ZERO LINE Journal

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
Awatar użytkownika
czerwinek
Maniak
Maniak
Posty: 1903
Rejestracja: 07 mar 2010, 22:43

Nieprzeczytany post autor: czerwinek »

DonForex:-) pisze:czerwinek tak oglądam Twoje wejścia io chyba już zrezygnowałeś z potwierdzeń typu Momo na M15, korekta do ZL które zrobiło te Momo i dopiero wejście? Czy się mylę :) ?
Wiesz naprwdę to jest różnie, jeżeli czekam w danym miejscu i chcę aby cena tam zawrcóiła i ona tam zawraca to wchodzę, ZL są fajne na kontynuację, jezeli wiesz i widzisz gdzie cena idzie to fajnie dokładać na ZL, ale właśnie mnie wycieli na EDKU na tych bujanych obłokach ale i tak czuję że polecą w dół, jak nie to mnie zdziwią ale na dole są profity z wczoraj i fajnie jakby je zjedli, chociaż taki podjazd jak zrobili na danych jest wkurzający i człowiek już sam nie wie co myśleć.
Na zrzucie przedstawiam wejśćie na EUR/CAD, to moje pierwsze i ostatnie wejście na tej parze bo spreda 10 pipsów ale chciałem przestaować i zobaczyć co się wydarzy. Jak narazie cena idealnie odbiła i zrobiła to co pisałem kilka postów wcześniej, ale jak spojrzałem ile kasioru uciekło po wejściu w ten trade to głowa mała :) Mam nadzieje, że dojdą do ekstremum albo BO :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
czerwinek
Maniak
Maniak
Posty: 1903
Rejestracja: 07 mar 2010, 22:43

Nieprzeczytany post autor: czerwinek »

Jak widać na EUR/cad idealnie zrobili to co powinni, ale szkoda że tutaj taki spread, TP zostało osiągnięte.
Dodatkowo ponowiłem wejście w EDKA, po wybiciu na BE jak widać się opłacało, poszli zjeśćprofity
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
exodus24
Gaduła
Gaduła
Posty: 147
Rejestracja: 13 mar 2007, 12:31

Nieprzeczytany post autor: exodus24 »

Moj dzisiejszy edek.

edit:
Ponizej wklejam link do jednego z postow na kresliku, ktory mowi jak grac na extremach.

http://kreslik.com/forums/viewtopic.php?p=15849#15849
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
czerwinek
Maniak
Maniak
Posty: 1903
Rejestracja: 07 mar 2010, 22:43

Nieprzeczytany post autor: czerwinek »

Wczoraj mieliśmy fajne sygnały na GBP/AUD. Daję dwa zrzuty, jeden z H4, widać tam fajne FBO i ZL, następnie cena powróciła i zobaczcie jak to fajnie było zrobili na M15 ZL i potem cofnęli jeszcze, dwa wejścia na podstawie doświadczenia i trzecie wejście po PB z M15 czyli wick w kierunku strat i ciało w kierunku zysków, to już mnie ostatecznie utwierdziło że jest jedna droga.
Minusem że nie wytrzymałem do TP (mimo, że mojego wysokiego BE by nie ruszyli), druga sprawa zobaczcie ile można jeszcze było wyciągnać z tego ruchu, i tak to jest z reguły że jeżeli są czytelne sygnały to i ruch jest fajny i można trochę naskubać. Dodatkowo żałuję trochę bo pierwotnie TP ustawiałem na dzisiejszych maksimach ale że staram się grać intraday więc chciałem dzisiaj rano wejść w lonaga jeszcze ale jak otworzyłem platformę to już pojechali dalej do góry beze mnie. Ale fajnie się gra takie setupu bo naprawdę mają wysoką skuteczność.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
mryko
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 619
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:58

Nieprzeczytany post autor: mryko »

Świetnym momentem na wejście byłby test wczorajszego High, mam na myśli gbpaud.
Sky is the limit

Awatar użytkownika
FXWydafca
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 25 kwie 2011, 05:33

Re: ZERO LINE Journal

Nieprzeczytany post autor: FXWydafca »

Wejście aud/chf daily.
Gram z dużych interwałów. Komentarza nie będzie:) Wykres jest nim ponad miarę.
Obrazek

radoslav47
Gaduła
Gaduła
Posty: 287
Rejestracja: 10 sie 2011, 02:13

Re: ZERO LINE Journal

Nieprzeczytany post autor: radoslav47 »

Gratulacje, świetne wejście.
Pisząc ten podpis, czuję, że piszę historię.

Awatar użytkownika
FXWydafca
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 25 kwie 2011, 05:33

Re: ZERO LINE Journal

Nieprzeczytany post autor: FXWydafca »

Kolejne wejście obrazujące jak to wygląda z mojej strony:)

Obrazek

Awatar użytkownika
realprofit
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 09 lip 2013, 17:29

Re: ZERO LINE Journal

Nieprzeczytany post autor: realprofit »

Ktoś jeszcze tu zagląda? Wrzucam 2 zagrania, niestety UJ stratny.

Na grubej żółtej - ZL przestawiłem na BE. Wyszedłem z palca (niebieska to target).
eurusdmicrom5.png
UJ wejście na podstawie ładnego FBO H1 troche spóźnione, bo dopiero jak wstałem zauważyłem.
Wyszedłem, bo czerwona świeczka zamkneła sie poniżej low 98.69 i było przed danymi.
Jakieś poważne błedy tu widzicie?
usdjpymicrom15.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ