?tid=770

Kanał sukces - To bullshit?
http://www.culturva.pl/2017/01/kana-suk ... lshit.html

i też nie złe a na końcu zapodał Jacka

https://www.youtube.com/watch?v=m1DK-UUmmko
Tak lista mailingowa to dzisiaj podstawa, to nie czasy internetu z przed 10 lat gdzie wystarczyły wejścia na stronę. Dzisiaj celem każdej osoby co prowadzi swój "web" jest zdobycie adresu e-mail. To jest bezpośredni kontakt z klientem. Wejdzie Ci ktoś na stronę bądź nie i co z tego? Dziś liczy się co innego.

Ciekawe linki podałeś. Dzięki temu wątkowi Jacek stracił u mnie swój autorytet jakim go darzyłem, ja też nabrałem się na to, że to jest poważny biznesmen na jakiego się kreuje. Szacun dla niego za te maratony, swój sposób na zarabianie, kanał na YT, jednak jego opowiastki o tym co to nie on są po prostu bodajże kłamstwem, historiami zmyślonymi, pokazywaniem siebie co to nie ja... Fajnie mówi to prawda, jednak należy traktować go z przymrużeniem oka.

Facet który od 20 lat siedzi w internecie... a jego strony naprawdę wyglądają jakby robili to informatycy za koszt pizzy. Zapewne im głośniej będzie o Jacku, tym będzie więcej hejtu dostawał od coraz większej ilości osób. Pan który tutaj promował swój blog od oszczedzania chyba i napisał o Jacku, usunął wpis o nim - zapewne został zastraszony przez niego, jak te forum.

Niestety takie zabiegi w internecie mogą mu mocno zaszkodzić.

Ten Alex jego znajomy też niby milioner, a sprzedaje jakieś rowery co ktoś już pokazał. Ja go szanuję, że tam spotyka się z miliarderami, pisze o tym książkę, genialny pomysł, super wręcz. Ale coś mi ostatnio u niego na kanale zaczyna coraz bardziej śmierdzieć, ostatnio wymyślił chyba jakiś list z przed 7 lat co napisał i w następnym odcinku go przeczyta... Coś mi się nie chce w to wierzyć za bardzo. Książkę Alexa kupiłbym 100 razy bardziej niż to coś "RUSZ DUPE" człowieka od 700 stron, siedmiocyfrowych kwot, kontroli wytrysków, geniuszy, gumek do strzelania, tantry itd. A dzisiaj samozwańczy guru biznesu.

Ludzie skrajnie zafascynowani rozwojem osobistym przypominają mi moherowe bereciki. Śmiesznie wygląda ta armia nastolatków i ludzi młodych w koszulach, niczym marketingowcy MLM, gdzie Steve Jobs pierdolił ubiór, chodził w czarnym swetrze i jeansach, a twórca Facebooka Zuckenberg nosi bluzy z kapturem i tak samo pierdoli chodzić pod krawatem. Obaj z nich stworzyli firmy warte miliardy dolarów...
To powinno dać ludziom do myślenia czy lepiej skupić się na biznesie czy jeść sałatki ekologiczne, biegać, czytać książki, chodzić we flanelowej koszuli, ładnie pachnieć, słuchać motywacyjnych filmików i chodzić na szkolenia, wpierdalać GENIUSZE...


Pozdrawiam

*Za 3000 zł to już lepiej zainwestować w kurs języka obcego, siłownię, basen, zdrowe jedzenie, fryzurę, ciuchy, książki, audiobooki itd. 100 razy lepiej Wam to wyjdzie. Karnet na siłownię u mnie np. 80 zł za 3 miesiące... Około 300 zł karnet na aquapark na cały rok. Można dorzucić do tego kurs języka np. norweskiego, kurs spawania, wylecieć na 2-3 lata na etat, zarabiać grubo po +20k miesięcznie, odłożyć na mieszkanie i na własny biznes bez dotacji i kredytu... Amen!
Muszę napisać, że bardzo obiektywnie to napisałeś, chociaż wcześniej miałem trochę inne zdanie niż Ty, bo w przeciwieństwie do Ciebie ja Jacka w ogóle nie broniłem, tylko zarzucałem tą całą jego działalność, która prowadził. Jacek u mnie stracił wiarygodność jakoś w marcu. Oczywiście, dzięki temu forum. Dobrze, że istnieje coś takiego jak te forum i administratorzy nie boją się pogróżek pseudokołcza. Zastanawia mnie co on proponował dla tych VIPów w tym swoim pseudo kursie za 8 koła. On jest bardzo nie poważny. Ludzie nie dajcie się zwieść. Szkoda kasy, nerwów i zdrowia. Ten cały rozwój osobisty to jedne wielkie lanie wody. Ok, pewne rzeczy są przydatne, ale tak naprawdę to jedne wielkie lanie wody. A jednymi, którzy zyskują na tym, są samozwańczy się kołczowie.
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ