Vipro Markets - STP/ECN

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
16
59%
Poza paroma minusami są ok
4
15%
Przeciętny
1
4%
Mają wiele wad
1
4%
Stanowczo odradzam:
5
19%
 
Liczba głosów: 27

Afiliat
Gaduła
Gaduła
Posty: 119
Rejestracja: 21 paź 2014, 23:56

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: Afiliat »

nnm82 pisze:
Afiliat pisze:Musisz pamiętać, że o tej godzinie spread się rozszerza u wszystkich brokerów. Z tego co widziałem w tamtym momencie wynosił około 4 pipsów.

w tym wypadku byo duzo wiecej, pozatym obserwowalem spread.. rozrzeszyl sie na sekunde ?? by zamknac pozycje??
jesli tak to ja p....... takiego brokera, skarga pojdzie wyzej...
Może i tak było jak mówisz więc najlepiej pisać do nich bezpośrednio. Pamiętaj, że u jakiego brokera nie miałbyś konta spread i tak się rozszerzy w nocy. Chyba, że MM ze stałym spreadem

Awatar użytkownika
nnm82
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 10 lut 2010, 12:39

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: nnm82 »

Afiliat pisze:
nnm82 pisze:
Afiliat pisze:Musisz pamiętać, że o tej godzinie spread się rozszerza u wszystkich brokerów. Z tego co widziałem w tamtym momencie wynosił około 4 pipsów.

w tym wypadku byo duzo wiecej, pozatym obserwowalem spread.. rozrzeszyl sie na sekunde ?? by zamknac pozycje??
jesli tak to ja p....... takiego brokera, skarga pojdzie wyzej...
Może i tak było jak mówisz więc najlepiej pisać do nich bezpośrednio. Pamiętaj, że u jakiego brokera nie miałbyś konta spread i tak się rozszerzy w nocy. Chyba, że MM ze stałym spreadem

ja doskonale rozumiem rozszerzenie spredu, ale w tym wypadku to nie bylo normalne rozszerzenie... to bylo celowe zamkniecie pozycji z racji na jej wielkosc....

oj nie zostawie tego tak.....,
bedzie gruby skandal skoro nic z tym nie zrobia

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Chodzi ci o to co działo się 2h temu, tak? Patrz jaki był spread w Dukascopy.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
nnm82
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 10 lut 2010, 12:39

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: nnm82 »

-rookie- pisze:Chodzi ci o to co działo się 2h temu, tak? Patrz jaki był spread w Dukascopy.
srednio mnie to interesuje Ducascopy,, Vipro od jakiegos czasu stosuje typowe MM zagrywki, Ja naprawde rozumiem ze spred moze byc wiekszy itp,, tutaj sytuacja byla jasna....
mam nadzieje ze dobrze to zweryfikuja, i sie zachowaja fair. jesli nie , to sie poswiece i nie odpuszcze..
taki dobry broker byl na poczatku... teraz wydaje mi sie ze sie zaczyna.. kilka miesiecy i juz.... pewnie nie dlugo bedzie juz tylko wspomnieniem......

zobaczymy, ale wydaje mi sie ze jesli nic z tego nie bedzie... cypryjski broker bedzie na zawsze pogrzebany. (przynajmniej w mojej opini)
ale zrobie choc troche... bede uswiadamial uzytkownikow z kim maja doczynienia..

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Średnio Cię to interesuje? Pokazuje Ci, że u innego brokera spread się rozjechał i był na tym poziomie o którym piszesz, żebyś lepiej to sobie sprawdził i nie robił głupot albo wycofał się z tego co już zrobiłeś. Wygląda to tak jakbyś szukał pretekstu żeby zacząć wojnę z brokerem no i go znalazłeś. Heh, rób co chcesz, chciałem pomóc.

Afiliat
Gaduła
Gaduła
Posty: 119
Rejestracja: 21 paź 2014, 23:56

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: Afiliat »

-rookie- pisze:Średnio Cię to interesuje? Pokazuje Ci, że u innego brokera spread się rozjechał i był na tym poziomie o którym piszesz, żebyś lepiej to sobie sprawdził i nie robił głupot albo wycofał się z tego co już zrobiłeś. Wygląda to tak jakbyś szukał pretekstu żeby zacząć wojnę z brokerem no i go znalazłeś. Heh, rób co chcesz, chciałem pomóc.
Dzięki za ten screen z dukasa. U innych brokerów także się spread rozszerzył. Przecież to normalne :)

Awatar użytkownika
nnm82
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 50
Rejestracja: 10 lut 2010, 12:39

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: nnm82 »

ok, czyli spred moze sie rozszerzyc o x pips tak??
t dlaczego sie zawsze rozszerza w nie ta strone ...

Afiliat
Gaduła
Gaduła
Posty: 119
Rejestracja: 21 paź 2014, 23:56

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: Afiliat »

nnm82 pisze:ok, czyli spred moze sie rozszerzyc o x pips tak??
t dlaczego sie zawsze rozszerza w nie ta strone ...
Bo zawsze się rozszerza w jedną stronę.

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

nnm82 pisze:ok, czyli spred moze sie rozszerzyc o x pips tak??
t dlaczego sie zawsze rozszerza w nie ta strone ...
To masz jeszcze wykres tickowy z otwarcia 06/07.10.2016 i 09/10.10.2016, czyli otwarcie na świecy D1 piątkowej i tej z poniedziałku. U każdego brokera powinno to wyglądać podobnie. Gorzej jak wygląda to tak jak tutaj http://forex-nawigator.biz/forum/resources/image/133924 albo tu http://forex-nawigator.biz/forum/resources/image/133647. Wtedy faktycznie możesz być wściekły, i twierdzić że broker cie skubie. Są to przykłady z wątków obok, w tym dziale.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
ViproMarkets
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 02 lut 2016, 15:22

Re: Vipro Markets - STP/ECN

Nieprzeczytany post autor: ViproMarkets »

Witamy,

Tak jak wspomniano wcześniej, zwiększony spread podczas godzin nocnych nie jest niczym nadzwyczajnym. O godzinie 00:00 czasu serwera kończy się sesja amerykańska, naliczane są swapy a płynność w tym momencie jest dość niska.
Wartość spreadu w tym konkretnym momencie można sprawdzić chociażby na witrynie http://www.myfxbook.com/forex-broker-sp ... ead/3067,7
Jak widać, dzieje się tak każdego dnia, niezależnie czy ktoś ma akurat otwartą pozycję czy też nie (to odnośnie umyślnego polowania na SL).
Również na tej samej stronie można sprawdzić iż taka sytuacja występuje u większości brokerów, nie jesteśmy odosobnionym przypadkiem. Z resztą, byłoby to dość dziwne gdyby u innego brokera STP/ECN taka sytuacja nie występowała, takie są warunki rynkowe. W przeszłości część brokerów zawieszała handel na około 5 minut w okolicy godziny 00:00 czasu serwera aby niejako ominąć tą sytuację, to jednak powodowało luki na wykresie i w przypadku dużego ruchu również duże poślizgi.

Co do DAXa, został wprowadzony nowy dostawca płynności i sytuacja z bad tickami została wyeliminowana.

Pozdrawiamy,

Vipro Markets
Spread od 0.0 pips | Darmowe wpłaty i wypłaty | Błyskawiczny support | Brak rekwotowań
Sprawdź nas | Forum | WWW w profilu.

ODPOWIEDZ