Broker Negocjacja Warunków ??

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Broker Negocjacja Warunków ??

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

Cześć już kiedyś pytałem , ale nie dostałem odpowiedzi a nie wierzę że taki broker nie istnieje :shock:

otóż czy np. przy większych depozytach nie można wynegocjować indywidualnych warunków handlowych z jakimkolwiek brokerem ??

np. depozyt minimum 200 - 300 tysięcy i obrót roczny na oko to było by lekko 1000 lotów
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Broker Negocjacja Warunków ??

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Pewnie, że można. Są brokerzy, którzy precyzyjnie określają wymogi i korzyści lub też tacy z którymi negocjuje się indywidualnie. Ale najczęściej to nie zależy od wpłaconego depozytu a bardziej od obrotu. Przykładowo, aby w mForex przejść na konto VIP z korzystniejszą prowizją wystarczy depozyt 2000 PLN (czyli tyle, co dla Standard) ale do tego wymagają obrotu 200 lotów na miesiąc.

W HFT są progi obrotu wyznaczone tabelą. Powyżej 100 lotów na miesiąc otrzymasz z naszym rabatem niecałe 0,0034%. W Dukascopy prowizja zależy od: wpłaconego depozytu, środków na koncie, obrotu (zawsze najkorzystniejsza stawka dla klienta) - też jest tabela. W LMAX negocjacje zaczynają się od 200 lotów miesięcznie.

1000 lotów na rok to ok. 83 loty na miesiąc. Dla większości to będzie trochę mało do indywidualnych negocjacji ale np. w takim Dukasie przy wpłacie 200 tys. PLN od razu otrzymujesz prowizję rzędu 0,0018%. Ciężko o lepszą ofertę bez dodatkowych wymogów obrotu :).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: Broker Negocjacja Warunków ??

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

raposo pisze:Pewnie, że można. Są brokerzy, którzy precyzyjnie określają wymogi i korzyści lub też tacy z którymi negocjuje się indywidualnie. Ale najczęściej to nie zależy od wpłaconego depozytu a bardziej od obrotu. Przykładowo, aby w mForex przejść na konto VIP z korzystniejszą prowizją wystarczy depozyt 2000 PLN (czyli tyle, co dla Standard) ale do tego wymagają obrotu 200 lotów na miesiąc.

W HFT są progi obrotu wyznaczone tabelą. Powyżej 100 lotów na miesiąc otrzymasz z naszym rabatem niecałe 0,0034%. W Dukascopy prowizja zależy od: wpłaconego depozytu, środków na koncie, obrotu (zawsze najkorzystniejsza stawka dla klienta) - też jest tabela. W LMAX negocjacje zaczynają się od 200 lotów miesięcznie.

1000 lotów na rok to ok. 83 loty na miesiąc. Dla większości to będzie trochę mało do indywidualnych negocjacji ale np. w takim Dukasie przy wpłacie 200 tys. PLN od razu otrzymujesz prowizję rzędu 0,0018%. Ciężko o lepszą ofertę bez dodatkowych wymogów obrotu :).
no właśnie nie prowizję mi chodzi a bardziej o negocjację SWAPÓW ;/ tak jak już kiedyś rozmawialiśmy
Prowizja może być nawet wyższa ( oczywiście bez przesady ) ale chciałbym się dogadać w Kwestii Swap
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: Broker Negocjacja Warunków ??

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

tak mi się nudzi że sprawdzam już jakieś stare tematy :D

@Pipskong zwykle negocjuje się spready/prowizje a nie SWAPY, ale myślę że przy wspomnianych kwotach dałoby radę i to również u polskich brokerów. tylko trzeba wiedzieć z kim gadać no i najpierw wpłacić tę kwotę i zrobić taki obrót bo tych co obiecują gruszki na wierzbie to jest kolejka jak stąd do honolulu ;)

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: Broker Negocjacja Warunków ??

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

no najbardziej by mi odpowiadał dukascopy bank ;/

niestety u nich nie bardzo z tą negocjacją swapów ;/
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

Awatar użytkownika
Wojta$
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 70
Rejestracja: 29 sie 2011, 17:52

Re: Broker Negocjacja Warunków ??

Nieprzeczytany post autor: Wojta$ »

A sprawdzałeś Grand Capital który reklamuje się kilka wątków poniżej ? Chwalą się ,że mają rachunki bez SWAPów dostępne dla każdego. Nie wiem do końca jak to działa , ale jeśli Ci tak zależy to sprawdzić warto.

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: Broker Negocjacja Warunków ??

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

Wojta$ pisze:A sprawdzałeś Grand Capital który reklamuje się kilka wątków poniżej ? Chwalą się ,że mają rachunki bez SWAPów dostępne dla każdego. Nie wiem do końca jak to działa , ale jeśli Ci tak zależy to sprawdzić warto.
ale mi właśnie chodzi o to żeby były Swapy ;]
tyle tylko że o równej wartości ( to byłby luxus ) np. żeby na E/U na longu było przy jednym locie - 10$ a na Shorcie +10$

żeby między nimi nie było różnicy lub minimalna i tak dla kazdej pary ;/

może kiedyś się doczekam takiego brokera ;]

zrobiłbym im WIELKI obrót !
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

TxT
Gaduła
Gaduła
Posty: 141
Rejestracja: 23 paź 2014, 20:01

Re: Broker Negocjacja Warunków ??

Nieprzeczytany post autor: TxT »

Nie masz szans żeby swapy były jednakowe w obydwie strony.. sadze ze zaden broker ecn nie bedzie trzymal Twojej zahedgowanej pozycji bezkosztowo, a market maker tym bardziej nie bedzie zainteresowany takim rozwiazaniem bo mu zyski z Twoich strat dosc daleko wybiegaja w przyszlosc...

Awatar użytkownika
PipsKong
Maniak
Maniak
Posty: 6594
Rejestracja: 23 gru 2011, 09:49

Re: Broker Negocjacja Warunków ??

Nieprzeczytany post autor: PipsKong »

a no właśnie ;/

ale może kiedyś konkurencja się na rynkach brokerskich zwiększy i będzie to możliwe :P
Gdyby jakiś Broker zaproponowałby mi swapy na L i S o podobnej wartości ... Zarobiłbym miliony...
..." Tylko zdechłe ryby płyną z prądem "...
Forex Ty stara ..... !!!!

TxT
Gaduła
Gaduła
Posty: 141
Rejestracja: 23 paź 2014, 20:01

Re: Broker Negocjacja Warunków ??

Nieprzeczytany post autor: TxT »

chyba konkurencja nie mu nic do rzeczy... kazdy chce zarobic bo bycie brokerem to biznes jak kazdy, a skoro na warunkach rownego swapu nie tylko nie zarobi ale jeszcze straci potnecjalne zyski odkladajac je w czasie to odpowiedź gotowa ;) dodatkowo widze tu ryzyko straty w postaci reklamacji takiego hedgea w czasie awarii infrastruktury broka czy innej nieprzewidzianej sytuacji na rynku (jak rok temu na franku)...

ODPOWIEDZ