DayTrading: Wtorek 28.02.2017

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 01 mar 2017, 00:00

Wzrost
3
43%
Bez zmian
2
29%
Spadek
2
29%
 
Liczba głosów: 7

wizard
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 18 lut 2013, 15:34

Re: DayTrading: Wtorek 28.02.2017

Nieprzeczytany post autor: wizard »

Hej a co myślicie o edziu spadnie?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

warmia
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 569
Rejestracja: 27 lip 2016, 00:31

Re: DayTrading: Wtorek 28.02.2017

Nieprzeczytany post autor: warmia »

Ma ktos cos konkretnego na temat Looniego?.
...
Został potraktowany kontrariańsko i tak nie bardzo wiem czy dusic ... czy brac ile dają

kolbi123
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 852
Rejestracja: 10 sty 2011, 21:04

Re: DayTrading: Wtorek 28.02.2017

Nieprzeczytany post autor: kolbi123 »

Świeżak44 pisze:DAX masakra... konsola nA 20 punktów, jak w święto żydowskie. I tak sobie nieźle radzę. Tylko jedno wejście złe, reszta na plus. Jakbym opanował gre na konsolach to by był duży postęp.Taka konsolka jest najtrudniejsza, bo oni się długo zastanawiają w punktach zwrotnych. Widać , że nie ma pomysłu na żaden większy ruch.

Ja mam problemy na historii coś znaleźć a co dopiero w realu.

_Kerad_
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1500
Rejestracja: 04 paź 2014, 13:03

Re: DayTrading: Wtorek 28.02.2017

Nieprzeczytany post autor: _Kerad_ »

Edek M5 objęcie bessy

Awatar użytkownika
jen-yy
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 950
Rejestracja: 22 sty 2013, 21:23

Re: DayTrading: Wtorek 28.02.2017

Nieprzeczytany post autor: jen-yy »

kolbi123 pisze:
Świeżak44 pisze:DAX masakra... konsola nA 20 punktów, jak w święto żydowskie. I tak sobie nieźle radzę. Tylko jedno wejście złe, reszta na plus. Jakbym opanował gre na konsolach to by był duży postęp.Taka konsolka jest najtrudniejsza, bo oni się długo zastanawiają w punktach zwrotnych. Widać , że nie ma pomysłu na żaden większy ruch.

Ja mam problemy na historii coś znaleźć a co dopiero w realu.
Panowie nie narzekamy
takie było zagranko na daxie ostatnio
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Myśl przez 364 dni w roku, a jeden dzień pracuj, będziesz miał więcej kasy niż ten, który pracuje przez 364 dni a jeden dzień myśli"

Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: DayTrading: Wtorek 28.02.2017

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Chamskie zagranie na DAX-ie.. Ostra dywergencja spadkowa do 12.20, potem ostra dywergencja w drugą stronę. Przypadek? Wygląda na to, ze dywergencja spadkowa jest teraz zapowiedzą mocnych wzrostów na DAX-ie. Bardzo trudno ustalić ten moment przełączenia, a bardzo łatwo się w takiej grze pogubić.

-- Dodano: 28 lut 2017, 14:58 --

PS. Wskaźniki zgłupiały przy czymś takim. To jest bardzo trudna zagrywka na DAX-ie. Nie pierwszy taki numer.

-- Dodano: 28 lut 2017, 15:02 --

I zobaczcie jak to się zmienia. Wcześniej rano DAX szalał i rosnął, po południu było słabo. Teraz rano spada, albo konsola spadkowa, a od południa ostre wzrosty. Robia dywergencje spadkową, która zapowiada wzrosty. Naprawdę nieźle tym kręcą.. :shock:
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Awatar użytkownika
Tony S.
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 455
Rejestracja: 07 lut 2014, 21:50

Re: DayTrading: Wtorek 28.02.2017

Nieprzeczytany post autor: Tony S. »

_Kerad_ pisze:Edek M5 objęcie bessy
A jak tam te 10 czy 15 lotów na L na ropie ???
...Liczy się tylko TU i TERAZ... nie mów mi jutro, że była okazja !!

Awatar użytkownika
Zen
Gaduła
Gaduła
Posty: 247
Rejestracja: 27 lis 2014, 12:46

Re: DayTrading: Wtorek 28.02.2017

Nieprzeczytany post autor: Zen »

Kto ma jeszcze L-ki na ropie?
Co z tą ropą dziś?
:(
"Brak pieniędzy jest źródłem wszelkiego zła" - Mark Twain

_Kerad_
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1500
Rejestracja: 04 paź 2014, 13:03

Re: DayTrading: Wtorek 28.02.2017

Nieprzeczytany post autor: _Kerad_ »

Tony S. pisze:
_Kerad_ pisze:Edek M5 objęcie bessy
A jak tam te 10 czy 15 lotów na L na ropie ???

kolego bardzo dobrze pisałem na pierwszej stronie (możesz poczytać), zamknąłem około 6 rano z zyskiem a miałem 24 loty jak chcesz to pokaże Ci jak tak bardzo się martwisz o mój kapitał :564:

a i kilka esek już miałem jak Cię to interesuje :D natomiast gej mnie "przewiózł" trochę :(


teraz męczę Eda na eske

Awatar użytkownika
jen-yy
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 950
Rejestracja: 22 sty 2013, 21:23

Re: DayTrading: Wtorek 28.02.2017

Nieprzeczytany post autor: jen-yy »

Świeżak44 pisze:Chamskie zagranie na DAX-ie.. Ostra dywergencja spadkowa do 12.20, potem ostra dywergencja w drugą stronę. Przypadek? Wygląda na to, ze dywergencja spadkowa jest teraz zapowiedzą mocnych wzrostów na DAX-ie. Bardzo trudno ustalić ten moment przełączenia, a bardzo łatwo się w takiej grze pogubić.

-- Dodano: 28 lut 2017, 14:58 --

PS. Wskaźniki zgłupiały przy czymś takim. To jest bardzo trudna zagrywka na DAX-ie. Nie pierwszy taki numer.

-- Dodano: 28 lut 2017, 15:02 --

I zobaczcie jak to się zmienia. Wcześniej rano DAX szalał i rosnął, po południu było słabo. Teraz rano spada, albo konsola spadkowa, a od południa ostre wzrosty. Robia dywergencje spadkową, która zapowiada wzrosty. Naprawdę nieźle tym kręcą.. :shock:
ale Ty jesteś zafiksowany na te wskaźniki. Też tak miałem ładnych parę lat.
Wypieprz to bo sam widzisz że za każdym razem jest inaczej.
Naprawdę szukaj tych Dadasowych 1-2-3, to się sprawdza bo to jest tu i teraz i nie ma nic wspólnego z historią.
Rynek to walka popytu z podażą. Jakie znaczenie dla teraz ( grasz na m1) ma popyt czy podaż sprzed kilku czy kilkuset jednostek czasu na których grasz? A to jest uwzglednione w tych wskaźniczkach.

Jakbym grał na d1 to jakie znaczenie ma dla mnie popyt i podaż sprzed kilkunastu czy kilkudziesięciu dni?
"Myśl przez 364 dni w roku, a jeden dzień pracuj, będziesz miał więcej kasy niż ten, który pracuje przez 364 dni a jeden dzień myśli"

Zablokowany