NAGRANIE:Webinar G.HOLMES&R.GLINICKI VSA I FALE ELLIOTA

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.

zimnylech
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 03 cze 2012, 23:38

Re: NAGRANIE:Webinar G.HOLMES&R.GLINICKI VSA I FALE ELLIOTA

Nieprzeczytany post autor: zimnylech »

Panowie zwracają uwagę na wolumen, to się czegoś dowiedziałem . Nie wiem po co te fale Eliota? Zawsze można gdzieś na wykresie takie wyrysować 1,2,3,4,5 czy a,b,c. Warto oglądnąć ale pudy nie urywa. Ciekawe ile zawołają sobie za to szkolenie w marcu? 4000?

iLeon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 18 mar 2012, 19:50

Re: NAGRANIE:Webinar G.HOLMES&R.GLINICKI VSA I FALE ELLIOTA

Nieprzeczytany post autor: iLeon »

zimnylech pisze:Panowie zwracają uwagę na wolumen, to się czegoś dowiedziałem . Nie wiem po co te fale Eliota? Zawsze można gdzieś na wykresie takie wyrysować 1,2,3,4,5 czy a,b,c. Warto oglądnąć ale pudy nie urywa. Ciekawe ile zawołają sobie za to szkolenie w marcu? 4000?



Z tego co podają na stronie to 960 zł

http://www.vsatrader.eu/?services=sern- ... ue-qiqns-2

Awatar użytkownika
fxlamer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 671
Rejestracja: 13 mar 2006, 09:52

Re: NAGRANIE:Webinar G.HOLMES&R.GLINICKI VSA I FALE ELLIOTA

Nieprzeczytany post autor: fxlamer »

Jasnowidz przewidujący ruchy z tygodniowym wyprzedzeniem jest warty każdych pieniędzy :)
Bedzie dobrze, luz......
=================

aurel
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 25 lis 2012, 11:53

Re: NAGRANIE:Webinar G.HOLMES&R.GLINICKI VSA I FALE ELLIOTA

Nieprzeczytany post autor: aurel »

Brałem udział 6stycznia w webinarze i powiem szczerze że jestem bardzo miło zaskoczony ze względu na ilość konkretnych informacji podanych przez prelegentów.
Panowie zwracają uwagę na wolumen, to się czegoś dowiedziałem . Nie wiem po co te fale Eliota?


Osobiście nie wiem czy użytkownik o nicku "zimnylech" kiedykolwiek widział wykres EUR/USD i czy kiedykolwiek "próbował" rozliczyć Fale Elliott'a bo nie wierze w to. Wyćwiczenie tej umiejętności trwa wiele czasu - a autor tej wypowiedzi z pewnością tego nie zrobił. Sam osobiście wiem, że ta teoria działa i może służyć jako dodatkowy sygnał potwierdzenia prawdopodobnego zakończenia trendu który potwierdzają sygnały VSA, gdy dodać do tego jeszcze kilka innych zmiennych, tak naprawdę prawdopodobieństwo udanego tradu znacznie wzrasta.

Wg. mnie same sygnały VSA nie są wystarczające, aby na niej opierać cały proces decyzyjny z oczywistego powodu - brak równowagi miedzy popytam, a podażą pojawia się na wykresie co chwilę, w przypadku gdy mamy zamiar grać ze ścisła kontrolą odpowiedniego poziomu zysku do ryzyka używając do tego SL - ogrom sygnałów które wysyła VSA spowoduje nam ogromny zamęt - na podstawie którego decyzje podjęte nawet w oparciu o SETUP'y VSA w dłuższym horyzoncie czasowym nie będą skuteczne - chyba, że ktoś na tym forum jest uczniem samego Tom'a William'sa i jest ekspertem w analizie spread'u bara i jego wolumenu popartą latami praktyki w syndykatach tradingowych.

Pozdrawiam Serdecznie

zimnylech
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 03 cze 2012, 23:38

Re: NAGRANIE:Webinar G.HOLMES&R.GLINICKI VSA I FALE ELLIOTA

Nieprzeczytany post autor: zimnylech »

aurel pisze:Brałem udział 6stycznia w webinarze i powiem szczerze że jestem bardzo miło zaskoczony ze względu na ilość konkretnych informacji podanych przez prelegentów.



Osobiście nie wiem czy użytkownik o nicku "zimnylech" kiedykolwiek widział wykres EUR/USD i
czy kiedykolwiek "próbował" rozliczyć Fale Elliott'a bo nie wierze w to.
Skoro nie wiesz czy widział to po co zabierasz głos?

fxlamer pisze:Jasnowidz przewidujący ruchy z tygodniowym wyprzedzeniem jest warty każdych pieniędzy :)

No, ale trafnie? Chociaż w 40% ?

Awatar użytkownika
fxlamer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 671
Rejestracja: 13 mar 2006, 09:52

Re: NAGRANIE:Webinar G.HOLMES&R.GLINICKI VSA I FALE ELLIOTA

Nieprzeczytany post autor: fxlamer »

fxlamer pisze:Jasnowidz przewidujący ruchy z tygodniowym wyprzedzeniem jest warty każdych pieniędzy :)

No, ale trafnie? Chociaż w 40% ?[/quote]
Nawet 20% to mistrzostwo swiata, ogladając film miałem ochotę zacytować Siarę na wypadek lądowania jego zabójcy:
I cały plan w pizdu........
Idąc tym tokiem myślenia dalej, cały mój misterny plan szkoleń PA też w pizdu........
Bedzie dobrze, luz......
=================

Awatar użytkownika
brother
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 947
Rejestracja: 11 sie 2011, 19:55

Re: NAGRANIE:Webinar G.HOLMES&R.GLINICKI VSA I FALE ELLIOTA

Nieprzeczytany post autor: brother »

fxlamer pisze: Idąc tym tokiem myślenia dalej, cały mój misterny plan szkoleń PA też w pizdu........
A można wiedzieć co szkolenia PA wnoszą w sensie rozumienia rynku forex? Przecież to też tylko zwykłe strzelanie przy wsparciach i oporach, tudzież przy liniach trendu. Czym różni się setup PA będący historycznym wykresem tego co było kiedyś od przewidywania przyszłości?
Certyfikaty i Zaświadczenia Potwierdzam rzetelność szkolenia każdy poziom. Dołącz do nas zostań autoryzowanym szkoleniowcem na terenie EU szczegóły na stronie http://piv.pivpiv.dk/

Awatar użytkownika
szulczas
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 436
Rejestracja: 03 maja 2010, 12:21

Re: NAGRANIE:Webinar G.HOLMES&R.GLINICKI VSA I FALE ELLIOTA

Nieprzeczytany post autor: szulczas »

brother pisze:
fxlamer pisze: Idąc tym tokiem myślenia dalej, cały mój misterny plan szkoleń PA też w pizdu........
A można wiedzieć co szkolenia PA wnoszą w sensie rozumienia rynku forex?
nic... sys jak kazdy inny tylko bez kolorowych wskaznikow ;) Jesli masz odrobine szczescia i intuicji to cos zwojujesz... a jak nie to wiadomo... :wink:

zimnylech
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 03 cze 2012, 23:38

Re: NAGRANIE:Webinar G.HOLMES&R.GLINICKI VSA I FALE ELLIOTA

Nieprzeczytany post autor: zimnylech »

szulczas pisze: Jesli masz odrobine szczescia i intuicji to cos zwojujesz... a jak nie to wiadomo... :wink:
Moim zdaniem tak gra Glinicki. Dobre wyczucie i informacje no może ten wolumen.

Nawet dzisiaj zadziałało.

http://www.bankfotek.pl/view/1402293

:d

no ale było info o 11:00

ODPOWIEDZ