DayTrading: Środa 24.07.2013

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 25 lip 2013, 00:00

Wzrost
14
30%
Bez zmian
7
15%
Spadek
25
54%
 
Liczba głosów: 46

Damar
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 30 gru 2012, 11:11

Re: DayTrading: Środa 24.07.2013

Nieprzeczytany post autor: Damar »

Z ciekawości otworzyłem konto w XE Markets po przesłaniu wymaganych dokumentów konto zostało zatwierdzone. Niestety po otwarciu zlecenia po kilku sekundach zostaje ono automatycznie zamykane. Przy probie kontaktu i wyjaśnienia tej przyczyny niestety odzew zerowy. Usunąłem już tą platformę ze swojego kompa, osobiście jej nie polecam żadnej pomocy ze strony XE Markets te 100 Euro to jedna wielka fikcja.

Awatar użytkownika
wojtusnik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 71
Rejestracja: 05 cze 2013, 10:24

Re: DayTrading: Środa 24.07.2013

Nieprzeczytany post autor: wojtusnik »

Damar pisze:Z ciekawości otworzyłem konto w XE Markets po przesłaniu wymaganych dokumentów konto zostało zatwierdzone. Niestety po otwarciu zlecenia po kilku sekundach zostaje ono automatycznie zamykane. Przy probie kontaktu i wyjaśnienia tej przyczyny niestety odzew zerowy. Usunąłem już tą platformę ze swojego kompa, osobiście jej nie polecam żadnej pomocy ze strony XE Markets te 100 Euro to jedna wielka fikcja.
Ja również otworzyłem i jestem zadowolony wszystko śmiga jak ta lala zero problemów 100 Euro również jest
Przedstawione w powyższym opracowaniu treści sporządzone z najwyższą starannością i według najlepszej wiedzy autora. Prezentowane w celach informacyjnym i edukacyjnym i nie powinny być wyłączną podstawą podejmowania decyzji. Nie stanowią rekomendacji

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Środa 24.07.2013

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

coś te wztosty mizerne.... w ostatniej fali????
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
fromagboy
Gaduła
Gaduła
Posty: 94
Rejestracja: 03 wrz 2010, 12:37

Re: DayTrading: Środa 24.07.2013

Nieprzeczytany post autor: fromagboy »

Damar pisze:Z ciekawości otworzyłem konto w XE Markets po przesłaniu wymaganych dokumentów konto zostało zatwierdzone. Niestety po otwarciu zlecenia po kilku sekundach zostaje ono automatycznie zamykane. Przy probie kontaktu i wyjaśnienia tej przyczyny niestety odzew zerowy. Usunąłem już tą platformę ze swojego kompa, osobiście jej nie polecam żadnej pomocy ze strony XE Markets te 100 Euro to jedna wielka fikcja.
Hmmm, nie mialem takich problemów z tym kontem promocyjnym, wczoraj w formie zabawy parcie na maxa w longach na edku i w piku po południu 500 euro do przodu, ale jak to na fxie nie dopilnowane i w końcu połowa tego darowanego depo poszło w diabły :D :D :D
2 x stacja robocza, 2 smartfony, 3 niezależne łącza.
Przestroga: forex to nie zabawka dla dużych chłopców. To praca. A praca to krew, pot i łzy. A potem wynagrodzenie.

Awatar użytkownika
Bemowo1
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 10742
Rejestracja: 01 cze 2013, 12:02

Re: DayTrading: Środa 24.07.2013

Nieprzeczytany post autor: Bemowo1 »

Damar pisze:Z ciekawości otworzyłem konto w XE Markets po przesłaniu wymaganych dokumentów konto zostało zatwierdzone. Niestety po otwarciu zlecenia po kilku sekundach zostaje ono automatycznie zamykane. Przy probie kontaktu i wyjaśnienia tej przyczyny niestety odzew zerowy. Usunąłem już tą platformę ze swojego kompa, osobiście jej nie polecam żadnej pomocy ze strony XE Markets te 100 Euro to jedna wielka fikcja.
u mnie wszystko ok.

ecn, mikroloty, (dźwignia dla mnnie nie istotna)

teraz mam system działający na kilkunastu parach.

Bossa - do śmieci

Awatar użytkownika
MarkoS
Gaduła
Gaduła
Posty: 167
Rejestracja: 23 lis 2012, 20:10

Re: DayTrading: Środa 24.07.2013

Nieprzeczytany post autor: MarkoS »

Damar pisze:Z ciekawości otworzyłem konto w XE Markets po przesłaniu wymaganych dokumentów konto zostało zatwierdzone. Niestety po otwarciu zlecenia po kilku sekundach zostaje ono automatycznie zamykane. Przy probie kontaktu i wyjaśnienia tej przyczyny niestety odzew zerowy. Usunąłem już tą platformę ze swojego kompa, osobiście jej nie polecam żadnej pomocy ze strony XE Markets te 100 Euro to jedna wielka fikcja.
U mnie śmiga ,założyłem w $ jest 130 było juz jest 100 :p :p ,może załozyłeś konto konkursowe ,bedzie chodziło od 1.08

-- Dodano: 24 lip 2013, 11:26 --

Kontakt też jest własnie dzwonili do mnie. :d

Kondek86
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2013, 11:13

Re: DayTrading: Środa 24.07.2013

Nieprzeczytany post autor: Kondek86 »

Odnośnie edka, to już wczoraj była ciekawa sytuacja, nawet bym powiedział ze bardzo zwiastująca spadek, a mimo tego opór przebity i to w trzecim podejściu, więc myśle, że jeszcze przez chwile będziemy świadkami wzrostów na eur/usd, z możliwym testem nowego wsparcia oczywiście

Awatar użytkownika
Declan
Gaduła
Gaduła
Posty: 155
Rejestracja: 03 maja 2013, 18:35

Re: DayTrading: Środa 24.07.2013

Nieprzeczytany post autor: Declan »

A ta nasza złotówa, to się podrywa i podrywa i wystartować nie może. Vincenty Rostowski ja trzyma.

Atlanticos jak widzisz :D . Trochę się już martwię o moją pozycję USD/PLN na 3,2, mam nadzieję że 3,16 to będzie ostatni przystanek.
„Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy tu wchodzicie”. - Dante Alighieri

Awatar użytkownika
neosb
Gaduła
Gaduła
Posty: 114
Rejestracja: 12 lis 2011, 21:36

Re: DayTrading: Środa 24.07.2013

Nieprzeczytany post autor: neosb »

ciekawa sytuacja na usdcad
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"jako to żydzi mieli w zwyczaju powtarzać - lepsze kilo handlu niz 10 kilo roboty"

Awatar użytkownika
atlanticos
Maniak
Maniak
Posty: 6716
Rejestracja: 26 lis 2012, 10:55

Re: DayTrading: Środa 24.07.2013

Nieprzeczytany post autor: atlanticos »

Declan pisze:A ta nasza złotówa, to się podrywa i podrywa i wystartować nie może. Vincenty Rostowski ja trzyma.

Atlanticos jak widzisz :D . Trochę się już martwię o moją pozycję USD/PLN na 3,2, mam nadzieję że 3,16 to będzie ostatni przystanek.
Jeśli ją zobaczę dziś powyżej 3.19 to uważam że do piątku (maks poniedzialek, wtorek) będzie w okolicach 3.24... zejście poniżej 3.15 spowodowałoby zmianę trendu i uruchomienie mnóstwa dodatkowych zlecę, wybicie TL, a to mało prawdopodobne obecnie na tak wyprzedanym rynku
"Audaces fortuna iuvat" - Wergiliusz
Poprowadzę Twój rachunek. Szczegóły na priv

Zablokowany