next

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
jackub

Re: next

Nieprzeczytany post autor: jackub »

https://www.dropbox.com/sh/hb6ayb6yzf5l ... BoYea?dl=0
Ściągnij cały folder "Test metody easy money v2", otwórz folder kliknij w plik excela "Nowa tabela"
Pojawią się trejdy z linkami do wykresów które są w osobnych folderach..
Miłego przeglądania...
Acha PIN bary wyznaczał wskaźnik jaki otrzymałem od grupy easy money na FB, nie czuję się upoważniony do jego przekazania... sorry.
Ale znaleźć jakiś wskaźnik pin bara nie jest trudno...
Zawartość dropboxa będzie dostępna do końca niedzieli....
Pozdrawiam

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: next

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Ok, dzięki.

Awatar użytkownika
wrongWay
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 742
Rejestracja: 03 lip 2013, 14:39

Re: next

Nieprzeczytany post autor: wrongWay »

Giełda to bardzo uczciwy pracodawca . Jeżeli wykonasz wszystko zgodnie z oczekiwaniami ( planem ) bez ignorowania najdrobniejszego szczegółu to otrzymasz wypłatę . Niestety , cala odpowiedzialność za błędy spada na pracownika i nikt nie wysłucha usprawiedliwień . Brak snu , kac , rozkojarzenie , pominięcie kalendarza makro , sugerowanie się czyimś wpisem - Ty ( traderze za to zapłacisz ) . W " normalnej " pracy jest inaczej . Długa i wyboista droga do pełnej odpowiedzialności , a przede wszystkim trzeba wiedzieć gdzie i w jaki sposób tam dojść .
Tak na marginesie - zamiast siedzieć przed wykresem i przyglądać się jak " schnie farba " ( prawda , że tak robisz ? ) , poczytaj o jakimś systemie i próbuj się go nauczyć . Jeżeli nie ten to inny i tak do momentu wypracowania własnego . Ten okres prostytucji systemowej jest konieczny aby zrozumieć mechanikę rynku , a okaże się , że są to ruchy powtarzalne od kiedy istnieje giełda . Jednocześnie jest to okres bardzo frustrujący dla tradera i powodujący straty finansowe .
Powodzenia w rozwoju
Kuj żelazo dopóki brązu nie wymyślono

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: next

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Heh, dziś dostałem email z XM (spam) - czy na forex można zajść wysoko nie mając podstaw? Bezpłatny webinar po polsku - Przypadek? :) I jak tu nie wierzyć słowom, że dostajemy tylko to, na co sami jesteśmy gotowi. To oznacza, że trzeba będzie się trochę zmienić, ciężej popracować niż do tej pory. Dzięki za pomoc dziś i Wasze komentarze. Muszę to strawić. Trochę odpocznę, przemyślę pare spraw... Potrzebuję trochę czasu.

Awatar użytkownika
DavidFx
Maniak
Maniak
Posty: 3151
Rejestracja: 22 mar 2014, 16:35

Re: next

Nieprzeczytany post autor: DavidFx »

Poker Mindset Niezbędne postawy gwarantujące pokerowy sukces
Autorzy Ian Taylor i Matthew Hilger

zdobadz i przeczytaj ta ksiazka to ci sie klapka w mozgu otworzy :d

poker = forex mowie ci ze tak jest :p
AIM FOR THE IMPOSSIBLE!

jackub

Re: next

Nieprzeczytany post autor: jackub »

DavidFx pisze:Poker Mindset Niezbędne postawy gwarantujące pokerowy sukces
Autorzy Ian Taylor i Matthew Hilger

zdobadz i przeczytaj ta ksiazka to ci sie klapka w mozgu otworzy :d

poker = forex mowie ci ze tak jest :p
Super książka, przekartkowałem zaledwie parę rozdziałów i już wsiąkam...... :564:
Dzieki David!

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: next

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Zaraz, moment. Strategie, które są standardowo w jforex radzą sobie lepiej niż ja po ustawieniu SL i TP. WTF :| Przeglądam teraz API i dokumentacje jforex, strategie, indykatory. I strategie, które są pokazane w dokumentacji robią więcej niż ja na rynku. Ech. Wiem, miałem zająć się pinbarami, ale z ciekawości musiałem zajrzeć bo jakoś do tej pory nie robiłem tego, tylko gadałem że EA to zło. Chyba prościej byłoby to zamknąć w jakimś EA, który daje tylko sygnały, coś rysuje po wykresie. O losie, ale ja jestem zacofany...

jackub

Re: next

Nieprzeczytany post autor: jackub »

wrongWay pisze:Giełda to bardzo uczciwy pracodawca . ......
Bardzo mi się podoba ten wpis CAŁY .....wrongWay mówi jak jest.....

Awatar użytkownika
quapi
Gaduła
Gaduła
Posty: 277
Rejestracja: 30 sty 2005, 21:46

Re: next

Nieprzeczytany post autor: quapi »

Też się z nim zgodzę tylko bym zastąpił
Giełda to bardzo uczciwy pracodawca . Jeżeli wykonasz wszystko zgodnie z oczekiwaniami ( planem ) bez ignorowania najdrobniejszego szczegółu to otrzymasz wypłatę

"Jeżeli wykonasz wszystko zgodnie z oczekiwaniami ( planem ) bez ignorowania najdrobniejszego szczegółu to czasem otrzymasz wypłatę"

Przyjęcie, że dyscyplina jest gwarancją wypłaty rodzi frustracje.
The irresistible force met the immovable object

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: next

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Na przyszłość trzeba uważać na spread
26.11.2016_Chart_CAD_CHF_Ticks_snapshot_spread.png
26.11.2016_Chart_CAD_CHF_4 Hours_snapshot.png
+ statement na koniec tego tygodnia
portfolio_statement_podsumowanie_tygodnia.png
I jeszcze jedno. Użycie dźwigni wg. https://www.dukascopy.com/swiss/pl/fore ... ts/margin/ wynosi dla CADCHF 31 / 103, dla GBPCAD 52 / 173. Obecnie mam ustawioną dźwignię 1:100/1:30. Można podnieść maksymalnie dźwignię na weekend z 30 do 90. Ale mam standardowe ustawienia w tym momencie, czyli 1:30. Użycie dźwigni w tej chwili na platformie wynosi 276.40PLN ( 27% ), kilka godzin temu wynosiło 8%.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Zablokowany