Lata, panowie(i panie?) , lata..coś mnie ominęło? ;)

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Re: Lata, panowie(i panie?) , lata..coś mnie ominęło? ;)

Nieprzeczytany post autor: reptile »

Ciekawe czy eter zassał też Hikariego albo Foregina.. fxlamera

Pewnie wrócą jak K.C. przestanie trend ustami pompować :rofl:

Pamiętam, że juz kiedyś był taki tematik "monumentalny" ..jak to było kiedyś.
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

Awatar użytkownika
matka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 642
Rejestracja: 17 lis 2008, 15:53

Re: Lata, panowie(i panie?) , lata..coś mnie ominęło? ;)

Nieprzeczytany post autor: matka »

reptile pisze: "Pana W"....
Nie słyszeli.. raportuj <cfaniak>
No co Ty? Weroniki nie Pamiętasz? I tych tekstów Królewskiego "Pani Weroniko, jak Pani pięknie traduje" :)
Tymek pisze:A przecież wiadomo, że stare wygi już wyjadły wszystko ze stołu
Oj tam oj tam, ten stoliczek jest i zawszę będzie nakryty po brzegi. Poza tym nie odstraszaj z łaski swojej dawców ;)
Obrazek
Unfortunately, more to come

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: Lata, panowie(i panie?) , lata..coś mnie ominęło? ;)

Nieprzeczytany post autor: green7 »

ghimli pisze:Dodatkowo znajomy się zjawił żeby mu zautomatyzować jakiś alien system. Znacie? No i tak mi się przypomniało, aż do pomysłu żeby może starego dobrego GATa gdzieś uruchomić dla testu.
Teraz co drugi system jest jak alien - ni ciu la nie wiadomo o co loto autorowi :) :)
Apropo Gata - Oanda odpaliła API Restowe. Za free. Nie próbowałem (jeszcze?) ale raczej nie wróżę by taki arb znowu zadziałał. Może u wielu brokerów jednocześnie ....
matka pisze: Weroniki nie Pamiętasz? I tych tekstów Królewskiego "Pani Weroniko, jak Pani pięknie traduje" :)
Pan Weronika raczej już nie wróci .... o ile ma jakiś rozsądek w głowie .....
reptile pisze: zaskoczony powrotem.. szukanie perspektyw.. a tu dalej to samo..
http://forex-nawigator.biz/forum/bialy- ... 29-10.html
Baaaardzo dobre :) Szczerą prawdę gość pisze. Meta trader to maszynka stworzona do dymania klientów.
LowcaG pisze:To ja tez chyba wrócę do mojego "jurnala" o agentach, jak tylko stworze nowe :P i odbuduje wszelkie narzędzia które miałem.
LowcaG jako że lubisz zabawy z prawdopodobieństwem to podrzucę Ci temat: Opcje binarne. Interesujące bardzo bo:
- musisz trafić jedynie kierunek ruchu a nie jego zakres
- uzyskać można dobre RR
- nie musisz martwić się o TP/SL swapy i inne takie
- da się zautomatyzować

Dla zobrazowania: obstawiasz np. czy zamknięcie następnego słupka M5 będzie powyżej czy poniżej ceny jego otwarcia.
By zarabiać wystarcza 53% trafności, a przy kupnie opcji z lepszym RR wystarczyłoby i 40%.
Green
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Foregin
Gaduła
Gaduła
Posty: 164
Rejestracja: 09 lut 2007, 12:44

Re: Lata, panowie(i panie?) , lata..coś mnie ominęło? ;)

Nieprzeczytany post autor: Foregin »

reptile pisze:Ciekawe czy eter zassał też Hikariego albo Foregina.. fxlamera
Co, jaki eter? :D nigdzie mnie nie zassal :) no, oczywiscie, za duzo sa spraw oprocz foreksu, ale obecny jestem, prawie codzienne tu zagladam, obserwuje, czytam -- co prawda wszelki raz z tym wynikiem: "nic tu sie nie dzieje, cisza..." i zamykam.

A propos, taki zjawisko niemal wszedzie w internecie, blogger'y pyta "gdzie ludzie, gdzie znikaja uzytkownicy, po co nikt nie pisze" -- to z czasu tak w przyblizeniu 2011 - 2012, czinnosc na forach idzie w dol. Mysle, to ma zwiazek z mocnym rozwineciem social network (FB, Twitter i t.p..), nowe kommunikaty, stare "forumowici" odchodza z czasem, do "emerytury",
a mlody wola juz zyc w iPhone"m w rece (i w lazencie i na kiblu) i w social network maja sobie wszystko co chca (i foreks tez).
Fory internetowy taka rola jak wczesniej (2005 - 2007) juz nie graja. Podobne jak kaseta VHS magnetowidowa.

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Re: Lata, panowie(i panie?) , lata..coś mnie ominęło? ;)

Nieprzeczytany post autor: reptile »

matka pisze:
reptile pisze: "Pana W"....
Nie słyszeli.. raportuj <cfaniak>
No co Ty? Weroniki nie Pamiętasz? I tych tekstów Królewskiego "Pani Weroniko, jak Pani pięknie traduje" :)
Pamiętam.. tylko afery nie za kojarzyłem.. ale już wiem ockmn.. cóż.. rynek jest cierpliwy hehe.. o każdego się może upomnieć.. :twisted:
Podobno Krauze bankrutować się przymierza.. może Kulczyka też dotknąć.. to tak na obronę tradingu..
green7 pisze:LowcaG jako że lubisz zabawy z prawdopodobieństwem to podrzucę Ci temat: Opcje binarne. Interesujące bardzo bo:
No i ta sugestia ma sens odnośnie tej dynamiki..
Foregin pisze:Co, jaki eter? :D nigdzie mnie nie zassal
:564:
To dobrze, bo brak wpisów niepkoił mnie podobnie jak brak moich przez MaRCHeW

Faktycznie siadają fora, irce.. aż zdziwiony byłem.. ale może masz racje co do tej socialewolucji. Ale też myślę,że ta dekada dojrzewania fx już ma zmierzch.. i nawet same rynki finansowe się niejako wypalają. Albo przyjadły .. kto miał się doświadczyć to doświadczył.. dalej nuda.
Zastanawiam się czym by nas mieli jeszcze zaskoczyć.. jeśli nie jakąś nową aferą lub kryzysem :lol:
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

LowcaG
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1068
Rejestracja: 05 paź 2007, 15:39

Re: Lata, panowie(i panie?) , lata..coś mnie ominęło? ;)

Nieprzeczytany post autor: LowcaG »

green7 pisze:
LowcaG jako że lubisz zabawy z prawdopodobieństwem to podrzucę Ci temat: Opcje binarne. Interesujące bardzo bo:
- musisz trafić jedynie kierunek ruchu a nie jego zakres
- uzyskać można dobre RR
- nie musisz martwić się o TP/SL swapy i inne takie
- da się zautomatyzować

Dla zobrazowania: obstawiasz np. czy zamknięcie następnego słupka M5 będzie powyżej czy poniżej ceny jego otwarcia.
By zarabiać wystarcza 53% trafności, a przy kupnie opcji z lepszym RR wystarczyłoby i 40%.
hm..jakoś nawet nie zwracałem uwagi na Opcje binarne.
Można to zautomatyzować? W sensie, moża pisać "EA"? Jak na szybko wpisałem w wyszukiwarke nawigatorową, to zobaczyłem wątek jak to "zamykają" takich brokerów. Jakaś wskazówka gdzie szukać? takich gdzie można automat i jest powiedzmy wiarygodny.


[dygresja]
Reptile przekazuje, że dostał bana, więc chyba tu już nie zawita w najbliższym czasie.
(w jego imieniu) "Pozdrawiam resztę za ciekawe dyskusje i czas w okresie świetności forum".

[/dygresja]

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: Lata, panowie(i panie?) , lata..coś mnie ominęło? ;)

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

Co do Opcji to Green jest specjalistą z automatyką, a same Opcje poruszane są szeroko u mnie.
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

Awatar użytkownika
matka
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 642
Rejestracja: 17 lis 2008, 15:53

Re: Lata, panowie(i panie?) , lata..coś mnie ominęło? ;)

Nieprzeczytany post autor: matka »

Akhh pisze:Co do Opcji to Green jest specjalistą z automatyką, a same Opcje poruszane są szeroko u mnie.
Jest jakaś lista brokerów umożliwiających automatyzację na opcjach? Ja testuje na mrc ale nie wiem na ile są wiarygodni. Kilka lat temu mi wypłacili i to nawet po arbitrażu, ale to były groszowe spawy. Mają tylko 4 majorsy.
Obrazek
Unfortunately, more to come

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Re: Lata, panowie(i panie?) , lata..coś mnie ominęło? ;)

Nieprzeczytany post autor: green7 »

LowcaG pisze: hm..jakoś nawet nie zwracałem uwagi na Opcje binarne.
Można to zautomatyzować? W sensie, moża pisać "EA"? Jak na szybko wpisałem w wyszukiwarke nawigatorową, to zobaczyłem wątek jak to "zamykają" takich brokerów. Jakaś wskazówka gdzie szukać? takich gdzie można automat i jest powiedzmy wiarygodny.
Faktem jest, że wielu "borkerów" binarek to właściwie nie brokerzy a "kasyna". Więc trzeba ostrożnie z wyborem.
Zautomatyzować się da. Podeślę Ci na priv.

Są też brokerzy mt4 - no może nie zbyt wielu bo raptem chyba 2 znam - udostępniających jakieś tam rodzaje binarek. Ale tego bym nie polecał - dziwne to konstrukcje i brokerzy niezbyt pewni.
Green
Obrazek
Obrazek

paki
Gaduła
Gaduła
Posty: 115
Rejestracja: 12 paź 2011, 05:04

Re: Lata, panowie(i panie?) , lata..coś mnie ominęło? ;)

Nieprzeczytany post autor: paki »

Z brokerów m.in. Instaforex.

ODPOWIEDZ