Atlas Capital FX (ACFX)

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
0
Brak głosów
Poza paroma minusami są ok
0
Brak głosów
Przeciętny
0
Brak głosów
Mają wiele wad
0
Brak głosów
Stanowczo odradzam:
1
100%
 
Liczba głosów: 1

Marcellus
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 09 mar 2016, 15:07

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: Marcellus »

Przemeg Ty tak naprawdę, że chciałeś bonus wypłacić w wysokości 50$, czy żartujesz? :-D

Ja dziś otrzymałem od nich wypłatę na 2,1 tys € i mój znajomy 5 tys. €. Rzeczywiście na początku trochę się obawiałem w związku z ta sytuacją, ale suma sumarum wypłacili, więc nie jest źle. W porównaniu z Ironem niebo, a ziemia.

Awatar użytkownika
przemeg
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 28 sie 2013, 21:29

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: przemeg »

Marcellus pisze:Przemeg Ty tak naprawdę, że chciałeś bonus wypłacić w wysokości 50$, czy żartujesz? :-D

Ja dziś otrzymałem od nich wypłatę na 2,1 tys € i mój znajomy 5 tys. €. Rzeczywiście na początku trochę się obawiałem w związku z ta sytuacją, ale suma sumarum wypłacili, więc nie jest źle. W porównaniu z Ironem niebo, a ziemia.
Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj ze zrozumieniem post.
Dwa jeżeli nie jesteś naganiaczem tego krzaka, załącz screen wypłaty.

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

Marcellus pisze:Przemeg Ty tak naprawdę, że chciałeś bonus wypłacić w wysokości 50$, czy żartujesz? :-D

Ja dziś otrzymałem od nich wypłatę na 2,1 tys € i mój znajomy 5 tys. €. Rzeczywiście na początku trochę się obawiałem w związku z ta sytuacją, ale suma sumarum wypłacili, więc nie jest źle. W porównaniu z Ironem niebo, a ziemia.
Po co tworzyć nowy nick, dość kontrowersyjny w zaistniałych okolicznościch. Rozumiem, że przypadkiem surfowałeś po internecie i akurat wpadłeś na to forum. Mało tego grasz u tego broka i akurat wypłacałeś pieniądze.Niezły zbieg okoliczności

Awatar użytkownika
uciekinier
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 400
Rejestracja: 28 maja 2013, 22:16

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: uciekinier »

Marcellus pisze:Przemeg Ty tak naprawdę, że chciałeś bonus wypłacić w wysokości 50$, czy żartujesz? :-D

Ja dziś otrzymałem od nich wypłatę na 2,1 tys € i mój znajomy 5 tys. €. Rzeczywiście na początku trochę się obawiałem w związku z ta sytuacją, ale suma sumarum wypłacili, więc nie jest źle. W porównaniu z Ironem niebo, a ziemia.
no to wskazuje że mamy Iron bis , pierwszy naganiacz się pojawił. Teraz w/g szablonu to powinien się pojawić ktoś z zawrotna ilością postów np całe 5 i wkleić prymitywnie przerobiony skan wypłaty :mrgreen: następnie z agresją lub oburzeniem zareagować na uwagi krytyczne.
Mam nadzieję że ludzie tym razem wyciągną właściwe wnioski co do cypryjskich broków :564:
"Fundamenty tworza trendy a cena porusza sie w techniczny sposob. Jedno drugiego nie wyklucza"
ZielonaMgiełka

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

uciekinier pisze: Mam nadzieję że ludzie tym razem wyciągną właściwe wnioski co do cypryjskich broków :564:
AMEN

Marcellus
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 09 mar 2016, 15:07

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: Marcellus »

przemeg pisze:
Marcellus pisze:Przemeg Ty tak naprawdę, że chciałeś bonus wypłacić w wysokości 50$, czy żartujesz? :-D

Ja dziś otrzymałem od nich wypłatę na 2,1 tys € i mój znajomy 5 tys. €. Rzeczywiście na początku trochę się obawiałem w związku z ta sytuacją, ale suma sumarum wypłacili, więc nie jest źle. W porównaniu z Ironem niebo, a ziemia.
Zanim cokolwiek napiszesz, przeczytaj ze zrozumieniem post.
Dwa jeżeli nie jesteś naganiaczem tego krzaka, załącz screen wypłaty.

Po primo akurat tak się złożyło, że bardzo dobrze rozumiem co napisałeś.

Po drugie primo, proszę bardzo:

http://screenshooter.net/1759425/ogvkfno

http://screenshooter.net/1759425/prcspwe


A Ty czekaj sobie na swoje bonusy bo pewnie tylko po to konta zakładasz.

Pozdrawiam
M

Marcellus
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 09 mar 2016, 15:07

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: Marcellus »

monikaforexpolska pisze:
Marcellus pisze:Przemeg Ty tak naprawdę, że chciałeś bonus wypłacić w wysokości 50$, czy żartujesz? :-D

Ja dziś otrzymałem od nich wypłatę na 2,1 tys € i mój znajomy 5 tys. €. Rzeczywiście na początku trochę się obawiałem w związku z ta sytuacją, ale suma sumarum wypłacili, więc nie jest źle. W porównaniu z Ironem niebo, a ziemia.
Po co tworzyć nowy nick, dość kontrowersyjny w zaistniałych okolicznościch. Rozumiem, że przypadkiem surfowałeś po internecie i akurat wpadłeś na to forum. Mało tego grasz u tego broka i akurat wypłacałeś pieniądze.Niezły zbieg okoliczności

Nowy nick się tworzy po to, żeby udzielać się na forum. Nie przypadkiem wpadłem na to forum - nie martw się. Dokładnie tak jak napisałaś - grałem (bo już nie gram) u tego broka i wypłaciłem pieniądze. Screeny w poście powyżej.


Pozdrawiam
M

Marcellus
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 09 mar 2016, 15:07

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: Marcellus »

uciekinier pisze:
Marcellus pisze:Przemeg Ty tak naprawdę, że chciałeś bonus wypłacić w wysokości 50$, czy żartujesz? :-D

Ja dziś otrzymałem od nich wypłatę na 2,1 tys € i mój znajomy 5 tys. €. Rzeczywiście na początku trochę się obawiałem w związku z ta sytuacją, ale suma sumarum wypłacili, więc nie jest źle. W porównaniu z Ironem niebo, a ziemia.
no to wskazuje że mamy Iron bis , pierwszy naganiacz się pojawił. Teraz w/g szablonu to powinien się pojawić ktoś z zawrotna ilością postów np całe 5 i wkleić prymitywnie przerobiony skan wypłaty :mrgreen: następnie z agresją lub oburzeniem zareagować na uwagi krytyczne.
Mam nadzieję że ludzie tym razem wyciągną właściwe wnioski co do cypryjskich broków :564:

Naganiaczem to może jesteś Ty? Rozumiem, że wg. Twojej żelaznej logiki, ten kto ma mało postów z automatu nie może być wiarygodny? Ciekawe podejście.

Pozdrawiam
M

brodatypan
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 18 kwie 2016, 20:47

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: brodatypan »

Witam,

Mimo, ze jestem nowy na tym forum, to tak sie sklada, ze rowniez mam konto u tego brokera. 07.04.2016r.po informacji, ze CySeC zawiesil im na 1 miesiac licencje, zlecilem wyplate wszystkich srodkow tam posiadanych. Sa to niemale jak dla mnie pieniadze, bo niemal 8k euro. Od tego czasu niewiele sie dzieje w sprawie tej wyplaty, firma nie odpowiada na maile, support olewa mnie koncertowo.
Przypadkowo rowniez znam Marcellusa oraz jego kolege, ktorym firma wyplacila pieniadze w zeszlym tygodniu, obaj skladali zlecenia wyplaty tego samego dnia co i ja. Zasadnicza roznica w ich przypadkach byla taka, ze obaj wczesniej zasilali konto za pomoca kart platniczych mbanku, i ta droga dostali zwrot wczesniej wplaconych sum. W przypadku Marcellusa byla to kwota rowna wplaconej przez niego wczesniej (bez wypracowanego na koncie fajnego profitu!!), w przypadku jego kolegi byla to rowniez kwota rowna wczesniej wplaconej ( zysku na tym koncie, nie bylo, gdyz konto bylo bardzo swieze i nie odbyla sie na nim ani jedna transakcja). W ich przypadkach zadzialalaby usluga "Charge back" przy platnosciach na karte (notabene w przypadku kolegi Marcellusa byla taka reklamacja zlozona i wyplata przez ACFX oraz Charge back, zbiegly sie w czasie, finalnie zaksiegowane przez mbank jako charge back).
Gorzej jednak sprawa wyglada z wyplatami na skrilla. Na razie pozostaje mi cierpliwie czekac.
Zamiescilem ten post, zeby po pierwsze rozjasnic sytuacje, po drugie zas byc moze ktos inny mialby cos ciekawego do napisania jak to wyglada w ich przypadkach.
pozdrawiam
bp

Fx$
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 42
Rejestracja: 16 mar 2016, 20:42

Re: Atlas Capital FX (ACFX)

Nieprzeczytany post autor: Fx$ »

uciekinier pisze: Mam nadzieję że ludzie tym razem wyciągną właściwe wnioski co do cypryjskich broków :564:
To jest duza przesada. Znam co najmniej 5 uczciwych, godnych polecenia brokerow z Cypru. Nie ma znaczenia gdzie jest brok zarejestrowany tylko jak funkcjonuje. Zazwyczaj problemy zaczynaja sie przez naduzycie bonusow do depozytu. Wniosek - omijac brokerow z bonusami

ODPOWIEDZ