IC Markets

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
54
56%
Poza paroma minusami są ok
28
29%
Przeciętny
10
10%
Mają wiele wad
3
3%
Stanowczo odradzam
2
2%
 
Liczba głosów: 97

Awatar użytkownika
Raikart
Gaduła
Gaduła
Posty: 178
Rejestracja: 11 lut 2011, 16:13

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: Raikart »

Silezia pisze:witam jakie koszty ponosi się przy wyplacie srodkow od tego brokera? to prawda ,ze spready sa konkurencyjne niczym w armadzie?

http://www.icmarkets.com/client-area/withdrawals/


Wypłata 20 AUD czyli około 58 zł ?
Nic tak człowieka nie motywuje do nauki, jak bycie bankrutem.

IC Markets - True ECN
Sprawdź najnowszą ofertę IC Markets
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny

marcin76
Gaduła
Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 14 lis 2012, 12:42

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: marcin76 »

witam

pytanie co do depozytu u tego Brokera , czy to ma być 200 dla każdej z walut czy równowartość 200$ jak chcesz w innej niż USD

AUD- Dolar australijski
USD - Dolar amerykański
EUR - Euro
CAD - Dolar kanadyjski
GBP - funt brytyjski (Sterling)
SGD - dolar Singapur
NZD - Nowa Zelandia Dolary
JPY - Jen japoński
HKD - Dolar hongkoński
CHF - Frank szwajcarski

TABAZA
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 72
Rejestracja: 12 lut 2011, 01:11

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: TABAZA »

Mam od wczoraj konto live. Dzisiaj poprzez skrill zasiliłem konto MT . Konto MT mam w AUD - wpłaciłem 82 dolary australijskie ( 248,79 pln) to na rachunku po potrąceniu prowizji skrill pojawiło się 79,79 . Czyli opłata 2,21 AUD - to gdzieś ok. 7 pln. Samo zasilenie rachunku trwa praktycznie automatycznie , pieniądze wciągu dosłownie minuty są na koncie. .
Słowo o samej platformie - spredy rewelacyjne 0,0 -0,4 na głównych parach , gold - 1,5 - 1,7 . Egzekucja natychmiastowa,bez poślizgów . Po pierwszym dniu zmagań miłe wrażenie , zobaczę jak dalej oby tak pozostało . Prowizja na parach 00,06 Aud przy pozycji 0,01 .

marcin76
Gaduła
Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 14 lis 2012, 12:42

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: marcin76 »

TABAZA pisze:Mam od wczoraj konto live. Dzisiaj poprzez skrill zasiliłem konto MT . Konto MT mam w AUD - wpłaciłem 82 dolary australijskie ( 248,79 pln) to na rachunku po potrąceniu prowizji skrill pojawiło się 79,79 . Czyli opłata 2,21 AUD - to gdzieś ok. 7 pln. Samo zasilenie rachunku trwa praktycznie automatycznie , pieniądze wciągu dosłownie minuty są na koncie. .
Słowo o samej platformie - spredy rewelacyjne 0,0 -0,4 na głównych parach , gold - 1,5 - 1,7 . Egzekucja natychmiastowa,bez poślizgów . Po pierwszym dniu zmagań miłe wrażenie , zobaczę jak dalej oby tak pozostało . Prowizja na parach 00,06 Aud przy pozycji 0,01 .
co to za konto MT ? u tego brokera jest standard i True ECN i cTrader ECN

a po za tym trzeba zasilić kwotą 200 $ a ty wpłaciłeś 82 AUD

TABAZA
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 72
Rejestracja: 12 lut 2011, 01:11

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: TABAZA »

True ECN - takie konto mam , są i te co wymieniłeś . Miałem na koncie skrill 250 zl i spróbowałem przelać . Bez problemu się zaksięgowało (oczywiście po przewalutowaniu i pobraniu prowizji - dokładnie 248,79), mam Ci napisać że wpłaciłem dwie stówy do świętego spokoju lub posłać wyciąg skrill ?

marcin76
Gaduła
Gaduła
Posty: 300
Rejestracja: 14 lis 2012, 12:42

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: marcin76 »

TABAZA pisze:True ECN - takie konto mam , są i te co wymieniłeś . Miałem na koncie skrill 250 zl i spróbowałem przelać . Bez problemu się zaksięgowało (oczywiście po przewalutowaniu i pobraniu prowizji - dokładnie 248,79), mam Ci napisać że wpłaciłem dwie stówy do świętego spokoju lub posłać wyciąg skrill ?

spoko dzięki za info , myślałem że to musi być te 200 waluty bazowej ale jak się udało mniej i działa to git :D

TABAZA
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 72
Rejestracja: 12 lut 2011, 01:11

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: TABAZA »

Na wypróbowanie działania platformy IC Markets , moim zdaniem powinno wystarczyć . Dam znać w przyszłym tygodniu jak działa

Awatar użytkownika
Midas
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1372
Rejestracja: 19 gru 2008, 14:43

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: Midas »

Witam,

Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić co to oznacza?

"Moneybookers transactions are processed by Global Collect. Global Collect does not permit Moneybookers refunds. All Moneybookers deposits must be withdrawn by bank transfer.
Webmoney transactions are processed by Global Collect. Global collect does not permit Webmoney refunds. All Webmoney deposits must be withdrawn by bank transfer which may incur additional charges."

Może spytam prościej... Czy mogę wpłacać i wypłacać przez Skrilla?

Pozdrawiam, Midas

Awatar użytkownika
psV
Gaduła
Gaduła
Posty: 365
Rejestracja: 05 gru 2009, 10:23

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: psV »

Tylko wpłacać. Sporo brokerów z tamtego regionu tak ma.

Awatar użytkownika
DanielFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 237
Rejestracja: 28 lis 2013, 13:42

Re: IC Markets

Nieprzeczytany post autor: DanielFX »

W IC Markets można już robić przelew krajowy na ich polskie konto bankowe w ING.

Dam znać jak się dowiem jak to dokładnie wygląda.
Forexnese IB: IC Markets, Pepperstone, Global Prime (bezpośrednia zniżka prowizyjna). Link w profilu. Support dla klientów w języku polskim - szczegóły na priv.

ODPOWIEDZ