Konkurs inwestycyjny Alior Trader

Informacje na temat wszelkiego rodzaju konkursów Forex'owych.
voyt
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 04 lip 2012, 19:30

Re: Konkurs inwestycyjny Alior Trader

Nieprzeczytany post autor: voyt »

rafino pisze:Dostaliście już nagrody? Miały się pojawić na rachunkach do 18 sierpnia.
Nagrody nie otrzymałem do dzisiaj.
BEZ KOMENTARZA ...

Awatar użytkownika
BM Alior Bank
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 391
Rejestracja: 13 kwie 2011, 13:59

Re: Konkurs inwestycyjny Alior Trader

Nieprzeczytany post autor: BM Alior Bank »

Witamy,
Proszę sprawdzić rachunki - nagrody zostały wypłacone. Przepraszamy za opóźnienie.

Pozdrawiamy
Zespół BM Alior Banku
Biuro Maklerskie Alior Banku
mail: kontakt.bm@alior.pl
tel: 19503

voyt
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 04 lip 2012, 19:30

Re: Konkurs inwestycyjny Alior Trader

Nieprzeczytany post autor: voyt »

BM Alior Bank pisze:Witamy,
Proszę sprawdzić rachunki - nagrody zostały wypłacone. Przepraszamy za opóźnienie.

Pozdrawiamy
Zespół BM Alior Banku
OK, nagroda wpłynęła ok. godz. 15.00.

rafino
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 63
Rejestracja: 31 sie 2011, 11:17

Re: Konkurs inwestycyjny Alior Trader

Nieprzeczytany post autor: rafino »

voyt pisze:
BM Alior Bank pisze:Witamy,
Proszę sprawdzić rachunki - nagrody zostały wypłacone. Przepraszamy za opóźnienie.

Pozdrawiamy
Zespół BM Alior Banku
OK, nagroda wpłynęła ok. godz. 15.00.


U mnie też już jest, ale jakiś niesmak pozostaje. Wcześniej,po zgłoszeniu problemu, mailowo zapewniono mnie, że nagroda wpłynie wczoraj, czyli dzień po terminie, wpłynęła dzisiaj. Może i się czepiam, ale zaksięgowanie nagród dla 50 zwycięzców chyba nie jest jakoś wyjątkowo skomplikowane. W połączeniu z wcześniejszymi problemami z rankingiem i jego aktualizacją cała organizacja konkursu wygląda co najmniej blado. Chyba brakuje tam ludzi do pracy. Ponad miesiąc nie wystarczył na ogarnięcie wypłat...

voyt
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 32
Rejestracja: 04 lip 2012, 19:30

Re: Konkurs inwestycyjny Alior Trader

Nieprzeczytany post autor: voyt »

rafino pisze:
voyt pisze:
BM Alior Bank pisze:Witamy,
Proszę sprawdzić rachunki - nagrody zostały wypłacone. Przepraszamy za opóźnienie.

Pozdrawiamy
Zespół BM Alior Banku
OK, nagroda wpłynęła ok. godz. 15.00.


U mnie też już jest, ale jakiś niesmak pozostaje. Wcześniej,po zgłoszeniu problemu, mailowo zapewniono mnie, że nagroda wpłynie wczoraj, czyli dzień po terminie, wpłynęła dzisiaj. Może i się czepiam, ale zaksięgowanie nagród dla 50 zwycięzców chyba nie jest jakoś wyjątkowo skomplikowane. W połączeniu z wcześniejszymi problemami z rankingiem i jego aktualizacją cała organizacja konkursu wygląda co najmniej blado. Chyba brakuje tam ludzi do pracy. Ponad miesiąc nie wystarczył na ogarnięcie wypłat...
To rzeczywiście była mała wpadka z ich strony. Może miało to związek np. z odprowadzeniem podatku?
Jednak trzeba przyznać, że Alior czyni postępy i stara sie rekompensować wszelkie niedogodności :) Jest to pierwsza edycja konkursu, pewnie po takich doświadczeniach, kolejne edycje będą lepiej zorganizowane.

Awatar użytkownika
KMichal
Gaduła
Gaduła
Posty: 135
Rejestracja: 23 mar 2013, 18:06

Re: Konkurs inwestycyjny Alior Trader

Nieprzeczytany post autor: KMichal »

Można gdzieś zobaczyć relację z wręczania nagród?
Zapraszam na mój FX BLOG- LINK W PROFILU

ODPOWIEDZ