ALINOE dziennik

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
alinoe
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 918
Rejestracja: 22 wrz 2008, 21:30

Nieprzeczytany post autor: alinoe »

short GBP/USD 1,4890 11:38

Edit:
close: 1,5066 16:49 [17:51]

Edit:
profit -176p -4,72%

Ho, ho, ho, a cóż to się stało?
Dzisiaj przeszedłem prawdziwe załamanie nerwowe. Wszystko przez to, że mam problemy osobiste (dziewczyna :506: ) no i postanowiłem za wszelką cenę poprawic sobie nastrój wygrywając na forexie. Problemy z kobietami to normalka, cóż, kto ich nie ma. Najprościej wówczas to poprostu sie schlac. Zawsze jakieś rozwiązanie dla faceta, przynajmniej na jakiś czas. No , ale jak widac są gorsze sposoby przetrwania tych ciężkich chwil, np. forex. I ja niestety ten sposób wybrałem. Chyba ze trzy razy podnosiłem SL nie mogąc pogodzic się z porażką, byłem tak załamany, że myślałem że gorzej byc nie może.
Niestety należę do tego rodzaju facetów, których nic nie potrafi tak zranic jak dziewczyna, a w jakim jestem wówczas stanie lepiej nie mówic, dlatego postanowiłem wprowadzic w życie zasadę:

Nigdy nie gram gdy mam problemy z dziewczyną
z dup..mi to tak zawsze

Edit:
Dodaję wykres.
Dla mniej spostrzegawczych dodam, że to była pozycja krótka nie długa.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
alinoe
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 918
Rejestracja: 22 wrz 2008, 21:30

Nieprzeczytany post autor: alinoe »

long S&P500 837,1 10:49

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

alinoe pisze:Problemy z kobietami to normalka, cóż, kto ich nie ma.
Ci co chodza na dziwki :D
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

willxxx
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 11 lis 2008, 13:52

Nieprzeczytany post autor: willxxx »

Taa a najgorsze jest w tym wszystkim to, że im więcej starasz się jej dać tym gorzej dla ciebie. Kobiety już takie są. Widać to doskonale w Szwecji gdzie emancypacja zaszła za daleko prazydent, premier kobiety. Faceci w domach wychowują dzieci. Mają władze I nie wiedzą co z nią zrobić. Wystarczy pierwszy lepszy "maczo" I już walą po rogach. Kolejny przykład to polskie sądy gdzie mężczyzna Nie ma szans na dostanie dziecka wszędzie solidarnošć jajników. I tam nie ważne jest dobro dzieci ważne dobro drugiej kury. Przytoczę tu wypowiedź pewnego znajomego "Baby to są chu... a faceci to są pi... że się z nimi zadają.
przepraszam za offtop ale nie mogłem się powstrzymać. Najważniejsze żeby mieć šwiadomošć co może się zdarzyć...
P.S. Witam wszystkich!!!

Awatar użytkownika
alinoe
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 918
Rejestracja: 22 wrz 2008, 21:30

Nieprzeczytany post autor: alinoe »

long S&P500 844,1 13:15

Awatar użytkownika
MACIEK408
Gaduła
Gaduła
Posty: 355
Rejestracja: 24 gru 2006, 13:00

Nieprzeczytany post autor: MACIEK408 »

alinoe pisze:long S&P500 837,1 10:49


long S&P500 844,1 13:15
jak rozumiem dodajesz do pozycji czy tamta ci się wyłożyła? nie wiem w jakim TF grasz, ale obecnie chyba tylko na M5 jest trend L?

Awatar użytkownika
alinoe
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 918
Rejestracja: 22 wrz 2008, 21:30

Nieprzeczytany post autor: alinoe »

MACIEK408 pisze:
alinoe pisze:long S&P500 837,1 10:49


long S&P500 844,1 13:15
jak rozumiem dodajesz do pozycji czy tamta ci się wyłożyła? nie wiem w jakim TF grasz, ale obecnie chyba tylko na M5 jest trend L?
Zwiększyłem wielkośc pozycji bowiem pierwsza pozycja jest otwarta, gdyby było inaczej byłby wpis w dzienniku (staram się wpisywac otw. i zamk. pozycji zaraz po ich dokonaniu o ile obserwuję wykres na bieżąco). Pierwszą pozycję otworzyłem za niewielką stawkę bowiem nie byłem pewny sytuacji, teraz zwiększyłem wielkośc pozycji do normalnej stawki. Jednocześnie SL ustawiłem wspólne dla obu pozycji na BE (z obu pozycji), odtąd traktuję je jako jedną pozycję: wspólny SL i TP. Liczę na ostateczne odbicie od wsparc, obserwuję 1-5M licząc, że ukształtuje się konkretna korekta (wybicie), która przełamie trend spadkowy na 1H, wówczas potrzymam pozycję dłużej, nie wykluczam zamk. pozycji gdy kurs nie przełamie oporu na 850,0.Pozdr. :D

Jasonowi i willxxx dziękuję za moralne wsparcie. :D

Awatar użytkownika
alinoe
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 918
Rejestracja: 22 wrz 2008, 21:30

Nieprzeczytany post autor: alinoe »

close S&P500 (1 i 2) 840,6 18:17

Edit:
profit: 0p, 0%

Brak słów. Urok porzedniej transakcji jak widac jeszcze ciągnie się za mną. Wbiłem sobie do głowy, że odrobię straty z tamtej transakcji żeby nie wiem co no i czekałem naiwnie z zamknięciem transakcji aż osiągnę oczekiwany zysk wyższy od poprzedniej straty. Tak czekałem i czekałem aż kurs osiągnął SL ustawione na BE zamiast zamknąc pozycję wcześniej z całkiem niezłym zyskiem.

Awatar użytkownika
alinoe
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 918
Rejestracja: 22 wrz 2008, 21:30

Nieprzeczytany post autor: alinoe »

short S&P500 837,0 19:20

Awatar użytkownika
MACIEK408
Gaduła
Gaduła
Posty: 355
Rejestracja: 24 gru 2006, 13:00

Nieprzeczytany post autor: MACIEK408 »

tylko trzymaj trzymaj i nie puszczaj ! jak pierdolnie w dołek to lecimy na muliste dno !
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ