FOREX BOSSAFX - IV edycja konkursu (2013)

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
woj55
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 527
Rejestracja: 12 sty 2013, 21:04

Re: FOREX BOSSAFX - IV edycja konkursu (2013)

Nieprzeczytany post autor: woj55 »

b. spodobało mi sie jak kiwi zdemaskował faceta z boossy. Brawo!!!
Rynek to jest na targowisku a tutaj rynkiem są wielkie banki

Awatar użytkownika
Above
Gaduła
Gaduła
Posty: 120
Rejestracja: 27 lis 2006, 08:00

Re: FOREX BOSSAFX - IV edycja konkursu (2013)

Nieprzeczytany post autor: Above »

woj55 pisze:b. spodobało mi sie jak kiwi zdemaskował faceta z boossy. Brawo!!!
Tragedia. Typowo polska kołtuńska jakość obsługi klienta. Typowy sposób funkcjonowania w POLSZY. I niech mi nikt nie pier*** że jest inaczej bo współpracuję przez 15 lat z DE i sporadycznie z PL. To, w jaki sposób RÓŻNE firmy z DE współpracują, ich kultura współpracy etc. to jest niebo a ziemia.

Podam kawałek danych: w ostatnich 3 latach próbowałem podjąć współpracy z 5 firmami polskimi - 3 wylądowały u windykacji, 2 w sądzie - tak się zakończyła współpraca. Przywoływał nie będę kilku innych, gdzie nie sposób opisać tej komedii.

A NIEMCY? W ostatnich 3 latach współpraca z 4 firmami - wszystkie zakończone sukcesem. 2 firmy - dostawa swoich maszyn do naszego parku maszyn (bez umów! na zaufanie, sic!, maszyn za kilkadziesiąt k euro), pozostałe mniejsze ROZWIJAJĄ SIĘ i zdobywają rynek. WIN - WIN. My wykonujemy zlecenia produkcyjne - oni działają.

POEM TAK: RZAL. Kiedyś spadam z polszy - nie mam nawet zamiaru oddychać tym samym powietrzem.

Napisałem to co wyżej bo TEN STAN MENTALNY typowego wolaka przekłada się na wszystkie branże. Przykład macie tu, z bossą. Kiwi podaje bite dowody - a te trolle nie raczą nawet odnieść się do tego. Strzał w oba kolana. Uśmiałem się jak zdziczała norka. Wiecie jaka odpowiedź byłaby u "zachodnich" brokerów? Stfu, nawet CZESKICH? Kto bywa - ten wie, jak jest.

Bye bye.
"...It's amazing. You've got it all on only...three pages.
You know what would happen if this fell into the wrong hands?
...
You named me?!
Right there along with the rest of them?!..."

optimus128
Gaduła
Gaduła
Posty: 122
Rejestracja: 05 sty 2011, 13:49

Re: FOREX BOSSAFX - IV edycja konkursu (2013)

Nieprzeczytany post autor: optimus128 »

Co do rzetelności niemieckich firm to jedna wydymała mnie na większą kasę (nie tylko mnie), na szczęście ubezpieczenie zwróciło pieniądze więc z tą ich solidnością to bym nie przesadzał.

rafino
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 63
Rejestracja: 31 sie 2011, 11:17

Re: FOREX BOSSAFX - IV edycja konkursu (2013)

Nieprzeczytany post autor: rafino »

Above pisze:Napisałem to co wyżej bo TEN STAN MENTALNY typowego wolaka przekłada się na wszystkie branże. Przykład macie tu, z bossą. Kiwi podaje bite dowody - a te trolle nie raczą nawet odnieść się do tego. Strzał w oba kolana. Uśmiałem się jak zdziczała norka. Wiecie jaka odpowiedź byłaby u "zachodnich" brokerów? Stfu, nawet CZESKICH? Kto bywa - ten wie, jak jest.
Zgadzam się :lol: Ale z tymi czeskimi brokami to przesadziłeś, wcale nie są tacy strasznie lepsi :D Odsyłam do wątku

http://forex-nawigator.biz/forum/highsk ... ml#p623073

A dla BOSSY wielki, wielki minus. Taką bezczelność broków trzeba piętnować - najlepiej opisując ją na forum i rezygnując z usług broka :lol:

Awatar użytkownika
Above
Gaduła
Gaduła
Posty: 120
Rejestracja: 27 lis 2006, 08:00

Re: FOREX BOSSAFX - IV edycja konkursu (2013)

Nieprzeczytany post autor: Above »

optimus128 pisze:Co do rzetelności niemieckich firm to jedna wydymała mnie na większą kasę (nie tylko mnie), na szczęście ubezpieczenie zwróciło pieniądze więc z tą ich solidnością to bym nie przesadzał.
Na podstawie jednego doświadczenia oceniasz ich? To ty przesadzasz. Mnie także oszukały dwie firmy. Jedna na nieznaczącą kwotę - windykacja powiodła się - okazało się, że to Wolacy byli zniemczone. Druga firma - gdzie nie wiadomo jak zakończy się sprawa bo się pokomplikowało prawnie - to niemiec ożeniony z Ruską.

Nigdy z rodowitymi Niemcami nie miałem problemów - aczkolwiek trzeba się zabezpieczać dobrze - oczywiste. Dwie wyżej wspomniane firmy to były błędy, które zostały skorygowane już. Tak czy siak - porównując do współpracy z polską - to niebo a ziemia i tyle.


Pozdr.
"...It's amazing. You've got it all on only...three pages.
You know what would happen if this fell into the wrong hands?
...
You named me?!
Right there along with the rest of them?!..."

lukadz
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 11 lip 2013, 16:48

Re: FOREX BOSSAFX - IV edycja konkursu (2013)

Nieprzeczytany post autor: lukadz »

QTrader pisze:To DD bossy pracuje http://capitalfx.pl/
kiedys bylas fajna stronka pokazujaca na bierząco wszystkie rankingi u roznych brokerow z roznych konkursow forex ale ju chyba nie dziala albo nie moge znalezc poprawnego adresu

ODPOWIEDZ