Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

No dobra, ale postawcie się teraz na jego miejscu. Gdyby o Was takie komentarze ktoś napisał, co byście zrobili? Dlatego usunięcie tego wątku z forum to najlepsze rozwiązanie. To tyle z mojej strony.

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

Dajcie spokój i nie srajcie się tak. Dostaną tylko osoby, które wyzywały go od złodziei i oszustów. Czyli YAPA, Zima i jeszcze tam ktoś, reszta co rozmawiała merytorycznie niech zluzuje...

Nie ma co kasowac tematu? Czego Ty się srasz? Masz coś na sumieniu? Naucz się głośno mówić tego co Ci nie pasuje i bronić swoich racji...

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Tu nie chodzi o mnie. Jak usuną wątek to właśnie te osoby które przesadziły nie będą miały kłopotów z tego powodu. Dlatego usunięcie wątku wszystkim wyszłoby na dobre. Nie mam w tym żadnego interesu i do nikogo nic nie mam. Mówię tylko że to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich.

-- Dodano: 05 mar 2017, 12:13 --

Dobra kończe to, bo tak piszę, a zabieram głos w sprawie która się mnie w ogóle nie tyczy. Pozdrawiam.

Zima2017
Bywalec
Bywalec
Posty: 19
Rejestracja: 17 sty 2017, 16:10

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Zima2017 »

KAZIKGAZIK pisze:Dajcie spokój i nie srajcie się tak. Dostaną tylko osoby, które wyzywały go od złodziei i oszustów. Czyli YAPA, Zima i jeszcze tam ktoś, reszta co rozmawiała merytorycznie niech zluzuje...

Nie ma co kasowac tematu? Czego Ty się srasz? Masz coś na sumieniu? Naucz się głośno mówić tego co Ci nie pasuje i bronić swoich racji...
A co ja niby napisałem? NIE wyzywałem nikogo od oszustów i złodziei. Proszę mi powiedzieć co ja złego napisałem.

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

no to jak nic nie napisales to czego sie srasz?

Sezam
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 04 mar 2017, 17:57

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: Sezam »

-rookie- pisze: Dobra kończe to, bo tak piszę, a zabieram głos w sprawie która się mnie w ogóle nie tyczy. Pozdrawiam.
Czyli ma się rozumieć, że nie brałeś udziału w kursie p. Jacka. Powiedz mi, dlaczego tak często się w tym wątku wypowiadałeś? Miałeś coś wartościowego do dodania? Rozumiem, że nie. Niech to będzie przestroga dla innych użytkowników.

Dla mnie osobiście ten wątek ma duże znaczenie, ponieważ jestem jednym z uczestników kursu "1mln". Osobiście nie chciałbym przekopywać 52 stron w odnalezieniu rzetelnej opinii innych uczestników. Czytając ten temat strona po stronie, zauważyłem, że temat ten zboczył całkowicie z toru. Na kilkanaście postów jedna okazywała się pomocna. Ze względu na to, że temat ten jest czołowy w wyszukiwarkach i wielu ludziom może pomóc w podjęciu właściwej decyzji, a co za tym idzie kupić lub nie, produkt za 3 000 zł, prosiłbym, aby osoby, których temat nie dotyczy, nie umieszczały postów w tym temacie.

YAPA
Gaduła
Gaduła
Posty: 132
Rejestracja: 13 gru 2016, 18:44

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: YAPA »

KAZIKGAZIK pisze:Dajcie spokój i nie srajcie się tak. Dostaną tylko osoby, które wyzywały go od złodziei i oszustów. Czyli YAPA, Zima i jeszcze tam ktoś, reszta co rozmawiała merytorycznie niech zluzuje...

Nie ma co kasowac tematu? Czego Ty się srasz? Masz coś na sumieniu? Naucz się głośno mówić tego co Ci nie pasuje i bronić swoich racji...

Skoro piszesz o mnie, proszę wskazać gdzie napisałem oszust czy złodziej?

Znam prawo i ręczę całym sobą, że moje posty są pisane w zgodzie z nim. O mnie proszę się nie martwić.

Pogróżki Jacka nie robią na mnie absolutnie żadnego wrażenia.
Chętnie przyjdę na rozprawę i powtórzę wszystko co tu napisałem przed sądem.

Swoją drogą, zastanawiam się ilu adminów Jacek do tej pory mógł zastraszyć zanim trafił na faceta z jajami, znającego prawo, który nie dał się zaszczuć jakimiś pisemkami?

Dość dziwnie wygląda ta zmowa milczenia w internecie na temat jego kursów, życia i innych spraw, biorąc pod uwagę ilość subskrybentów jego kanału sukces.pl na YouTube.

Jeżeli zajdzie taka potrzeba, zlecę szersze zbadanie tej sprawy...

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1228
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Wątek nigdy nie był ciekawy. Teraz przynajmniej jest zabawny.
Nic nie usuwać, przynajmniej większa oglądalność będzie.
Jeśli druga strona się stresuje internetowymi komentarzami to może sprawy idą w dobrym kierunku. W tym, w który uczestnicy dyskusji chcieli by poszła. Już nie chcecie?
Miłego łikendu życzę :)
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

KAZIKGAZIK
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 17 sty 2017, 20:08

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: KAZIKGAZIK »

YAPA pisze:
KAZIKGAZIK pisze:Dajcie spokój i nie srajcie się tak. Dostaną tylko osoby, które wyzywały go od złodziei i oszustów. Czyli YAPA, Zima i jeszcze tam ktoś, reszta co rozmawiała merytorycznie niech zluzuje...

Nie ma co kasowac tematu? Czego Ty się srasz? Masz coś na sumieniu? Naucz się głośno mówić tego co Ci nie pasuje i bronić swoich racji...

Skoro piszesz o mnie, proszę wskazać gdzie napisałem oszust czy złodziej?

Znam prawo i ręczę całym sobą, że moje posty są pisane w zgodzie z nim. O mnie proszę się nie martwić.

Pogróżki Jacka nie robią na mnie absolutnie żadnego wrażenia.
Chętnie przyjdę na rozprawę i powtórzę wszystko co tu napisałem przed sądem.

Swoją drogą, zastanawiam się ilu adminów Jacek do tej pory mógł zastraszyć zanim trafił na faceta z jajami, znającego prawo, który nie dał się zaszczuć jakimiś pisemkami?

Dość dziwnie wygląda ta zmowa milczenia w internecie na temat jego kursów, życia i innych spraw, biorąc pod uwagę ilość subskrybentów jego kanału sukces.pl na YouTube.

Jeżeli zajdzie taka potrzeba, zlecę szersze zbadanie tej sprawy...
Gdzieś Ci się wypsnęło takie zdanie wcześniej, ale nie będę go szukał bo to jak szukanie igły w stogu siana. Jak bezpośrednio nie napisałeś to dałeś do zrozumienia. Zresztą nieważne...

Jak pisałem wcześniej po części macie dużą racje, ale sporo też było głupot. Mówiłem, żebyście trzymali się tematu i faktów, a potem temat schodził na jego kolegów z Mastermindu nawet...

Fakt faktem, widać że komuś zależy głównie na usunięciu tematu, a nie na sprawiedliwości

ext3
Gaduła
Gaduła
Posty: 136
Rejestracja: 04 maja 2010, 21:46

Re: Jacek Wiśniowski kurs 1 mln

Nieprzeczytany post autor: ext3 »

Nic nie kasować.
Już widać, że ten wątek przejdzie do historii CENZUROWANIA polskiego internetu!
Tworzymy tutaj historię!
Może nawet ktoś napisze pracę magisterską "CENZUROWANIE POLSKIEGO INTERNETU" na tym i innych przykładach.
Albo "jak skutecznie budować markę zastraszając adminów forów" :lol:

ODPOWIEDZ