Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brokerów

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
fxwał
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 21 maja 2015, 22:29

Re: Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brok

Nieprzeczytany post autor: fxwał »

czy ktoś był już w prokuraturze?

openinvestment
Gaduła
Gaduła
Posty: 120
Rejestracja: 26 kwie 2014, 13:24

Re: Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brok

Nieprzeczytany post autor: openinvestment »

Jeszcze nie byłem w prokuraturze, ale jak najbardziej planuję.

-- 29 maja 2015, 19:30 --

odwołania w składzie zarządu Banku BOS. Można? Można. Teraz nowy zarząd moze wymienic oszustów za przekrety na forexie.

andrzej-sk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2008, 23:39

Re: Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brok

Nieprzeczytany post autor: andrzej-sk »

openinvestment pisze:Jeszcze nie byłem w prokuraturze, ale jak najbardziej planuję.

-- 29 maja 2015, 19:30 --

odwołania w składzie zarządu Banku BOS. Można? Można. Teraz nowy zarząd moze wymienic oszustów za przekrety na forexie.
No to chyba nie jest dobra informacja. Jeżeli zarząd Banku ma coś wspołnego z Biurem to powiedzą , że to winna tych odwołanych ludzi-- oni to wykryli i ich zwolnili. Tyle w temacie.

openinvestment
Gaduła
Gaduła
Posty: 120
Rejestracja: 26 kwie 2014, 13:24

Re: Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brok

Nieprzeczytany post autor: openinvestment »

Niech powiedzą. O to właśnie będzie zabiegać prokuratura.


Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brok

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

Pomysł słuszny, ale czy uchwalą ? Oby tak.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Re: Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brok

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

Następny do kolekcji, po czarnym czwartku.
https://www.rvdmarkets.com/
The RVD Markets LTD company announces the initialization procedure of bankruptcy.

Due to unsuccessful hedge operations at the beginning of calendar year on collapse Euro to Swiss franc practically all funds segregated for clearing positions of clients on accounts at liquidity providers were exhausted. We made a desperate attempt to regroup clearing operations on the basis of internal overlapping positions of customers and and searching third-party investments for reanimation company.In view of the bankruptcies of numerous broker companies, the trust of private investors fell to the critical level, thus was formed a negative balance of deposits-withdrawals on trading accounts of company clients.The situation was compounded by the blocking of the accounts of the company in a number of banks with with freezing of assets for an indefinite term. So as an attempt to attract private investors to stabilize the activity of the company was not successful, it does not make sense to continue catastrophically unprofitable activity of the RVD Markets company.
Trading will be suspended with closing markets on world time as well as blocking deposits on trading accounts of clients.
It will be defined sequences of payments to clients after completion of procedure of bankruptcy, unblocking holds of funds in payment systems and banks and realization of liabilities of the company in the form of the software
Thanks to all clients for their trust and we are sorry for the situation.
Dobrze że sobie ich odpuściłem jakiś czas temu.
Wisiałem im na jednym z subkont 8$, myślę że nie będą świnie i nie będą mnie targać po sądach :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

aldona.sss
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 57
Rejestracja: 09 cze 2015, 21:09

Re: Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brok

Nieprzeczytany post autor: aldona.sss »

Na początku czerwca wybrałam się na szkolenie z forexu w Gdańsku organizowane przez XM trading, co do wartości merytorycznej samego szkolenia to pozostawię to bez komentarza.... :563:

Ale ja o czym innym

UWAGA!
Podczas przerwy wywiazała sie dyskujsa pomiedzy uczestnikami, ze w warszawie ma powstac STOWARZYSZENIE POKRZYWDZONYCH FOREXOWICZÓW i tam beda pomagali walczyc z brokerami kanciarzami. Podobno mają już paru specjalistow od rynku i prawnikow i ruszją za jakis czas.

Czy ktos zna jakies szczegoły lub kontakt do nich lub do kogo mozna sie w tej sprawie zgłosic? Bardzo proszę o informację !

przemolb
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 20 sty 2015, 09:05

Re: Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brok

Nieprzeczytany post autor: przemolb »

aldona.sss pisze:Na początku czerwca wybrałam się na szkolenie z forexu w Gdańsku organizowane przez XM trading, co do wartości merytorycznej samego szkolenia to pozostawię to bez komentarza.... :563:

Ale ja o czym innym

UWAGA!
Podczas przerwy wywiazała sie dyskujsa pomiedzy uczestnikami, ze w warszawie ma powstac STOWARZYSZENIE POKRZYWDZONYCH FOREXOWICZÓW i tam beda pomagali walczyc z brokerami kanciarzami. Podobno mają już paru specjalistow od rynku i prawnikow i ruszją za jakis czas.

Czy ktos zna jakies szczegoły lub kontakt do nich lub do kogo mozna sie w tej sprawie zgłosic? Bardzo proszę o informację !
Nic o tym mi nie wiadomo ale jak ktoś będzie miał tam kontakt to dołączam do grupy

alanFX
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 10 lip 2015, 14:35

Re: Czarny czwartek na franku (15.01.2015) a zachowanie brok

Nieprzeczytany post autor: alanFX »

No nie wierzę! Czyżby wreszcie forexowicze się skrzyknęli ? To naprawdę fenomenalna wiadomość myśle ze wszyscy dlugo na to czekaliśmy :)

Jeśli macie namiary na to przedsięwzięcie proszę o info. Od kilku miesięcy sam jestem w sporze z brokerem i widzę że bez profesjonalnego wsparcia nie dam sobie rady. Please help!

ODPOWIEDZ