DayTrading: Wtorek 14.05.2013

Dyskusje na temat aktualnej sesji: komentarze, analizy, opinie.

Prognoza EURUSD na dzisiaj

Czas głosowania minął 14 maja 2013, 23:18

Wzrost
23
55%
Bez zmian
2
5%
Spadek
17
40%
 
Liczba głosów: 42

Bemowo

Re: DayTrading: Wtorek 14.05.2013

Nieprzeczytany post autor: Bemowo »

ejek, nie prędko się przez to przebijemy, na SP 500 podobny układ, ale po dzisiejszych wzrostach jeszcze szersze wsparcie
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
ForexTig3r
Maniak
Maniak
Posty: 2462
Rejestracja: 15 maja 2012, 13:47

Re: DayTrading: Wtorek 14.05.2013

Nieprzeczytany post autor: ForexTig3r »

CANBERRA--Australia's government unveiled a budget that backed away from deep spending cuts, betting a focus on growth rather than austerity would help turn around its fortunes ahead of an election in four months that it's tipped to lose badly.
Despite sharply declining tax revenue, the ruling Labor government of Prime Minister Julia Gillard forged ahead Tuesday with plans to plow billions of dollars into health and education reforms. It also unveiled a number of growth-stimulating infrastructure and jobs programs, seeking to offset a rapidly cooling mining boom that has powered the economy for a decade.

In a sign of its desperation to generate income and champion popular causes before the election, Labor also stepped up efforts to crack down on wealthy tax evaders, with plans to tighten a loophole that allows multinational companies to load their Australian subsidiaries with debt and write off interest payments against tax.

The vote-seeking measures come as Ms. Gillard's government delayed by four years its planned return to a budget surplus, a move that potentially exposes it to further claims of economic mismanagement from the main conservative Liberal-National coalition.

The budget now won't be balanced until the fiscal year ending June 30, 2016, with a modest surplus projected the year after. In the current financial year, the government said it expected to record a deficit of 19.4 billion Australian dollars (US$19.4 billion), compared with the small surplus promised by Ms. Gillard at the 2010 general election.
WSJ
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.
subsilver2 趋势线

Bemowo

Re: DayTrading: Wtorek 14.05.2013

Nieprzeczytany post autor: Bemowo »

kabel

wariant wyjścia dołem także jest prawdopodobny
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
laktor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 663
Rejestracja: 26 sty 2013, 14:21

Re: DayTrading: Wtorek 14.05.2013

Nieprzeczytany post autor: laktor »

psxor pisze:Zastanawia mnie bardzo korelacja edka z ejkiem. Jak edek byl na 1.32 to ejek był na 128, potem edek spadł o 2 figury, a ejek wzrósł o 4, a teraz jak edek idzie do dołu, to ejek za nim, jak edek do góry to ejek tez do góry, wtf? najpierw ida w 2 rożne strony a teraz chodzą razem.

ale zauważ że dziś na ejku linia 132 100 była rajem scalperskim, chyba 7 razy przestawiłem pozycję to w jedną to w drugą stronę w ostatniej godzinie, a teraz się z niej wybili do góry, edek męczył się razem z frankiem coś mi się wydaje.

Teraz się ładnie dzieje, ale CO Z TYM KIWI?
no nie umei sobie poradzić na 8220
Aut viam inveniam aut faciam
Stultus non serunt, INVENIRE FORO NAVIGANTI

Awatar użytkownika
atlanticos
Maniak
Maniak
Posty: 6716
Rejestracja: 26 lis 2012, 10:55

Re: DayTrading: Wtorek 14.05.2013

Nieprzeczytany post autor: atlanticos »

Bemowo pisze:kabel

wariant wyjścia dołem także jest prawdopodobny
Bemowo - -spójrz na h4... jesteśmy na linii szyi potencjalnego przyszłego rgr'a... dorysuj sobie prawe ramie :)

-- Dodano: 14 maja 2013, 15:47 --
laktor pisze:
Teraz się ładnie dzieje, ale CO Z TYM KIWI?
no nie umei sobie poradzić na 8220
jak patrze na cienie ostatnich 3 swiec h1 to jestem spokojny o kierunek :)
"Audaces fortuna iuvat" - Wergiliusz
Poprowadzę Twój rachunek. Szczegóły na priv

Bemowo

Re: DayTrading: Wtorek 14.05.2013

Nieprzeczytany post autor: Bemowo »

[quote="atlanticos"]

jeszcze trochę pokręcą tutaj
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
atlanticos
Maniak
Maniak
Posty: 6716
Rejestracja: 26 lis 2012, 10:55

Re: DayTrading: Wtorek 14.05.2013

Nieprzeczytany post autor: atlanticos »

Bemowo pisze:
jeszcze trochę pokręcą tutaj
niewątpliwie :) prawda że ładny rgr z tego może być... :) mogłaby się taka wizja sprawdzić...pipsów do koszyczka ładnie by nawpadało jak grzybów :) :564:
"Audaces fortuna iuvat" - Wergiliusz
Poprowadzę Twój rachunek. Szczegóły na priv

Awatar użytkownika
kashper
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 483
Rejestracja: 11 mar 2013, 20:16

Re: DayTrading: Wtorek 14.05.2013

Nieprzeczytany post autor: kashper »

Bemowo pisze:ktoś wczoraj mówił, że dzisiaj będzie mało info makro. Więc jak ta AT działa :d
Teraz AT działa na małych interwałach. Nie schodzę na nie, ale z dużych widzę, że wsparcia i opory są respektowane. AT na wysokich interwałach z konieczności wymagają danych makro, aby się wypełniać.
Jeden TF daje wystarczająco dużo wątpliwości co do kierunku przyszłego ruchu.
O dywersyfikacji + wypłaty + statystyki + podsumowanie z pierwszego dziennika

archog
Gaduła
Gaduła
Posty: 199
Rejestracja: 29 kwie 2013, 08:04

Re: DayTrading: Wtorek 14.05.2013

Nieprzeczytany post autor: archog »

Witam,

dałem L na edka 1,2988 pod te szczyty szczytów na SP500 i S na SP500 1641 pod te szczyty szczytów :)
co sądzicie o mojej pozycji i uzasadnieniu?
Moje komentarze i opinie nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z 19.10.2005 ws. informacji stanowiących rekomendacje dot. instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

psxor
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1259
Rejestracja: 16 mar 2013, 14:52

Re: DayTrading: Wtorek 14.05.2013

Nieprzeczytany post autor: psxor »

Ktoś wszedł w eSke na ujku na 102.xx ?

Ja osobiscie na 102.030 :D z SL na 102.300

Mam wrażenie że to był juz 2 szczyt, teścik, i teraz już tylko jazda w dół. Czas pokaże.

edit: zabezpieczone na 10 pipków wyżej, niech się dzieje wola Pana ^^
Ostatnio zmieniony 14 maja 2013, 17:09 przez psxor, łącznie zmieniany 2 razy.

Zablokowany