Alpari - opinie

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
dlugi
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 09 sty 2012, 10:50

Alpari - opinie

Nieprzeczytany post autor: dlugi »

Witam,

prosilbym o jakies opinie na temat tego brokera. Rozgladam sie aktualnie za kontem z 5 punktami po przecinku i tak sie zastanawiam nad zalozeniem konta w Alpari. Znajac zycie rachunek demo, rozni sie od tego prawdziwego, zanim go zaloze, chcialbym jednak poznac Wasze opinie na temat tego brokera.

Gdzie najlepiej takowe konto zalozyc ? alpari.co.uk ? czy moze gdzies indziej ?

Bede wdzieczny za dobre informacje.


Pozdrawiam

Dlugi

Awatar użytkownika
krzysiek1960
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 04 gru 2012, 13:36

Re: Alpari - opinie

Nieprzeczytany post autor: krzysiek1960 »

Hej, ja mam od kilku miesięcy konto w Alpari NZ (https://alpari-forex.com/). Konkrety :568:

Zalety:
- nigdy nie zauważyłem awarii serwera,
- brak reqoute'ów,
- nie miałem problemu z ceną odbiegającą od rzeczywistości,
- nie ma problemów z kontaktem z firmą,
- intuicyjny panel administracyjny z duża ilością opcji (np PAMM, konta MT5, ECN, zulu-trade),
- brak prowizji, generalnie poza opłatą przy wypłacie (17euro) nie zauważyłem żeby na czymś kroili,
- firma działa od 1998 roku

Wady:
- ich spready mogłyby być lepsze; stawiam wąskie SL więc spread powyżej 5 pipsów mnie nie interesuje https://alpari-forex.com/en/trading/con ... ification/
- brak obsługi w języku polskim,
- depozyty trzymają na kontach na Cyprze :P
- brak rachunków w PLN (tylko eur/usd/rur/gld)

Jak mi się jeszcze coś przypomni to napiszę. Generalnie polecam, ja jestem zadowolony :D
co ja kodzę ?

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: Alpari - opinie

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

Alpari to owszem znany dość broker, który sam podobno przyznaje się, że jest już za duży.

Mają swoje problemy. Ostatnio oddali część rynku jednemu ze swoich głównych akcjonariuszy.


Największym chyba plusem (i właściwie jedynym tak naprawdę) Alpari NZ to ogromna oferta PAMM i jego pełna legalność (podobno) pod prawem z Nowej Zelandii chociaż papiery do zarządzania idą i tak do Rosji...

Na pewno w tej chwili są brokerzy oferujący zarówno lepsze warunki jak i większe bezpieczeństwo.
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

dlugi
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 09 sty 2012, 10:50

Re: Alpari - opinie

Nieprzeczytany post autor: dlugi »

Wielkie dzieki za nakreslenie aktualnej sytuacji. Wlasnie przegladam ich oferte i pewnie skorzystam.
Nie wiem tylko do konca jak sie rozliczac z fiskusem jesli korzysta sie z brokera zza granicy. Gdybyscie mogli ze dwa zdania na ten temat napisac, naprawde bylby zobowiazany.

Dzieki

Dlugi

Awatar użytkownika
Foregin
Gaduła
Gaduła
Posty: 164
Rejestracja: 09 lut 2007, 12:44

Re: Alpari - opinie

Nieprzeczytany post autor: Foregin »

krzysiek1960 pisze: - depozyty trzymają na kontach na Cyprze :P
Skad taki wniosek, prosze o zrodla tej informacji czy linka. Z tego co wiem, pieniadze (depozyty) klientow na Cyprze nie trzymaja, o tym oficjalnie opowiada przedstawiciele Alpari - http://forum.alpari.ru/showpost.php?p=3 ... stcount=12
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Mighty Baz
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1463
Rejestracja: 18 wrz 2010, 09:33

Re: Alpari - opinie

Nieprzeczytany post autor: Mighty Baz »

alpari.uk =ok
DAYTRADER
powodzenia, kilometrow pips wam zycze

Awatar użytkownika
forexpolska
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 400
Rejestracja: 18 maja 2010, 18:18

Re: Alpari - opinie

Nieprzeczytany post autor: forexpolska »

Ja chyba jako jedyny na forum prowadziłem sprawę przeciwko Alpari u Regulatora w Nowej Zelandi i mogę powiedzieć jedno Broker BETON, a regulator BETON do KWADRATU i jak widać w załączonym emeilu od nich uciekają z Nowej Zelandi bo tam ich dopadli. Jak ja prowadziłem swoją sprawę to zakazali im oferowania kontraktów ponieważ oferowali je bez pozwolenia czyli licencji. Dodam jeszcze, że nie nie ma co się podniecać duperelami takimi jak spready bo to pestka. Jak dojdzie do problemu to na 99% masz przegraną sprawę u regulatora. Regulator to jedna wielka ściema dla naiwniaków. Co do Alpari to mijać szerokim łukiem.




Dear Clients,

Alpari takes pride in offering its clients favorable trading terms, including tight spreads, accounts with no minimum deposit and a variety of deposit and withdrawal options. Starting June 3, 2013, Alpari clients are going to see significant improvements in the margin requirements on different account types. Our clients can also expect an expansion in our lineup of trading instruments in the near future as well.

In order to preserve our current trading conditions and open up the possibility of further expanding our lineup of products and services, on June 3, 2013, all rights and obligations of Alpari NZ Ltd will be transferred to the company Alpari Limited. This transition is due to planned changes in New Zealand legislation that would force us to adopt more restrictive trading terms and eliminate certain services which our customers currently enjoy.

Clients will be transferred to Alpari Limited automatically, without any changes in trading terms.

If you would like to continue trading with Alpari NZ Ltd under new trading terms following June 3, 2013, follow the account opening procedure on the new site.

Best Regards,
Alpari
AVAFX - uwaga uwaga to oszuści i krętacze nigdy tam nie wpłacaj pieniędzy

Awatar użytkownika
NiceFox
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 452
Rejestracja: 05 lis 2009, 13:22

Re: Alpari - opinie

Nieprzeczytany post autor: NiceFox »

Alpari NZ nie polecam. Anulowali mi zyskowne transakcje.
Lepiej jest z Alpari UK,US.
Pieniądze rosną na drzewie cierpliwości.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 10014
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Alpari - opinie

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Ale anulowali z jakiego powodu? Warto to napisać, chociażby dla przestrogi na co dokładnie uważać. Chyba, że anulowują wszystkim wszystkie zyskowne... ;)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Buho
Gaduła
Gaduła
Posty: 117
Rejestracja: 19 maja 2011, 21:37

Re: Alpari - opinie

Nieprzeczytany post autor: Buho »

od siebie moge dodać, że czasem pogrywam sobie w Alpari NZ i nigdy mi nic nie anulowali nawet jak kase wytransferowałem, a gram tam na koncie MM i to czasem ostrym skalpem po kilkanaście sekund, ale częściej kilkanaście minut,
rzucą czasem rekwotem, ale nie narzekam i nie mam powodów do narzekań,
dlatego jestem ciekawy w czym dokładnie koledzy wyżej mają problem, bo też tam gram i się czegoś nowego dowiem.

ODPOWIEDZ