Oczekiwana roczna stopa zwrotu z inwestycji na FX

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.

Jaka jest Twoja oczekiwana roczna stopa zwrotu?

Do 20%
10
5%
21% - 60%
19
9%
61% - 100%
24
11%
101% - 200%
28
13%
Powyżej 200%
115
53%
Oby tylko nie było straty
20
9%
 
Liczba głosów: 216

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Oczekiwana roczna stopa zwrotu z inwestycji na FX

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

freakout moze 10% zTwojego depozytu to tylko kieszonkowe, ale nie mierz ludzi swoja miara bo dla niektorych 10% konta to kwoty kilkukrotnie przekraczajace Twoj depozyt.

Awatar użytkownika
lucek
Gaduła
Gaduła
Posty: 362
Rejestracja: 06 sty 2014, 16:24

Re: Oczekiwana roczna stopa zwrotu z inwestycji na FX

Nieprzeczytany post autor: lucek »

Kuba ale, że dla Ciebie 10% to szczyt wszystkiego to super. Nie wciskaj innym, żeby się nie nastawiali na więcej bo wtedy bredzisz. Niech każdy gra po swojemu i wyciąga własne %/$.

Pozdrawiam Serdecznie i życzę sukcesów w nowym roku!
No pain, no gain

wojtek1976.
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 17 gru 2014, 12:23

Re: Oczekiwana roczna stopa zwrotu z inwestycji na FX

Nieprzeczytany post autor: wojtek1976. »

Pokaz mi takiego robota co robi 10-20% miesięcznie przy DD mniejszym niz10% to jutro milion wykładam na stół.

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Re: Oczekiwana roczna stopa zwrotu z inwestycji na FX

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

freakout pisze: dla mnie żaden dzień nie ma prawa skończyć się poniżej 10% profitu
Nie no po prostu rewelacja. :D
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

Awatar użytkownika
Kuba Brzeziński
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 26 paź 2009, 10:38

Re: Oczekiwana roczna stopa zwrotu z inwestycji na FX

Nieprzeczytany post autor: Kuba Brzeziński »

Lucek nic nikomu nie wciskam. Tak jak mówisz i ja mówię..
. Niech każdy gra swoje i będzie gitara
Pozatym nie powiedziałem ze mój wynik to 10% :) mowie natomiast ze każdy miesiąc na plus to na plus. Jeżeli udaje Ci wyrzeźbione 10% dziennie to jestem pełen podziwu i szacunek. Każdy z nas jest inny i ma inny charakter,wiec zgodności w czym kolejek wogole nie musimy mieć prawda
W święta nic nie piłem :) apropo przyrostu.... być może się nie nadaje bo mój profit jest mniejszy niż Twój :)
Dla mnie to wystarczająca rekompensata za naukę i czas... Zresztą mam jeszcze prace i inne obowiązki co nie jest niczym nowym.
Racja jest jak dupa,każdy ma swoją - J.Piłsudski

MaciejWLKP
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 727
Rejestracja: 07 wrz 2012, 21:01

Re: Oczekiwana roczna stopa zwrotu z inwestycji na FX

Nieprzeczytany post autor: MaciejWLKP »

jasonbourne pisze:
freakout pisze: dla mnie żaden dzień nie ma prawa skończyć się poniżej 10% profitu
Nie no po prostu rewelacja. :D
zakładając że ktoś wpłaca 1000zł, robi 200% na miesiąc (10% na dzień x 20 dni) bo nie wiem ile to wyjdzie 10% dzień w dzień w skali miesiąca ale na pewno sporo więcej % i zakładając okres 12 mcy wychodzi na to że jesteś multimilionerem
Obrazek
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Jeśli nie ustalasz celów dla siebie, jesteś skazany na pracowanie przy osiąganiu celów kogoś innego."
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, są skazani na jej powtarzanie."

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Oczekiwana roczna stopa zwrotu z inwestycji na FX

Nieprzeczytany post autor: freakout »

MaciejWLKP pisze:
jasonbourne pisze:
freakout pisze: dla mnie żaden dzień nie ma prawa skończyć się poniżej 10% profitu
Nie no po prostu rewelacja. :D
zakładając że ktoś wpłaca 1000zł, robi 200% na miesiąc (10% na dzień x 20 dni) bo nie wiem ile to wyjdzie 10% dzień w dzień w skali miesiąca ale na pewno sporo więcej % i zakładając okres 12 mcy wychodzi na to że jesteś multimilionerem
Obrazek
błąd :) dlaczego ty zakładasz że ja muszę koniecznie reinwestować co miesiąc cały zarobiony profit? owszem, na początku kiedy chciałem sobie zbudować odpowiednio duże depo to grałem procentem składanym, ale teraz zadowala mnie jedynie określony procent zysku :)

Płoć
Gaduła
Gaduła
Posty: 213
Rejestracja: 24 wrz 2011, 14:11

Re: Oczekiwana roczna stopa zwrotu z inwestycji na FX

Nieprzeczytany post autor: Płoć »

Kogo to interesuje iloma lotami kto gra? Kogo to interesuje ile kasy zarobiliście procentowo na koncie forex? Bardziej interesujące jest ile kto odprowadził podatku od zysków kapitałowych w stosunku do kapitału, który posiada w okresie ostatnich kilku lat.

Awatar użytkownika
Kuba Brzeziński
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 26 paź 2009, 10:38

Re: Oczekiwana roczna stopa zwrotu z inwestycji na FX

Nieprzeczytany post autor: Kuba Brzeziński »

mnie interesuje np. to ile w stosunku do średniej rocznej jestem w stanie wypłacić z konta live na konto bankowe.... podatki to tak jakoś nie przemawiają do mnie .... miesięczne zyski nie kryją się za stratami następnego kwartału.... ludzie... ogarnijcię się bo żal to czytać.... liczy się systematyczność.... tak samo jak systematyczne mechaniczne systemy zawierania transakcji.... dobranoc
Racja jest jak dupa,każdy ma swoją - J.Piłsudski

Awatar użytkownika
profession
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 503
Rejestracja: 19 mar 2008, 08:44

Re: Oczekiwana roczna stopa zwrotu z inwestycji na FX

Nieprzeczytany post autor: profession »

wojtek1976. pisze:Pokaz mi takiego robota co robi 10-20% miesięcznie przy DD mniejszym niz10% to jutro milion wykładam na stół.
Robota takiego nie znam ale znam traderów którzy robią więcej z mniejszym DD 8)
Austryjacka Szkoła Ekonomii jest sednem.

ODPOWIEDZ