Fibo i Harmonia Rynku.

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
piotr willer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 379
Rejestracja: 05 lis 2012, 20:58

Re: Fibo i Harmonia Rynku.

Nieprzeczytany post autor: piotr willer »

no to EURUSD poleciało prawie nie zdążyłem wskoczyć :564:
takie był plan slajd 1
cena znajduje sie prawie w mojej strefie dziś powinno dojść do reakcji
1. korekta całego ruchu spadkowego do 38,2
2. mierzenie 2 zielone 61,8
3. mierzenie zewnętrzne 161,8
4. zmiana biegunów
5. korekta 1\1

A takie wykonanie.
Należy pamiętać że ze względu na dane mogła być niezła huśtawka ale na szczęście mierzenia poras kolejny pomogły przewidzieć zasięg takiej huśtawki slajd2
pierwsza część pozycji skasowana, reszta zabezpieczona na + fajnego weekendu
ps. takie stopy kocham 8)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

piotr willer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 379
Rejestracja: 05 lis 2012, 20:58

Re: Fibo i Harmonia Rynku.

Nieprzeczytany post autor: piotr willer »

10 luty poniedziałek, plan bitwy z grubsza gotowy, zobaczymy jak go rozwiną waluty i gdzie zrobi się najbardziej gorąco
Na pierwszy ogień mój ulubiony AUDUSD
dziś czekamy na koniec korekty
1. zniesienie do 32,8
2. mierzenie zewnętrzne do 161,8
3. równość odcinków
4. ostatni dołek
wejście w jasno niebieskim prostokącie, stop pare pips pod nim, szybko zabezpieczamy cześć zysku i tp +\- na ostatnim szczycie \ potencjał jest

EURJPY
Cena pięknie zareagowała na 38,2\61,8 dinopoli ale myślę że może być jeszcze jeden szczyt
czekam na możliwość sprzedaży w jasno niebieskim kwadracie
1. zniesienie do 38,2
2. zniesienie do 61,8
3. okrągła liczba
4. ekspansja 61,8
5. ostatni dołek

wejście na kontynuacje spadków, w jasno niebieskim prostokącie stop parę pips powyżej, szybko zabezpieczamy pozycje i szeroko zakrojony TP jest na dole całego ruchu
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

piotr willer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 379
Rejestracja: 05 lis 2012, 20:58

Re: Fibo i Harmonia Rynku.

Nieprzeczytany post autor: piotr willer »

Witam wszystkich jak tam przygotowania do walentynek :) mnie wczoraj trochę pochłonęły i nie zrobiłem analizy na koniec dnia.

Dziś pokaże jak można fajnie wykorzystać analizę z większego interwału np. H4\H1 żeby złapać fajne wejście na mniejszym interwale
Wczoraj na EURJPY napisałem że liczę na jeszcze jeden szczyt taka była analiza z większego interwału więc można było na mniejszym TF szukać możliwości wejścia w pozycje długą co wyglądało tak
slajd 1 EURJPY
wczorajsza analiza
EURJPY
Cena pięknie zareagowała na 38,2\61,8 dinopoli ale myślę że może być jeszcze jeden szczyt
czekam na możliwość sprzedaży w jasno niebieskim kwadracie
1. zniesienie do 38,2
2. zniesienie do 61,8
3. okrągła liczba
4. ekspansja 61,8
5. ostatni dołek
slajd 2 EURJPY
wejście w pozycje kupna zgodnie z analizą na wyższym TF
1. korekta do 38,2
2. ekspansja 61,8
3. równość odcinków
4. ostatni lokalny dołek \ pięknie widoczna struktura ABCD
niestety cena zaczęła się konsolidować i wyszedłem z trejdu, na małym plusie a szkoda
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

piotr willer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 379
Rejestracja: 05 lis 2012, 20:58

Re: Fibo i Harmonia Rynku.

Nieprzeczytany post autor: piotr willer »

Wtorek no to na co dziś zapolujemy.
Na razie dalej planuje kupić po korekcie ale jakoś ona nie chce dojść do skutku :( slajd 1
1. zniesienie ruchu do 38,2
2. zniesienie ruchu do 50
3. ekspansji 127,2
4. ostatni dołek
5. równość korekt

wejście jak zwykle w niebieskim prostokącie, szybko zabezpieczamy zysk stop pod niebieskim prostokątem tp na ostatnim szczycie, lub jak u mnie około 30\40 pips a potem sie zobaczy

jeszcze edek widzę go podobnie choć nie wiem czy wejście już nie poszło ale poczekamy
http://www.fiboteamschool.pl/blog/jeszc ... ow-o-edku/
wejście w strefie stop pare pips nad nią, szybko zabezpieczamy pozycje kasując cześć zysku TP u mnie będzie 30\40 pips choć gramy z trendem spadkowym więc można i trzymać wtedy pozycje do samego początku ruchu wtedy R\R będzie kosmiczne :)

no i jeszcze Japończyk tak na deser
Tutaj zaczyna się nam wszystko ładnie harmonicznie układać
1. korekta ruchu wzrostowego do 50
2. ekspansja 100
3. równość korekt
4. ostatni dołek
wejście jak zwykle w niebieskiej strefie stop pare pips pod nią, szybko zabezpieczamy pozycje kasując część zysku reszta morzę lecieć do ostatniego szczytu czyli tam gdzie fibo aktualnie jest na 0,0 \ 102,640
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

mlody87
Gaduła
Gaduła
Posty: 192
Rejestracja: 14 cze 2012, 13:19

Re: Fibo i Harmonia Rynku.

Nieprzeczytany post autor: mlody87 »

Jestes po szkoleniu u FIbo Team?
Obrazek

piotr willer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 379
Rejestracja: 05 lis 2012, 20:58

Re: Fibo i Harmonia Rynku.

Nieprzeczytany post autor: piotr willer »

Raczej w trakcie :D, od dłuższego czasu chodzę na darmowe spotkania, ostatnio zacząłem chodzić na zaawansowane płatne i mogę to z czystym sumieniem polecić, na bieżąco tłumaczą co dzieje się na rynku omawiane są ciągle te same pary i co ważniejsze spotkania są co tydzień więc wszystko jest świeże nie jakieś tam przykłady które były rok temu
Najlepiej zapisz się dziś na darmowe spotkanie jest co wtorek, zobaczysz jak widzą rynek w razie czego zawsze możesz wysłać im maile z pytaniem co i jak.
tu masz link do zapisu na darmowe spotkanie
http://www.fiboteamschool.pl/szkolenia/ ... hni-basic/

mlody87
Gaduła
Gaduła
Posty: 192
Rejestracja: 14 cze 2012, 13:19

Re: Fibo i Harmonia Rynku.

Nieprzeczytany post autor: mlody87 »

Dzieki:)
Znam ich i bywalem już na darmowych ale zacząłem się zastanawiać czy to na prawdę działa ;) Jesteś zadowolony? widać rezultaty i zyski?
Obrazek

piotr willer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 379
Rejestracja: 05 lis 2012, 20:58

Re: Fibo i Harmonia Rynku.

Nieprzeczytany post autor: piotr willer »

Powiem tak jeszcze się sporo muszę nauczyć, ale rezultaty widać i to naprawdę spore szczególnie w formie postrzegania rynku, no i zyski też się poprawiły.
Odkąd staram się patrzeć na rynek tak jak oni to jakoś wszystko stało się bardziej przejrzyste, poza tym oni na prawdę pokazuję to jak oni widzą na daną chwile rynek a nie z opóźnieniem a to naprawdę sporo daje.
Ja jestem bardzo zadowolony :D


ale wracając do mnie do kur . . . . . . . . . . . znowu zrobiłem to samo co wczoraj piękne wejście na kupno a ja wyszedłem z torebką orzeszków zamiast z porządnym zyskiem \ to było wczoraj.
i dziś to samo na tej samej parze wejście na sprzedasz zgodnie z planem slajd 1 wejście z wczoraj slajd 2 wejście z dziś oby dwa zamknięte za szybko w sumie to nie wiem czemu a warunki były \ czeka mnie jeszcze sporo pracy nad sobą \


A wystarczyło się trzymać planu, i wejście z wczoraj dziś bym odwrócił [ z pozycji długiej wyszedł i otworzył krótka ]i było by cacy :561:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

laser
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 25 cze 2011, 00:45

Re: Fibo i Harmonia Rynku.

Nieprzeczytany post autor: laser »

był (czy też jest) taki smerf Harmoniusz... strasznie fałszował :wink:

piotr willer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 379
Rejestracja: 05 lis 2012, 20:58

Re: Fibo i Harmonia Rynku.

Nieprzeczytany post autor: piotr willer »

Całkiem ładnie się nam cena wczoraj układała, a na to zapolujemy dziś.
Tutaj największą przeszkodą w dalszych spadkach będzie ostatnia korekta kolor zielony
cena pięknie wczoraj zareagowała na poziom sprzedaży, więc ostrożnie z tym kupnem
1. ostatnia korekta
2. zniesienie 38,2
3. zniesienie 61,8
kupno w jasno niebieskiej strefie stop pare pips ponad nią tp. w razie ładnej kontynuacji wzrostów na ostatnim szczycie

EURJPY wczoraj dał 2 pozycje zarobek skromny bo cena wybiła się jeszcze raz górą do równości korekt ale jest ok.
Małe zadanie domowe jak zmierzycie korekty całego ruchu wzrostowego to zobaczycie że cena nie wybiła się ponad największą korektę a silnie się od niej odbiła slajd 1 co może być zapowiedzią siły trendu i dalszych wzrostów
slajd 2 a tu szukam sprzedaży wraz ie wybicia nowego szczytu
1. zniesienie całego ruchu do 50
2. zniesienie ruchu do 78,6
3. mierzenie zewnętrzne 127,2
4. ostatni dołek
5. odmierzona 3x długość największego odcinka
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ