DayTrading: Poniedziałek 17.03.2014

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 18 mar 2014, 00:00

Wzrost
13
37%
Bez zmian
5
14%
Spadek
17
49%
 
Liczba głosów: 35

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: DayTrading: Poniedziałek 17.03.2014

Nieprzeczytany post autor: highend »

pakubiu pisze: ukraina i rosja jednak sie zbroja jednii drudzy nie odpuszczaja mowi sie czustkach etnicznych nawet armaty przenoszace glowice nekluarne to raczej na l niz na s na zlocie!
nie pij już tyle :mrgreen: bo Ci "czustka" siądzie ;)
a jak Cię trafi głowice nekluarna to już w ogóle orgazm na złocie będzie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Awatar użytkownika
Tony S.
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 455
Rejestracja: 07 lut 2014, 21:50

Re: DayTrading: Poniedziałek 17.03.2014

Nieprzeczytany post autor: Tony S. »

Witam dzielną załogę ....
No tak - głowica rozwiąże wszystkie nasze problemy - w tym ten najważniejszy - do której mamusi na Wigilię w pierwszej kolejności ;)
...Liczy się tylko TU i TERAZ... nie mów mi jutro, że była okazja !!

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: DayTrading: Poniedziałek 17.03.2014

Nieprzeczytany post autor: highend »

Mój ulubiony rzeźnik (dał mi popalic z tym spadkiem na 167.900 - nie zdążyłem w porę zareagować - miałem kilkudniowe wakacje w górach, a pozycje pootwierane, no ale trudno) - ale wraca teraz na 173, a potem zobaczymy - może upgragnione 175 albo i jeszcze wyżej?
Czy jednak macie pogląd, że to tylko korekta dalszych spadków?
Wg mnie 14 marca około godziny 10.00 naszego czasu rozpoczęła się fala wzrostowa. Mam rację? Widać takie typowe zachowanie "gejka" do wzrostów - czyli podwójne denko (drugie nieco wyżej) w tym czasie (14 marca 10.00 - 14.00)

Nowy123 pisałeś o tym, że w tym tygodniu SP500 poleci na ryj (ew. pomieli trochę), a ja napisałem, że jednak giełda USA w górę będzie. W sumie obserwując akcje choćby np. Google'a widać w którym kierunku leci cała giełda (ogólnie oczywiście).
Mam wrażenie, że jutro i dalej w tygodniu będą wzrosty lub mielenie, ale imho na spadek się chyba większy nie zanosi? Przynajmniej do 21 marca (ew. rozejm na ukrainie).
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Awatar użytkownika
Nowy123
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 19955
Rejestracja: 13 sie 2012, 16:43

Re: DayTrading: Poniedziałek 17.03.2014

Nieprzeczytany post autor: Nowy123 »

highend pisze:Mój ulubiony rzeźnik (dał mi popalic z tym spadkiem na 167.900 - nie zdążyłem w porę zareagować - miałem kilkudniowe wakacje w górach, a pozycje pootwierane, no ale trudno) - ale wraca teraz na 173, a potem zobaczymy - może upgragnione 175 albo i jeszcze wyżej?
Czy jednak macie pogląd, że to tylko korekta dalszych spadków?
Wg mnie 14 marca około godziny 10.00 naszego czasu rozpoczęła się fala wzrostowa. Mam rację? Widać takie typowe zachowanie "gejka" do wzrostów - czyli podwójne denko (drugie nieco wyżej) w tym czasie (14 marca 10.00 - 14.00)

Nowy123 pisałeś o tym, że w tym tygodniu SP500 poleci na ryj (ew. pomieli trochę), a ja napisałem, że jednak giełda USA w górę będzie. W sumie obserwując akcje choćby np. Google'a widać w którym kierunku leci cała giełda (ogólnie oczywiście).
Mam wrażenie, że jutro i dalej w tygodniu będą wzrosty lub mielenie, ale imho na spadek się chyba większy nie zanosi? Przynajmniej do 21 marca (ew. rozejm na ukrainie).

pisalem ze prawe ramie budowane na SP500 po rolowaniu podbitka pod jeszcze pod niby sancke ale to tylko pod FEDzik akccja z short sqqz jeszcze jutro i Sroda Czwartek

-- Dodano: wt 18-03-2014, 0:33 --

rano strategi pod FEd opisana w co gram :)

Awatar użytkownika
highend
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10192
Rejestracja: 12 gru 2013, 23:46

Re: DayTrading: Poniedziałek 17.03.2014

Nieprzeczytany post autor: highend »

Nowy123 pisze:
pisalem ze prawe ramie budowane na SP500 po rolowaniu podbitka pod jeszcze pod niby sancke ale to tylko pod FEDzik akccja z short sqqz jeszcze jutro i Sroda Czwartek

-- Dodano: wt 18-03-2014, 0:33 --

rano strategi pod FEd opisana w co gram :)
No ok, ale to by negowało wzrost ujka....
A na FED może być niespodzianka (nie ograniczą QE tym razem) - i dolar nie zyska i wtedy edek 1.4 pewny?

Do Tygrysa: ja jestem po Twojej stronie mocy i wcale nie negowałem spadku rzeźnika na 168, po prostu byłem tego mniej pewny niż Ty i trochę mnie to kosztowało, ale spoko. Poza tym Twoje prognozy są bardzo dobre :564: jak na razie :mrgreen:

Złoto dziś też fajnie zleciało, mi wyszedł zasięg spadku na 1340 (bezpieczny), Tobie pisałeś 1331 - ale to chyba już max co może zlecieć.

Moje cele na dłuższy termin:
rzeźnik: 175
aud/usd (kangur) 0.93
ujek: 105

i takie pozycje trzy trzymam sobie od piątku otwarte i są cały czas na plusie, nie ruszam, nie dotykam :mrgreen:
nie ustawiam SL i nic się nie boję :mrgreen: . Jak spadną - trudno. Zakładam, że w/w cele zostaną osiągnięte
FB: highendforex - Tańczący z Wykresami

Zablokowany