BOSSAFX

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
3
9%
Poza paroma minusami są ok
9
28%
Przeciętny
7
22%
Mają wiele wad
5
16%
Stanowczo odradzam
8
25%
 
Liczba głosów: 32

nulka
Gaduła
Gaduła
Posty: 107
Rejestracja: 15 sty 2015, 11:35

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: nulka »

"może się jeszcze zastanowisz ?"
Radzisz mi zostać w ING czy odradzasz bossę?

"Co do możliwości zawieszenia handlu to może ona wystąpić w przypadku zdarzeń nadzwyczajnych, kiedy notowań i płynności nie ma na rynku bazowym dla kontraktów CFD. Przykładem takiego zdarzenia była oczywiście ostatnia decyzja SNB. Planowych zawieszeń handlu nie przewidujemy."
Teraz głów się człowieku, co to są zdarzenia nadzwyczajne: decyzja EBC, wyjście Grecji czy jakiegoś innego kraju ze strefy euro czy naprawdę nadzwyczajne, np. ogólnoświatowa wojna?

Awatar użytkownika
Janek Trader
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 507
Rejestracja: 03 maja 2006, 15:54

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: Janek Trader »

nulka pisze:"może się jeszcze zastanowisz ?"
Radzisz mi zostać w ING czy odradzasz bossę?

"Co do możliwości zawieszenia handlu to może ona wystąpić w przypadku zdarzeń nadzwyczajnych, kiedy notowań i płynności nie ma na rynku bazowym dla kontraktów CFD. Przykładem takiego zdarzenia była oczywiście ostatnia decyzja SNB. Planowych zawieszeń handlu nie przewidujemy."
Teraz głów się człowieku, co to są zdarzenia nadzwyczajne: decyzja EBC, wyjście Grecji czy jakiegoś innego kraju ze strefy euro czy naprawdę nadzwyczajne, np. ogólnoświatowa wojna?
bossę do czasu rozwiązania problemu z debetami,
jeżeli klienci będą musieli zapłacić całość debetów to nie radzę zakładać u nich rachunku bo "w sytuacji nadzwyczajnej" puszczą Cię z torbami, a w skrajnym przypadku = komornik i licytacja nieruchomości jeżeli jakieś posiadasz
to samo Cię może czekać w ING gdy wstrzymają notowania

(większości zagranicznych brokerów zadowala się tylko wyzerowanym kontem i anuluje debety traderom )
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Forex - wielka zmanipulowana szulernia

Jakby co, to jestem po spożyciu legalnych napojów........
http://www.youtube.com/watch?v=mOB-LTL4jjg

balc3r
Gaduła
Gaduła
Posty: 107
Rejestracja: 27 gru 2013, 10:53

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: balc3r »

Na szczęście nie grałem tego dnia na parach z frankiem w bossa, ale za podejście kasuje u nich konto.

mzyska
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 15 cze 2010, 15:47

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: mzyska »

Że co, debet! Do dzisiaj myślałem, że można stracić depozyt i to nie cały, bo chyba przy 30% pozycje powinny zostać zamknięte. A tu takie jaja.

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

Janek Trader pisze:bossę do czasu rozwiązania problemu z debetami,
jeżeli klienci będą musieli zapłacić całość debetów to nie radzę zakładać u nich rachunku bo "w sytuacji nadzwyczajnej" puszczą Cię z torbami
Czy Pan Zadora mógłby się jakoś odnieść do kwestii debetów?

Może już było i mi umknęło, w każdym bądź razie konkurencja zachowała się bardzo ładnie, pytanie jak sprawa wygląda u Was?
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

Awatar użytkownika
s_zadora
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 601
Rejestracja: 10 lut 2010, 08:53

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: s_zadora »

mzyska pisze:Że co, debet! Do dzisiaj myślałem, że można stracić depozyt i to nie cały, bo chyba przy 30% pozycje powinny zostać zamknięte. A tu takie jaja.
W wielu przypadkach rzeczywiście niestety jest tak, że trzeba coś przeżyć na rynku aby się o nim czegoś nauczyć - i nie dotyczy to tylko sytuacji nadzwyczajnych. Ale jeśli posiada Pan u nas rachunek, powinien Pan o tym wiedzieć (przynajmniej że teoretycznie takie sytuacje się na rynku zdarzają) już od momentu zapoznania się z regulaminem w którym informujemy o takich przypadkach.
jasonbourne pisze:Czy Pan Zadora mógłby się jakoś odnieść do kwestii debetów?
Jesteśmy w kontakcie z osobami dotkniętymi problemem. Ponieważ ani ja ani Pan nie dyskutujemy na tym forum od wczoraj, to chyba dobrze Pan wie, że w sprawie rozmów pomiędzy DM a poszczególnymi klientami z oczywistych powodów informacji nie udzielam.
Pozdrawiam,
Sebastian Zadora
DM BOŚ

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

s_zadora pisze:Jesteśmy w kontakcie z osobami dotkniętymi problemem. Ponieważ ani ja ani Pan nie dyskutujemy na tym forum od wczoraj, to chyba dobrze Pan wie, że w sprawie rozmów pomiędzy DM a poszczególnymi klientami z oczywistych powodów informacji nie udzielam.
Czyli nie anulujecie, bo jakby tak było byście się chwalili o tym publicznie, jak inne firmy. A jak nie ma się czym chwalić, trzeba się zasłaniać "oczywistymi powodami", które wcale nie są takie oczywiste. Wszystko jasne.

Pytanie za 100 punktów: Kto teraz założy konto w BossaFx? :D
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

andrzej-sk
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 479
Rejestracja: 20 lut 2008, 23:39

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: andrzej-sk »

jasonbourne pisze:
s_zadora pisze:Jesteśmy w kontakcie z osobami dotkniętymi problemem. Ponieważ ani ja ani Pan nie dyskutujemy na tym forum od wczoraj, to chyba dobrze Pan wie, że w sprawie rozmów pomiędzy DM a poszczególnymi klientami z oczywistych powodów informacji nie udzielam.
Czyli nie anulujecie, bo jakby tak było byście się chwalili o tym publicznie, jak inne firmy. A jak nie ma się czym chwalić, trzeba się zasłaniać "oczywistymi powodami", które wcale nie są takie oczywiste. Wszystko jasne.

Pytanie za 100 punktów: Kto teraz założy konto w BossaFx? :D
Oczywiście , że nie anulują. Na taką okazję czekali tyle lat.
Jak teraz wygladają z perspektywy czasu te spędy (konferencje), dyskusje i prezentacje. Przecież pan Filip tam zarobił milion, a Wy piszecie , że broker nieprzyjazny. :shock:
Kiedyś coś o tym napisałem, to mnie chcieli zjeść. Pisałem, że pan Filip u innego broka zarobiłby pewnie więcej. Na pewno gdyby jednak był w czwartek po niewłasciwej stronie straciłby mniej a nie puszczono by go w skarpetkach. Na konferencjach było słodkie pierdzenie a teraz proszę. " inwestor powinien sobie zdawać sprawę , że może stracić dużo". Dużo to znaczy wszystko a ścigany będzie do upadłego.
Kiedy bedzie nastepna konferencja ?? Może zobaczyma na niej nie pana Filipa milionera a pana Kazia bankruta, któremu Bossa windykuje dom.

Adrianoforex
Maniak
Maniak
Posty: 1818
Rejestracja: 09 sty 2013, 14:20

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: Adrianoforex »

andrzej-sk pisze:
jasonbourne pisze:
s_zadora pisze:Jesteśmy w kontakcie z osobami dotkniętymi problemem. Ponieważ ani ja ani Pan nie dyskutujemy na tym forum od wczoraj, to chyba dobrze Pan wie, że w sprawie rozmów pomiędzy DM a poszczególnymi klientami z oczywistych powodów informacji nie udzielam.
Czyli nie anulujecie, bo jakby tak było byście się chwalili o tym publicznie, jak inne firmy. A jak nie ma się czym chwalić, trzeba się zasłaniać "oczywistymi powodami", które wcale nie są takie oczywiste. Wszystko jasne.

Pytanie za 100 punktów: Kto teraz założy konto w BossaFx? :D
Oczywiście , że nie anulują. Na taką okazję czekali tyle lat.
Jak teraz wygladają z perspektywy czasu te spędy (konferencje), dyskusje i prezentacje. Przecież pan Filip tam zarobił milion, a Wy piszecie , że broker nieprzyjazny. :shock:
Kiedyś coś o tym napisałem, to mnie chcieli zjeść. Pisałem, że pan Filip u innego broka zarobiłby pewnie więcej. Na pewno gdyby jednak był w czwartek po niewłasciwej stronie straciłby mniej a nie puszczono by go w skarpetkach. Na konferencjach było słodkie pierdzenie a teraz proszę. " inwestor powinien sobie zdawać sprawę , że może stracić dużo". Dużo to znaczy wszystko a ścigany będzie do upadłego.
Kiedy bedzie nastepna konferencja ?? Może zobaczyma na niej nie pana Filipa milionera a pana Kazia bankruta, któremu Bossa windykuje dom.


Słabo to wygląda. Nie ukrywam, że jestem rozczarowany postawą BOSSAFX
http://www.forexfactory.com/adrianoforex?__r=4502#79

Jak z 10.000 zł zrobić 50.000 zł w ciągu 12 miesięcy. Troszkę forex, troszkę giełda wszystko w ramach jednego konta. Start 2.01.2015 r.

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Re: BOSSAFX

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

Adrianoforex pisze:Słabo to wygląda. Nie ukrywam, że jestem rozczarowany postawą BOSSAFX
A ja się cieszę, bo miałem w niedalekiej przyszłości zakładać u nich konto na takie już fajne pieniądze, ale dzięki Bogu się wstrzymałem. A teraz to chyba ktoś głupi założy u nich konto.
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

ODPOWIEDZ