Magic forex

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Magic forex

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

ext3 pisze:
monikaforexpolska pisze: W ciągu ostatnich 36 miesięcy nie zdarzyła się sytuacja na danej parze, aby max 10 pozycji nie dało zwrotu.
Ok, czyli sprawdziłaś to na historii? Tylko w jaki sposób, skoro godziny transakcji są losowe / poza danymi?
Trudno sprawdzić wszystkie możliwości/kombinacje, tym bardziej, że z tego co widzę - otwierasz pozycje co kilka minut. Trudno takie coś sprawdzić historycznie (wszystkie możliwości rozpoczęcia martyngału + serie) na paru dniach, nie mówiąc już o 36ciu miesiącach. Trzeba by szukać tylko pod kątem najgorszych sytuacji, czyli dłuższych chwilowych trendów. Tak to robiłaś - szukając krytycznych dla strategii momentów?
Póki grasz małymi kwotami i wypłacasz, a całościowy bilans jest na plus, to może działać.
Chociaż teoretycznie matematyka i statystyka są przeciwko Tobie, bo cały czas ryzykujesz dużo by zyskać niewiele. Kluczowa zatem jest skuteczność, % trafień martyngałów, bo jest niestety szansa na czyszczenie rachunku o te 70% co jakiś czas.
Grunt to wcześniej mieć wypłacone tyle samo albo więcej zysku i to jest tutaj kluczowe ;)
Jak poprowadzisz dziennik i konto dłużej, to zobaczymy jak to się rozwinie.

Sam widzisz, że nie są losowe. Możesz grać praktycznie zawsze poza danymi. I to jest właśnie plus tego systemu dla osób takich jak ja. Wy mężczyźni zawsze macie czas. Czemu? Bo praktycznie nie macie obowiązków domowych. To, że pojedziecie od czasu do czasu na zakupy nie czyni was w pełni sprawnymi "domowo". Pracujecie na etacie lub w firmie a ja pracuję cały dzień i nie mam czasu w jakimś konkretnym okresie. Rano muszą odwieźć ich do szkoły. Wracając robię zakupy albo i nie. Wtedy mogę co chwila podejść (wzywa mnie ustawiony alarm na danym poziomie pary walutowej) i zagrać. Potem przywożę ich. Wygospodarowałam czas bo wykupiłam im obiady więc w domu od razu nie jedzą. Znowu ja mam chwile. Potem nauka i lekcje więc siedzimy przy stole w salonie, laptop oczywiście jest. I tak to idzie. Często usypiam grubo po północy. Okresy z danymi wykorzystuję na spotkania i krótkie wypady z koleżankami.

Staram się ne grać i nie kontrolować sytuacji w telefonie bo dla mojego systemu to dramat. Oczywiście w długim terminie zobaczycie co jak.

Podpowiem, że tutaj mojego pomysłu za wiele nie ma. Joker z MQL5 od lat pokazuje, że ten system się sprawdza. Nie w nos to tym, którzy konieczne chcą grać z SL i TP. Inny jego uczeń, którego zagrania można wielokrotnie oglądać na FF pokazuje z reguy 8 kont realnych na którcyh robi rocznie od 100 do 700% i oczywiście od środkowej fazy też wypłaca pieniądze. Jego rachunek do pierwszej setki FF wchodzi zazwyczaj w maju, gdy wykruszają się SLowcy.


S

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Magic forex

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

monikaforexpolska pisze:
T-REX pisze:OK Mrs Adrianoforex nie rozumiem tylko czemu zajmując się Fx tyle lat, grasz na koncie szanownego małżonka. Wspólnota majątkowa? Bez urazy, ale to właśnie ta lipa na której przyłapał Cię Pablo. W dodatku IMHO nie do końca legalna. No i już widzę, jak Adriano po tylu latach rzuca permanentnie FX i idzie na ryby a Ty przejmujesz biznes... Kobieta by go pogoniła do garów i pieluch.

To akurat konto jest moje od 2013 r. Ale wszystkich mamy łącznie z 9? Na MQL5 łatwo znajdziesz i są tam moje dane personalne więc nie musisz snuć tutaj domysłów. Mój czas trejdowania akurat na tym koncie widać dokładnie. Nie ma na imię Adriano, nigdy nie chodził na ryby :roll: Forex nie est dla mężczyzn i postaram się to udowodnić. :lol: Z wykształcenia pierwszego jest kucharzem i jak chce to gotuje bardzo smacznie. Co jest nie do końca legalne? Wiesz co to jest pelnomocnictwo?

Awatar użytkownika
Marcifx
Gaduła
Gaduła
Posty: 130
Rejestracja: 05 cze 2015, 10:40

Re: Magic forex

Nieprzeczytany post autor: Marcifx »

Monika! Adrianoforex to twoj mąż?

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Magic forex

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

Marcifx pisze:Monika! Adrianoforex to twoj mąż?
Nie ma na imię Adriano, tak! Od 17 lat :P

Awatar użytkownika
Pełnomocnik
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 549
Rejestracja: 01 lip 2010, 00:12

Re: Magic forex

Nieprzeczytany post autor: Pełnomocnik »

Czyli w ogóle nie stosujesz SL? w takim razie musisz chyba mieć bardzo małe ryzyko na jedną transakcje.

Awatar użytkownika
sureshot
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1155
Rejestracja: 15 mar 2012, 12:30

Re: Magic forex

Nieprzeczytany post autor: sureshot »

wiec nie jest tez prawnikiem i innymi osobami etc..., ;) jak to jest byc zona kogos chorego umyslowo?? nie byloby latwiej kase kosic gdybys napisala np ksiazke "jestem zona mitomana i imbecyla"?? , lub gdybys udzielala porad w jakiejs przychodni ?? myslalas zeby go ubezwlasnowolnic i wyslac do zakladu??, pozwalasz my gotowac, nie boisz sie ze chalupe podpali? ;)

Awatar użytkownika
Marcifx
Gaduła
Gaduła
Posty: 130
Rejestracja: 05 cze 2015, 10:40

Re: Magic forex

Nieprzeczytany post autor: Marcifx »

Szurszocik nie obrazaj Adriana. To spoko gosciu. Monika dlaczego Adrian nie udziela sie na forum??

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Magic forex

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

sureshot pisze:wiec nie jest tez prawnikiem i innymi osobami etc..., ;) jak to jest byc zona kogos chorego umyslowo?? nie byloby latwiej kase kosic gdybys napisala np ksiazke "jestem zona mitomana i imbecyla"?? , lub gdybys udzielala porad w jakiejs przychodni ?? myslalas zeby go ubezwlasnowolnic i wyslac do zakladu??, pozwalasz my gotowac, nie boisz sie ze chalupe podpali? ;)
Oj wy faceci. Wybacz, ale z tobą nie będę wdawała się w dyskusję.

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Magic forex

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

Pełnomocnik pisze:Czyli w ogóle nie stosujesz SL? w takim razie musisz chyba mieć bardzo małe ryzyko na jedną transakcje.

Jakiś SL istnieje. Pisałam, że gdy konto stopnieje do 70% zamykam wszystkie pozycje. Z tego co wiem Joker ma ustawione na 50% ale tylko dlatego, że lewar pozwala mu na szybkie odrobienie takiej straty. Nie wiem jak ustawia MyTrade, ale też chyba coś koło 50%

monikaforexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 510
Rejestracja: 06 wrz 2015, 20:12

Re: Magic forex

Nieprzeczytany post autor: monikaforexpolska »

Marcifx pisze:Szurszocik nie obrazaj Adriana. To spoko gosciu. Monika dlaczego Adrian nie udziela sie na forum??

Sporo teraz jeździ. Ale jak sfinalizujemy dwa pomysły związane z nieruchomościami to pewnie będzie miał więcej czasu. Ale być może ponownie pojawimy się na FX Cuffs.

ODPOWIEDZ