Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
ext3
Gaduła
Gaduła
Posty: 136
Rejestracja: 04 maja 2010, 21:46

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: ext3 »

T-REX pisze:Powtórzę się: https://youtu.be/_lwVaSobseg?t=33s wytrzymajcie do 1:36. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .....
hehehe, "to musi być intensywne pragnienie tego!"
punkt 1. Intensywne pragnienie!
dalej nie wytrzymałem :D

qu T-REX przez Ciebie nabijam wyświetlenia temu cudakowi :d
A tak na marginesie jeśli chodzi o etykę i wartości w biznesie, to totalnie się tu z większością nie zgadzam, ale każdy ma swoje zdanie, nie ma co gównoburzyć.

Jacku Wiśniowski, czy to jest marynarka z alledrogo za 100-150zł? Ten charakterstyczny kontrastowy szew wokół dziurki na klapie. Fiu Fiu, czyżby milioner stroił się w ubrania dla gawiedzi za 100-150 zł? I tak wychodzi na ulicę bogaczy w San Francisco? Jacku przecie poznają, że ciuch tani, tam to Ralphy biedota nosi, a Ty noname-a z alledrogo ubierasz. Wstyd i cebulę nam robisz przed bogaczami ! :mrgreen:

A tak na poważnie to jest filmik promujący ten kurs tak? Widzę tytuł po angielsku, można pewnie sobie przetłumaczyć i klienci z całego świata będą.

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

"Pecunia non olet" Byłem kiedyś w swoim życiu sprzedawcą - świetnym: dla klientów. Bo uważałem, że potrafię miłym i uległym sposobem kontaktu zyskać stałego klienta który w dłuższej perspektywie przyniesie zyski. Więc od początku proponowałem atrakcyjne ceny, spełniałem za free dodatkowe zachcianki. Klient przychodził drugi raz, i mimo iż miał jedną z najlepszych cen na rynku - praktycznie po kosztach: prosił o upust. Nie oszukiwałem, postępowałem etycznie, wręcz lizałem klientowi tyłek. No i właśnie - gónwo miałem z tego ja i firma. Ale ten upust to była cena już poniżej kosztów, wiec odmawiałem. Klient strzelał focha i szukał jeszcze lepszej ceny u kogoś innego. Czy klient postępował etycznie? Wykorzystał moją dobroć, chęć pomocy w rozwiązaniu problemu ( no i nieobycie z zasadami biznesu też). Miał gdzieś etykę, chciał zarobić na przebiciu na cenie towaru. Więc ten cały płacz jest dęty, p. Jacek po prostu wyznaczył cenę za swój towar, przyszli kupujący, zrobili dil, nie potrafili nawet przez 30 dni ocenić wartości towaru, ostateczny termin zwrotu się skończył, a teraz kupujący płaczą na navi, że zostali oszukani. To jest etyczne? Mieli 30 dni aby się dokształcić z dziedziny biznesu, i odzyskać (przynajmniej teoretycznie) 3k. Ale się nie chciało. Już pisałem: oszukaliście się sami.
qu T-REX przez Ciebie nabijam wyświetlenia temu cudakowi :d
100k odsłon = 50$. Dla niektórych tutaj - nie warto się schylić. 1/15 ceny kursu dla milionerów - co tam, kiedyś znajdą odpowiedni kurs, który zadziała, sprawi, że od pstryka zostaną milionerami i 50 baksów to będą dawać napiwku za przyniesienie szampana do apartamentu. :509:
Fiu Fiu, czyżby milioner stroił się w ubrania dla gawiedzi za 100-150 zł? I tak wychodzi na ulicę bogaczy w San Francisco?
Nie szata zdobi człowieka, wygląda schludnie, czysto, leży idealnie. Akurat to, że p. Jacek prowadzi oszczędny tryb życia, targuje się by zbić cenę, bardzo mi się podoba - nawet jeśli nosi trochę kelnerskie ciuchy. Oszczędzanie do granicy sknerstwa, to cecha wspólna dla ludzi którzy w życiu musieli bardzo zaciskać pasa i ciężko pracować aby zdobyć pierwsze pieniądze na inwestycje. To przeciwieństwo tych co szastają: bo sponsoruje tatuś. Mnie bardziej razi to ferrari. To jest IMHO jedna z najsłabszych części programu. Choć jak widać po wpisach - działa. Widocznie ja nie jestem targetem kampanii. Jakoś dam rade z tym żyć... :583:
A tak na poważnie to jest filmik promujący ten kurs tak?
Raczej to jest nowy projekt, bo to nagranie to świeżynka, a kurs ma już swoje lata.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

ext3
Gaduła
Gaduła
Posty: 136
Rejestracja: 04 maja 2010, 21:46

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: ext3 »

T-REX pisze: Nie szata zdobi człowieka, wygląda schludnie, czysto, leży idealnie.
ok, zgadzam się ale spójrzmy na kontekst - w tym kontekście milionerów to może trochę razić.
Prezes Comarchu Pan Janusz Filipiak powiedział kiedyś, że jest w stanie na pierwszy rzut oka poznać, czy ktoś jest ubrany w garnitur za 2 tys, czy za 10-20 tys.
Dla mnie to abstrakcja, a jednak osoby w temacie są w stanie poznać no i go poznają tam w San Francisco, że bida (jeśli marynara z taniej wełny lub gorzej - z poliestru ;)
Wiem, że zestawianie Pana Jacka z Panem Filipiakiem jest delikatnie mówiąc kuriozalne :)
Ale co tam, niech mierzy wysoko!
Stać go na Lambo? Jest milionerem? To niech trzyma fason milionera!

Monster11
Gaduła
Gaduła
Posty: 105
Rejestracja: 14 sty 2017, 11:05

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Monster11 »

Raczej to jest nowy projekt, bo to nagranie to świeżynka, a kurs ma już swoje lata.
On promował na tym nagraniu konferencje którą robi co jakiś czas kilku godzinną "Jak mieć pieniądze" na której sprzedaje właśnie ten kurs. Na youtube w publicznych filmikach nigdy nie wspominał o tym, że prowadzi taki kurs.

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Monster11 pisze:
Raczej to jest nowy projekt, bo to nagranie to świeżynka, a kurs ma już swoje lata.
On promował na tym nagraniu konferencje którą robi co jakiś czas kilku godzinną "Jak mieć pieniądze" na której sprzedaje właśnie ten kurs. Na youtube w publicznych filmikach nigdy nie wspominał o tym, że prowadzi taki kurs.

Czyli wszystko jasne.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Vandet
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 14 gru 2016, 20:41

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Vandet »

Pragnę zauważyć, że wątek skupiał się początkowo na osobie Jacka Wiśniowskiego i jego kursu 1 milion. Chyba niektórzy nie doceniają mocy tego forum, i tego ile rzeczy na temat tego pana się wyjaśniło. Chodzi o samą OTOCZKĘ, którą wytworzył wokół siebie twórca kanału. Czyli postać dobrodusznego rentiera, który od niechcenia, żeby zrobić coś dobrego dla innych tworzy filmiki/kursy. Wraz z tym forum bańka prysła, nie zapominajcie o tym. Dla mnie jest to świetna lekcja na przyszłość. I proszę Was, nie zbaczajcie z tematu, bo autor kursu WYRAŹNIE mówił że w przeciągu 3 lat wraz z ciężką pracą, będzie się dało zarobić milion. W dodatku mówił także o poprzednich uczestnikach, że praktycznie każdy z nich się dorobił większej sumy pieniędzy. Jacek sam wręcz zachęcał do szukania informacji o nim samym, jak i o kursie 1 milion, mówił że nie ma żadnych negatywnych opinii. Ciekawe dlaczego? Czysta hipokryzja, ten wątek świetnie ukazał jak Jacek oczyszcza regularnie Internet z opinii jego produktów. Prawdopodobnie wcześniej także się to zdarzało. Gdyby szanowny pan rentier rzeczywiście to wszystko by robił dla zabicia czasu, dla ludzi, bezinteresownie, to ten wątek by nie powstał. I tyle, nie zapominajcie o tym, bo wiele osób zbacza z tematu i usprawiedliwia ten konkretny przypadek jakimiś sztuczkami marketingowymi, które są powszechnie stosowane… no proszę Was nie zapominajcie co ten wątek obnażył, przenieście się w czasie o rok wstecz i porównajcie swoje zdanie o Jacku jakie było kiedyś, a jakie jest teraz. Ja wciąż lubię zajrzeć na niektóre jego filmiki, ale dzięki temu wątkowi podchodzę do tego pana z dużą rezerwą. Forum przerodziło się w ciekawą dyskusję, mimo to prosiłbym żeby nie spłycać głównego tematu, tylko trzymać się tego co ten wątek ukazał.

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Vandet pisze: Dla mnie jest to świetna lekcja na przyszłość. I proszę Was, nie zbaczajcie z tematu, bo autor kursu WYRAŹNIE mówił że w przeciągu 3 lat wraz z ciężką pracą, będzie się dało zarobić milion.
Napiszę jeszcze raz powoli: autor obiecał milion w trzy lata, równie dobrze mógł obiecać w trzy dni. Ta część tematu jest takim samym Sc-Fi jak zielone ludziki, wystarczy kalkulator finansowy procentu składanego znaleziony w google, żeby się przekonać.Przy zainwestowanych 100k musiałbyś powiększać co roku posiadaną kwotę wraz z odsetkami o 80% .Warren Buffet ma średnio rocznie 19%, przebijecie go przez 3 lata??? . Wątpię, czy ktokolwiek z ludzi którzy kupili ten kurs maja choćby 10 procent tej kwoty na inwestycje (wtedy "tylko" 168%). Nie mówiąc o wiedzy, że to co opowiada na temat milionów p. Jacek to ściema. A od tego powinni zacząć, zdobyć tą wiedzę, tyle, ze oni wolą czekać na gotowca. I właśnie dlatego to działa. A nie trzeba weryfikować tego co robi p. Jacek - jego biznesów itp. wystarczy to co mówi.
sprawdźcie sami:
http://www.czytosieoplaca.pl/procent-sk ... ik%21#left
http://www.czytosieoplaca.pl/procent-sk ... ik%21#left
http://www.czytosieoplaca.pl/procent-sk ... ik%21#left
http://www.czytosieoplaca.pl/procent-sk ... ik%21#left

A mówi duperszmity. Nie ma biznesu dającego taki zwrot w tak krótkim czasie. wróć. jest. Wpłaćcie pieniądze do banku w Wenezueli gdzie jest jakieś 200% inflacji. Bank który gwarantuje ci odpowiednią do niej stopę zwrotu, jest tylko trochę bardziej wiarygodny od p.Jacka. Będziecie dla mnie wiekszymi hardkorami niż danbo ( a kto to jest, to sprawdźcie sobie na forum :mrgreen: ). A kursy dla milionerów są organizowane w miejscach zwanych uniwersytetami (Cambridge, Yale) trwają parę lat i nie kosztują 3kPLN. Więc tekst, że 50% jego subskrybentów ma szansę zostać milionerem przypomina mi pewne listy, że jak kupisz biogarnek, czy pled astronauty, to w nagrodę przejdziesz do następnego etapu starania się o nagrodę. A że nie ma negatywnych opinii :583: :w tym filmie jest wyraźnie na końcu powiedziane, że to co uzna za fajny komentarz nagrodzi przejażdżką ferrari, a to co uzna za trollowanie - kasowaniem posta. Więc wszystko jasne. Ale jak znam życie wielu woli wierzyć w teorię 10 ciastek ( poniekąd słuszną - ale nie w takiej skali).
Pamietacie film "Cudowne lata" ? Był tam taki odcinek, gdzie dwaj główni bohaterowie jarali się komiksem w którym superbohater ma roentgenowskie okulary, pozwalające patrzeć na wylot przez różne materiały. Chłopaki się podjarały na myśl oglądania cycków matki jednego z kolegów, po czym zobaczyli takie okulary na wystawie sklepu z zabawkami. Po wielu dniach mycia samochodów, strzyżenia trawników, i innych prac jakie daje się małym dzieciom do zrobienia w zamian za dolara - kupili wymarzony sprzęt który oczywiście okazał się lipą. wrócili zawiedzeni do sklepu, żądając zwrotu pieniędzy, Sprzedawca nie dość że odmówił to urażonym głosem wyraził zdziwienie, jak mogli go tak potraktować, bo on nie sprzedał im żadnych zafajdanych okularów, on sprzedał im ich marzenie... Pan Jacek jest sprzedawcą marzeń. To szlachetny zawód, dokładnie taki jak kiedyś obwoźny sprzedawca "wody życia"leczącej wszystkie choroby plus kalectwo. Towar nie posiada kosztów, a mimo to jest bezcenny. Ludzie kupują go okazyjnie po 3k. Proponuję na następny raz kupić takie marzenie, i zachować je w bezpiecznym miejscu na czarną godzinę. Zapewni wam ono wtedy wiele lat szczęścia, aż do momentu rozpakowania.
Ostatnio zmieniony 06 kwie 2017, 19:25 przez T-REX, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Monster11
Gaduła
Gaduła
Posty: 105
Rejestracja: 14 sty 2017, 11:05

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Monster11 »

Chyba niektórzy nie doceniają mocy tego forum, i tego ile rzeczy na temat tego pana się wyjaśniło. Chodzi o samą OTOCZKĘ, którą wytworzył wokół siebie twórca kanału.
Forum przerodziło się w ciekawą dyskusję, mimo to prosiłbym żeby nie spłycać głównego tematu, tylko trzymać się tego co ten wątek ukazał.

Dokładnie

Dlaczego już nie rozmawiamy o jego wielkiej firmie JEDNOOSOBOWEJ DZIAŁALNOŚCI, której strona wygląda jak z 2006

Dlaczego już nie rozmawiamy o jego świetnej reklamie na lubimyczytać

Dlaczego już nie rozmawiamy o informatykach za koszt pizzy

Dlaczego już nie rozmawiamy o jego wydawnictwie (3 książki)

Dlaczego już nie rozmawiamy o jego kolegach Adeptach kompromitacjach

Dlaczego już nie rozmawiamy o jego 600 stronach biznesowych, których nikt nie widział

Dlaczego już nie rozmawiamy o tym, że cenzuruje internet

Dlaczego już nie rozmawiamy o jego radach w wynajmowaniu nieruchomości

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

To o czym chcesz rozmawiać - jak go podać do sądu??? :509:
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

jackub

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: jackub »

Monster11 pisze:
Dlaczego już nie rozmawiamy o jego wielkiej firmie JEDNOOSOBOWEJ DZIAŁALNOŚCI, której strona wygląda jak z 2006

Dlaczego już nie rozmawiamy o jego świetnej reklamie na lubimyczytać

Dlaczego już nie rozmawiamy o informatykach za koszt pizzy

Dlaczego już nie rozmawiamy o jego wydawnictwie (3 książki)

Dlaczego już nie rozmawiamy o jego kolegach Adeptach kompromitacjach

Dlaczego już nie rozmawiamy o jego 600 stronach biznesowych, których nikt nie widział

Dlaczego już nie rozmawiamy o tym, że cenzuruje internet

Dlaczego już nie rozmawiamy o jego radach w wynajmowaniu nieruchomości
... bo wszystko zostało powiedziane już 10 razy?

ODPOWIEDZ