Easy-Forex

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
cytrynek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 564
Rejestracja: 26 paź 2012, 23:30

Re: Easy-Forex

Nieprzeczytany post autor: cytrynek »

edila pisze:Informacja o kontach realnych była w regulaminie, musiałeś ją przeoczyć.
Każda rozmowa w Easy Forex jest nagrywa, a opiekun nie może kontaktować się z klientem, jeśli nie wyraził zgody zaznaczając "Przeczytałem, rozumiem i akceptuję Warunki" podczas rejestracji.
To jest oczywiste. Nie kwestionowałem samego kontaktu ze strony opiekuna lecz jego formę.
edila pisze: Podaj mi w takim razie w prywatnej wiadomości kiedy miała miejsce sugerowana przez Ciebie rozmowa. Poproszę też maile. Chętnie przekonam się czy mówisz prawdę (w co "niestety" szczerze wątpię), czy po prostu są to działania wspaniałej konkurencji, której jak Wiecie na rynku forex nie jest mało... ;)
Przesłałem Ci na PRIV swój numer telefonu z datą rozmowy. I teraz jeszcze tylko ponieważ poddałaś w wątpliwość na ogólnym forum opisane przeze mnie zdarzenie zarzucając mi napisanie nieprawdy oczekuję przeprosin tą samą drogą lub skierowanie przeciwko mojej osobie sprawy na drogę sądową o pomówienie :) Chętnie ujawnię niekompetencje "opiekuna". Pozdrawiam.
Zamieszczane przeze mnie analizy i opinie są wyłącznie moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią żadnych rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.

Awatar użytkownika
edila
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 23 kwie 2013, 10:25

Re: Easy-Forex

Nieprzeczytany post autor: edila »

Nie mówię, że kłamiesz, ale tak jak napisałam wcześniej - pierwszy raz spotykam się z takim zarzutem, dlatego nie mogę wierzyć Ci na słowo. Wyjaśnimy co i jak.

Zapraszam też inne osoby, które mają coś do powiedzenia na temat brokera Easy Forex. Może znajdą się także jakieś pozytywne głosy?

Awatar użytkownika
cytrynek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 564
Rejestracja: 26 paź 2012, 23:30

Re: Easy-Forex

Nieprzeczytany post autor: cytrynek »

edila pisze:Nie mówię, że kłamiesz, ale tak jak napisałam wcześniej - pierwszy raz spotykam się z takim zarzutem, dlatego nie mogę wierzyć Ci na słowo. Wyjaśnimy co i jak.

Zapraszam też inne osoby, które mają coś do powiedzenia na temat brokera Easy Forex. Może znajdą się także jakieś pozytywne głosy?
Proszę o informację na jakim etapie jest sprawdzanie mojej prawdomówności ;)
Zamieszczane przeze mnie analizy i opinie są wyłącznie moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią żadnych rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.

Awatar użytkownika
edila
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 23 kwie 2013, 10:25

Re: Easy-Forex

Nieprzeczytany post autor: edila »

cytrynek pisze: Proszę o informację na jakim etapie jest sprawdzanie mojej prawdomówności ;)
Sama chciałabym to wiedzieć... ;) Tak jak napisałam Ci w prywatnej wiadomości - ja nie pracuję w polskim oddziale firmy, ale skierowałam Twoją sprawę do odpowiednich osób. Poza tym przenoszę naszą rozmowę na priv.

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Re: Easy-Forex

Nieprzeczytany post autor: reptile »

raposo pisze:Wątek na ich temat jest ale w dziale z platformami :).

http://forex-nawigator.biz/forum/easy-forex-t7021.html
No tak.. trzeba założyć nowy, żeby znikły może złe opinie.
Ten brok TO NAJWIEKSZY SYF Z JAKIM SIE SPOTKALEM NA MT4, A KTÓRY WCIĄŻ ISTNIEJE!
..taka prawda..

heh..bawiłem się tam, żeby dowiedzieć się do czego oni tam są zdolni.. i potwierdzam ordynarność pracowników.. nie wie czy słynny pan P. z artykułów o FX to nie ów z tej firmy :lol: :lol: :lol:
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

Awatar użytkownika
Marek
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 22 lut 2012, 20:55

Re: Easy-Forex

Nieprzeczytany post autor: Marek »

edila pisze:
cytrynek pisze: Proszę o informację na jakim etapie jest sprawdzanie mojej prawdomówności ;)
Sama chciałabym to wiedzieć... ;) Tak jak napisałam Ci w prywatnej wiadomości - ja nie pracuję w polskim oddziale firmy, ale skierowałam Twoją sprawę do odpowiednich osób. Poza tym przenoszę naszą rozmowę na priv.

Jestem ciekaw rozwiązania tego przypadku. Wpierw pani od easy-forex na ofertę kol.cytrynka, że jeżeli jest ona pracownikiem easy-forex, to może przesłać dane owej mało grzecznej rozmowy, poprosiła o dane i otrzymała je, a później stwierdza, że tam nie pracuje.
Ponieważ ten broker zgłosił się do mnie z ofertą założenia konta, to chciałbym wiedzieć jak to rzeczywiście było (zresztą nie wyglądają zachęcająco, bo jak pisał koledzy na http://forex-nawigator.biz/forum/easy-f ... 21-20.html: "Easy-Forex Web jest dla nie wiem kogo, ale nie dla normalnych ludzi. " i "są baaaaardzo drodzy.").

Awatar użytkownika
Wojta$
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 70
Rejestracja: 29 sie 2011, 17:52

Re: Easy-Forex

Nieprzeczytany post autor: Wojta$ »

Dla mnie najdroższym brokerem okazał się ten od którego w ogóle nie mogę wypłacić od dwóch miesięcy swoich pieniędzy(IronFx). W Easy-Forex zaczynałem kiedyś swoją przygodę z forexem i nigdy nie miałem problemów z wypłatami a teraz to jest dla mnie kluczową kwestia. Platforma webowa jest jaka jest - nikt nie zmusza żeby z niej korzystać, jest przecież MT4. Spready na walutach faktycznie nie są konkurencyjne , ale za to stałe i z gwarantowanymi poziomami SL i TP. Spread na złoto - średnia rynkowa. Można podziałać na danych :D Dawno tam nie grałem więc nie powiem jak wygląda sprawa z poślizgami.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 10003
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Easy-Forex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Wojta$ pisze:Dawno tam nie grałem więc nie powiem jak wygląda sprawa z poślizgami.
Tak mnie to zastanowiło - skoro występują tam poślizgi to co nam z gwarancji SL/TP? :)

Odnośnie wypłat - problem polega na tym, że zanim nie zaczną się utrudnienia z wypłatami to nikt nie przewidzi na 100%, że one nastąpią (i kiedy).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
Wojta$
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 70
Rejestracja: 29 sie 2011, 17:52

Re: Easy-Forex

Nieprzeczytany post autor: Wojta$ »

Co do wypłat - w 100% masz rację :D
Jeśli chodzi o poślizgi to źle się wyraziłem - miałem na myśli ,że nie wiem jak wygląda egzekucja w przypadku zlecen oczekujących. Co do poziomów Sl i TP to broker zarzeka się że są one gwarantowane i realizowane co do pipsa. To taka ciekawostka która wyróżnia in plus akurat tego broka.

Awatar użytkownika
bartek1916
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 817
Rejestracja: 17 wrz 2008, 15:27

Re: Easy-Forex

Nieprzeczytany post autor: bartek1916 »

witam, czy ktos testowal w praktyce jak wygląda te "Gwarantowane zlecenie Stop Loss" w easymarkets? Ostatnio glownie to reklamuja http://www.forexmedia.pl/easymarkets-opinie

ODPOWIEDZ