XTB

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
46
34%
Poza paroma minusami są ok
30
22%
Przeciętny
26
19%
Mają wiele wad
7
5%
Stanowczo odradzam
25
19%
 
Liczba głosów: 134

Awatar użytkownika
gucio
Gaduła
Gaduła
Posty: 222
Rejestracja: 04 sie 2006, 14:15

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: gucio »

arasultras pisze:Witam wszystkich:) Mam pytanie odnośnie tego brokera. Jestem początkujący na rynku Forex, dopiero zaczynam swoją przygodę na tej giełdzie. Chciałbym się dowiedzieć od osób, która podpisywały umowę z tym brokerem, co daje podpisanie takiej umowy. Do czego mnie ona zobowiązuje? Otóż zaniepokoił mnie fakt, iż dostałem ładnego maila, że wszystko jest za darmo, nawet jakieś książki mogę otrzymać... Zadzwoniłem do tego brokera i powiedzieli mi, że wszystko jest za darmo ale proszę dokładnie przeczytać umowę. W tym momencie wiedziałem już, że to jest jakiś haczyk. Może, ktoś z bardziej doświadczonych kolegów uświadomi mnie, czego mogę się spodziewać po XTB? :)
Forex nie jest dla początkujących.Otwórz demo a potem porozmawiamy.Nie daj się nabrać na reklamy.

XTB - Online Trading
Sprawdź najnowszą ofertę X-Trade Brokers
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny
arasultras
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 12 kwie 2013, 02:09

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: arasultras »

Dużo ludzi pisze, że lepiej zacząć na normalnej platformie niż na demo, bo można wpaść w dziwne nawyki. Dlatego też pytam konkretnie o XTB.

tere
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 31 mar 2013, 15:04

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: tere »

Nie polecam Ci XTB, dzieją się tam dziwne rzeczy... Polecam BRE mimo, że są nowi są o wiele tańsi i solidniejsi.

Awatar użytkownika
gucio
Gaduła
Gaduła
Posty: 222
Rejestracja: 04 sie 2006, 14:15

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: gucio »

arasultras pisze:Dużo ludzi pisze, że lepiej zacząć na normalnej platformie niż na demo, bo można wpaść w dziwne nawyki. Dlatego też pytam konkretnie o XTB.
Statystyki mówią że 95% to dawcy kapitału.Od nawyków można sie odzwyczaić ale wejść do 5% zarabiających to nie tak łatwo.
P.S.
Napisz kiedyś na priv jak Ci idzie.

Awatar użytkownika
J-2X
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 23
Rejestracja: 23 kwie 2011, 19:18

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: J-2X »

arasultras pisze:Dużo ludzi pisze, że lepiej zacząć na normalnej platformie niż na demo, bo można wpaść w dziwne nawyki. Dlatego też pytam konkretnie o XTB.
Warto zacząć od demo choćby dlatego żeby dobrze nauczyć się posługiwania platformą transakcyjną.
Możana poświęcić trochę czasu na demo od różnych brokerów , żeby przekonać się samemu która platforma najbardziej Ci pasuje. Mnie najbardzie pasuje Metatrader 4 z dwóch powodów :
1. Działa niezawodnie i szybko.
2. Umozliwia pisanie fajnych strategii do automatycznego handlu.
Jutro też jest forex.

Awatar użytkownika
reQuorter
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 11 gru 2012, 11:21

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: reQuorter »

Widze ze XTB ma w ofercie konto w systemie STP NDD, czy ktos testowal, mial przyjemnosc?:)

Awatar użytkownika
szabka
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 12 maja 2013, 22:13

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: szabka »

dot. platformy: rekwotowania i zdarzalo w historii firmy anulowanie transakcji bez wiedzy klienta (ropa 2008 r.)
dot. firmy: duza rotacja pracownikow a w dziale dealing pracuja uczniowie/studenci - zenua

ale.. prezes firmy na liscie forbesa - 22 miejsce

Camaro69

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: Camaro69 »

Dokładnie jak pisze szabka -może i jest to najgorsze biuro w Polsce może i ma najgorsze opinie wśród klientów i najgorsze systemy transakcyjne, anuluje transakcje i wykazuje multum innych błędów -ale ciągle są klienci którzy mówią-A mnie to nie interesuje i tak otworze u nich rachunek ! Niesamowita jest potęga ich marketingu

Awatar użytkownika
mike_05
Maniak
Maniak
Posty: 1668
Rejestracja: 02 wrz 2010, 11:55

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: mike_05 »

Powalające zdjęcie dealing roomu

Obrazek
:D
Jeżeli chcesz odnieść sukces, naucz się cenić ludzi.

fast finger
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 14 maja 2013, 13:47

Re: XTB

Nieprzeczytany post autor: fast finger »

myślę, że marketing to się u nich skończył pół roku albo roku temu.
Gdzie coroczny konkurs z 1 000 000 ojro ? W tamtym roku był mercedes - może to nie porsche ale jednak coś.
W tym roku ani widu ani słychu o konkursie (mnie to rybka ale sporo świeżych ryb pewnie wpadało). Może mają jakieś kłopoty (finansowe), a może jednak konkurencja ich zżera lepszą egzekucją, platformami, stawkami?
Mamy ECN - BRE , Aliora, Bosia, Nobla, coś tam BZWBK - rynek brokerów się mocno rozszerzył.
Wkraczają też zagraniczny z bardzo dobrymi ofertami.

Co do listy FOrbesa to pamiętajmy, że wyceny spółek (ich właścicieli/prezesów) są często wirtualne (patrz LPP na GPW) tzn jest jakaś wycena, ale nie znaczy, że ktoś tyle da za cała firmę. Oczywiście wycena firmy jest bardzo wysoka bo i zysk mają spory. Skoro jest zysk to pewnie mają klientów :)

Długo byłem ich klientem, ale jakoś przestawiłem się na innych brokerów - ot ewolucja :)

p.s.
fajny dealing room, młodzi gniewni z pokolenia 1000 brutto :)

ODPOWIEDZ