Easy-Forex

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
graham67
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 19 sie 2015, 16:42

Re: Easy-Forex

Nieprzeczytany post autor: graham67 »

Ten gwarantowany SL dziala u nich na autorskiej platformie webowej. Pobaw sie na demo to bedzie wszystko jasne. U mnie dziala
bartek1916 pisze:witam, czy ktos testowal w praktyce jak wygląda te "Gwarantowane zlecenie Stop Loss" w easymarkets? Ostatnio glownie to reklamuja http://www.forexmedia.pl/easymarkets-opinie

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 10010
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Easy-Forex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Działa w każdych warunkach? Luki weekendowe, dane makro, okresy niskiej płynności itd. itp.?
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: Easy-Forex

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

Ja znalazłem w ich regulaminie w kilka minut... w Skrócie: w razie czego cię wyjebią jak będą myśleć, że ty chciałeś wyjebać ich.

"Spółka oferuje funkcje gwarantowanych zleceń typu „stop loss”, uzyskiwania
zysku, realizacji zleceń oczekujących oraz ochrony przed saldem ujemnym w celu zabezpiecze
nia i
wspierania transakcji przeprowadzanych przez klientów. Niemniej jednak, funkcje te nie mogą być
wykorzystywane w złej wierze. Przykłady wykorzystania tych funkcji w złej wierze obejmują:
(i)
Pozycje otwarte kilka minut lub nawet sekund przed przerwą
lub opublikowaniem informacji,
w celu próby wygenerowania zysków bez ryzyka zmian rynkowych.
(ii)
Pozycje, które są wystarczająco duże w porównaniu z saldem na koncie, w celu próby
wygenerowania zysków lub zakończenia
z saldem
ujemnym, które spółka pokryje
w i
mieniu
Klienta.
(iii)
Jednoczesne pozycje w przeciwnych kierunkach (zlecenia oczekujące lub oznaczone)
wskazujące na brak zainteresowania trendami rynkowymi i świadczące o chęci
wygenerowania zysków dzięki funkcji gwarantowanych zleceń typu „stop loss” i/lub
o
chrony
przed saldem ujemnym."

marcin48623
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 55
Rejestracja: 31 paź 2013, 19:24

Re: Easy-Forex

Nieprzeczytany post autor: marcin48623 »

Dostalem informacje dzisiaj o dealCancellation. Tutaj tez info znalazlem http://marketinvest.pl/24-po-godzinach/ ... asymarkets Ktoś już moze korzystal z tego? Z opisu wynika, ze w trakcie godziny od otwarcia mozna anulowac stratna pozycje... :) Jeszcze z takim czyms chyba u nikogo sie nie spotkalem.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 10010
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Easy-Forex

Nieprzeczytany post autor: raposo »

marcin48623 pisze:Dostalem informacje dzisiaj o dealCancellation. Tutaj tez info znalazlem http://marketinvest.pl/24-po-godzinach/ ... asymarkets Ktoś już moze korzystal z tego? Z opisu wynika, ze w trakcie godziny od otwarcia mozna anulowac stratna pozycje... :) Jeszcze z takim czyms chyba u nikogo sie nie spotkalem.
Było, było... Ktoś już kiedyś to oferował. Brokerzy MM bardzo często starają się przyciągnąć klientów pozornym bezpieczeństwem i brakiem ryzyka utraty środków. Mogą sobie pozwolić na takie cuda (podobnie jak gwarantowany SL), bo i tak wszystko ostatecznie trafi do ich kieszeni. Przy takich promocjach podstawową zasadą jest... Dokładne przestudiowanie regulaminu - tam znajdziesz wszystkie wykluczenia i warunki, a takie na pewno są :).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: Easy-Forex

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

Im bardziej broker się w ten sposób wystawia na ryzyko tym większą budzi u mnie podejrzliwość, bo przecież zakłada on że jakoś będzie zarabiał i obawiam sie ze bedzie to sobie kompensował nieczystymi zagraniami w inny sposob. Ale to tylko moje osobiste zdanie ;)

graham67
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 19 sie 2015, 16:42

Re: Easy-Forex

Nieprzeczytany post autor: graham67 »

co to za jakaś promocja u nich? http://marketinvest.pl/24-po-godzinach/ ... asymarkets

-- 14 paź 2016, 00:20 --

Ktoś u nich to testował ? na demo też działa?

Awatar użytkownika
bartek1916
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 817
Rejestracja: 17 wrz 2008, 15:27

Re: Easy-Forex

Nieprzeczytany post autor: bartek1916 »

graham67 pisze:Ktoś u nich to testował ? na demo też działa?
Na demo nie działa. Tylko real z tego co widziałem.

Niedawno XTB a teraz easy ruszył z promocją dla klientów HFT Brokers :) Między innymi do 40% bonusu i spready "VIP".
http://www.forexmedia.pl/aktualnosci-fo ... okers.html

Dziabdziol
Bywalec
Bywalec
Posty: 19
Rejestracja: 14 paź 2016, 18:18

Re: Easy-Forex

Nieprzeczytany post autor: Dziabdziol »

bartek1916 pisze:
graham67 pisze:Ktoś u nich to testował ? na demo też działa?
Na demo nie działa. Tylko real z tego co widziałem.

Tak, testowałem. Założyłem rachunek real żeby zobaczyć jak to działa w praktyce i nawet nie musiałem zawierać żadnej transakcji żeby stwierdzić jak wielka jest to ściema. Reklamują się z tym rozwiązaniem twierdząc, że za niewielką opłatą uzależnioną od zmienności danego instrumentu w ciągu godziny można anulować stratną pozycję. W praktyce ta niewielka opłata oznacza koszt 8 -12 pipsów w warunkach normalnej zmienności (z uwzględnieniem spreadu). Czyli dla większości daytraderów jest to w praktyce tyle ile wynosi normalny SL. Ale gdy skorzystamy z tej opcji a pozycja jest zyskowna to i tak trzeba najpierw zarobić na tę niewielką opłatę czyli 8 - 12 pipsów i dopiero od tego momentu gdy pozycja zarabia więcej możemy liczyć na zysk. Czyli gdy pozycja stratna to tracimy 8 - 12 pipsów a gdy zyskowna to tyle samo i tak trzeba im oddać aby pokryć koszt tej opcji. Stąd nie wiem dla kogo jest takie ugodnienie - chyba tylko dla tych, którzy nie stosują SL a po zawarciu transakcji odchodzą od kompa i przed upływem godziny nagle orientują się, że ich pozycja właśnie zalicza stratę kilkudziesięciu pipsów. Dodam jeszcze, że na godzinę przed istotnymi danymi dla danego instrumentu ta opłata potrafi drastycznie wzrosnąć do nawet ponad 40 pipsów (sprawdzone na danych z GBP i CAD). Zatem do bani z taką opcją.

graham67
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 51
Rejestracja: 19 sie 2015, 16:42

Re: Easy-Forex

Nieprzeczytany post autor: graham67 »

8-10 pipsów to jeszcze nie tak źle, czasem w kilkanaście minut Ci dużo niżej zjedzie. SL mam zwykle dużo niżej niż 8-10 pisów. Sprawdzę może kiedyś ich na realu.

ODPOWIEDZ