Rachunki Demo bez okresu wygaśnięcia

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
bartek1916
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 817
Rejestracja: 17 wrz 2008, 15:27

Rachunki Demo bez okresu wygaśnięcia

Nieprzeczytany post autor: bartek1916 »

Cześć,
Demo jakiego brokera polecacie do testowania dlugoterminowej strategii? Zalezy mi na tym aby demo było bez okresu wygasniecia. Niektorzy maja tez warunki, ze wygasa jesli nie bedzie transakcji w okresie x dni. Interesuja mnie platformy MT4 ewentualnie cTrader z niskim zmiennym spreadem. Do tej pory mialem rachunki w Armadzie, ale teraz nic nie wiadomo co z nimi.

Na ten moment zastanawiam sie nad:
FxSalt
Alpari (30 dni jesli brak transakcji, dosyc wysoki spread vs konkurencja)
FxPro cTrader (20 dni jesli brak transakcji?)

Dzieki za wszelkie sugestie.

Wuza
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 988
Rejestracja: 26 kwie 2012, 15:49

Re: Rachunki Demo bez okresu wygaśnięcia

Nieprzeczytany post autor: Wuza »

Każdy broker nie powinien robić Ci wielkich problemów z przedłużeniem okresu demo, jeżeli do tego planujesz też posiadać rachunek rzeczywisty u danego brokera plus demo do testów długoterminowych to myślę, że każdy suppoort u wybranych przez Ciebie firm nie będzie robił problemów ze zmianą jednej liczby w Back Office :)

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Rachunki Demo bez okresu wygaśnięcia

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Dokładnie, wystarczy, że skontaktujesz się w tej sprawie z obsługą. Brokerzy usuwają nieaktywne konta demo co jakiś czas tylko dlatego, żeby odmulić serwery. Nie ma dla nich problemu, aby jakieś pojedyncze konta były nieużywane jeśli klient faktycznie ich potrzebuje.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
bartek1916
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 817
Rejestracja: 17 wrz 2008, 15:27

Re: Rachunki Demo bez okresu wygaśnięcia

Nieprzeczytany post autor: bartek1916 »

Tak, wiem o tym. Robiłem tak z FxPro i Armadą. Niestety miałem 2 przypadki kiedy zresetowano/usunięto mi demo i wszystkie dane dotyczące historii i testów poszły do kosza. Stąd pytanie czy istnieje stabilniejsze rozwiązanie ze standardem "dożytownich" kont na których jest aktywność. Ok wychodzi więc na to, że zostaje w Armadzie z testami, bo Alpari ma za wysoki spread jak dla mnie.

Z tego co zauważyłem to sporo polskich brokerów ma limit okresu konta demo do 30 dni (mForex, TMS, Bossa).
raposo pisze:Dokładnie, wystarczy, że skontaktujesz się w tej sprawie z obsługą.
Raposo, przy okazji chciałbym spytać o cTrader w FxPro. Wiem, że mają demo bez okresu jeśli jest aktywność do 30 dni. Miałem problem jednak z podpięciem rachunku demo do konta MyFxbook. Czy to standard? Widziałem u różnych osób statystyki wlasnie z cTrader demo.

-- czw 11-09-2014, 16:39 --

Analuje swoje pytanie, support FxPro z opoznieniem, ale przeslal odpowiedz i juz wszystko dziala jak trzeba. Sory za zamieszanie.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Rachunki Demo bez okresu wygaśnięcia

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Czy to standard to nie wiem ale na stronie MyFxBook jest gdzieś bodajże dokładny opis jak to podłączyć. Osobiście tego nie robiłem.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
bartek1916
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 817
Rejestracja: 17 wrz 2008, 15:27

Re: Rachunki Demo bez okresu wygaśnięcia

Nieprzeczytany post autor: bartek1916 »

Tak, wystarczy stworzyc swoje ID i podaje sie przy dodawaniu konta w myfxbook. A z ta chmura to cTrader wymiata :)

ODPOWIEDZ