Raporty; Mathias Rothbard

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
ktos
Gaduła
Gaduła
Posty: 92
Rejestracja: 10 sty 2008, 21:37

Nieprzeczytany post autor: ktos »

mathias100 czyli to coś w stylu powołania :) robisz to bo potrafisz a mnożące się pieniądze są skutkiem ubocznym :)
ech...

Awatar użytkownika
michael7
Gaduła
Gaduła
Posty: 317
Rejestracja: 05 mar 2008, 18:34

Nieprzeczytany post autor: michael7 »

Powiem tak: z całym szacunkiem dla Ciebie Mathias... ALe nie do końca to wszystko rozumiem, ponieważ: mówisz, że robisz to wszystko za free... noo niby tak, ale ilu jest takich ludzi, hmm.. niewielu, ale przyjmijmy, że jesteś jednym z nich. Mówisz o jakiejś edukacji, ok:) ALe nie wiem czy ktoś zauważył, czy nie, ale ja tak! że tego typu wątki można znaleźć nie tylko na tym forum, dlaczego zakładasz ten temat na tylu różnych forach? jaki masz w tym cel?.. Aż mi się nie chce wierzyć, że ot tak Ci się po prostu chce... i w dodatku za free, Przecież nie będziesz miał czasu na to, żeby ogarnąć tyle różnych for... bo niby jak?... No chyba, ze siedziesz w domu 24h i nie spotykasz się ze znajomymi... no nie wiem ogólnie.. Ale coś mi tutaj zwyczajnie nie pasuje, z całym szacunkiem dla Ciebie :) Masz jakąś misje od Boga?? :D ALe mimo wszystko twoje wypowiedzi są dosyć ciekawe
pozdrawiam
P.S. Adresy watkow na innych stronach, żeby nie było :P
http://forum.sii.org.pl/index.php?s=bbf ... &#entry583
http://pl.ereses.cz/forex-journal-re-sk ... 233956.htm
http://forum.interia.pl/watek/re-skalpo ... ,s,1,2,0,0
http://www.money.pl/forum/temat,32,9694 ... a;sie.html
http://www.bizzone.pl/forum/viewtopic.php?p=58281
http://investstock.pl/board/index.php?s ... ntry178809
Trade what you see, not what you think!

Awatar użytkownika
mathias100
Gaduła
Gaduła
Posty: 263
Rejestracja: 25 lut 2008, 02:49

michel7

Nieprzeczytany post autor: mathias100 »

jakbym znalzl wiecej to bym tez pisal. no coz mowili mi moi uczniowie ze roznie to ludzie przyjma,ja sie nie zrazam. co moge to robie. ps temat na innych for. jest taki sam. robie tylko kopie. tj. napisac post 10 min i wkleic go to kolelne 15 min,nawet bez mojego doswiadczeni ps. nigdy nie bylem na zadnym forum. a co do pracy to pracuje 17 godzin dziennie i masz racje za malo mam wolnego. wlasnie coc zmieniam w swoim zyciu. forum jest tego rezultatem, no a wolne to tez zaczne sobie brac. czas najwyzszy.pieniedzy do grobu nie wezme. doszlo to do mnie tez pozno no i nauka z tego dla innych tez jakas wynika. pozdrawiam.
ps mam nadzieje ze pozyskam nowych przyjaciol

Awatar użytkownika
mathias100
Gaduła
Gaduła
Posty: 263
Rejestracja: 25 lut 2008, 02:49

Od mathias100 do Wszystkich

Nieprzeczytany post autor: mathias100 »

Dzis dostalem pare listow od tych co zamiast wejsc w short, weszli w long i choc wydaje mi sie ze byo to niebezpieczne, dalo mi to pelna satysfakcje. Wiecej takiej korespondencji chce dostawac!!! To naprawde cieszy. Jeden forumowicz wysylal mi na zywo swoje pozycje. TAK TRZYMAJCIE. Na samym koncu dobijemy sie wpolnie tego, ze wieksza czesc ludzi zacznie zarabiac na tym. SWIETNIE
POZDRAWIAM

rusek2112
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 26 mar 2007, 00:43

Nieprzeczytany post autor: rusek2112 »

CLOSE SESSION * DAY PROFIT [-314 pips]*WEEK PROFIT [-198 pips]*MONTH PROFIT [-198 pips]*

a co to sie dzisiaj stalo :lol:

baczniew
Gaduła
Gaduła
Posty: 161
Rejestracja: 14 paź 2007, 17:56

Nieprzeczytany post autor: baczniew »

rusek2112 pisze:CLOSE SESSION * DAY PROFIT [-314 pips]*WEEK PROFIT [-198 pips]*MONTH PROFIT [-198 pips]*

a co to sie dzisiaj stalo :lol:

lol przegladalem strone i tez chcialem to wkleic:] ale mnie uprzedziles......lol
MONTH PROFIT [-198 pips]* hmm pewnie prad mu wylaczyli jak ostino przewlaił sie nad krajem jakis froncik burzowo halno deszczowy:P

ktos
Gaduła
Gaduła
Posty: 92
Rejestracja: 10 sty 2008, 21:37

Nieprzeczytany post autor: ktos »

baczniew Ty nie miałeś nigdy ani jednej wtopy? 100% skuteczność??
ech...

Awatar użytkownika
michael7
Gaduła
Gaduła
Posty: 317
Rejestracja: 05 mar 2008, 18:34

Nieprzeczytany post autor: michael7 »

Wytłumaczcie mi o co dokładnie chodzi, bo nie rozumiem na jakiej zasadzie otwieracie 4 pozycje (przy jednakowym kursie?), to czym to się różni od jednej pozycji... jakoś nie rozumiem, może dlatego, że forexem interesuje się od niecałego roku:P Proszę o wytłumaczenie....:)

Awatar użytkownika
mathias100
Gaduła
Gaduła
Posty: 263
Rejestracja: 25 lut 2008, 02:49

Troche o procentach

Nieprzeczytany post autor: mathias100 »

Drodzy Forumicze!
Tak jak zwykle, poprzedni artykul znajdziecie na mojej stronie.Dzis tak jak obiecalem, zajme sie satystyka mojej strony,a potem przejde do komentarza sesji dzisiejszego dnia.
Barzo duzo pytan dostalem na temat ilosci zarobionych pipsow,czy to jest tylko jedna para I jak przedstawia sie to procentowo.
Wszystko to co widzicie na mojej stronie, odnosi tylko I wylacznie do jednej pary EUR/JPY. Ja sam pracuje na tej parze- dlatego mam mozliwosc wyslania Wam punkty wejscia.Tak jak zapewne zuwazyliscie,pracuje co drugi dzien. Wiecej nie daje rady. W dni wolne od gieldy zajmuje sie konsultacjami wszystkich par zwiazanych z jenem.
Pytanie nastepne dotyczy sie rachunku procentowego.
Tak jak wspomnialem wczesniej , praca na 4 parach ,ma dac nam mozliwosc rozlozenia ryzyka, a zarazem jest proba maksymalnego wykorzystania rynku. Pamietajcie,nie zawsze mozna otworzyc 4 pary rownoczesnie, sytuacja bywa rozna. Sa tacy,ktorzy mowia mi ,ze to co robie jest niezrozumiale dla nich,bo skoro mam dobre wejscie dlaczego nie zarobic na jednej wiekszej pozycji I nie zamknac komputera. Niestety zycie na rynu forax nie jes piknikiem. Jak wyglada rachunek koncowy inwestorow "x"I "y" opisalem juz porzednio.PAMIETAJCIE nie starajcie sie nigdy zarobic szybko o duzo. Fortune buduje sie powoli. Tylko systematyczna praca malymi krokami I maksymalne rolozenie ryzyka, da Wam rezultaty. Nie zlicze nawet brokerow, ktorzy krytykujac mnie I zarabijac wiecej odemnie, na samym koncu stracili wszystko albo prawie wszystko.
Teraz o procantach. Podaje przyklad
Zaluzmy, ze inwestor x ma sume 4,000 tys przeznaczona na inwestycje w danym dniu. Dzieli ta sume przez 4,co daje mu mozliwosc otworzenia 4 pozycji po1 tys. Zaluzmy tez ,ze suma 1 tys jest wartoscia 60 pips.
W danym dniu inwestor "x" na 4 pozycjach zarobil 320 pips, co daje mu 133% zysku od poczatkowej sumy(4,000) w przeliczeniu 5,320 zysku. Specjalnie nie pisze w jakiej walucie,bo to nie ma znaczenia. Jest to przyklad.
Idac dalej ,jezeli inwestor "x" obracal ta sama suma przez miesiac, doszedl do 500% zysku, tj 20,000 tys.
Moje rezultaty za luty- 10 dni pracy
1,326 pips, co daje 500% od pocatkowej sumy za miesiac.
Rezultat dzienny to 50 % od poczatkowej sumy przeznaczone na inwestyje.

W ten sposob, pracujac powoli I systematycznie,rozkladajac ryzyko, doszedlem do duzych pieniedzy. Nigdy nie rzucalem sie na gleboka wode, nigdy tez nie scigalem sie z innymi. PAMIETAJCIE na ryku forex po otwarciu pozycji, trzeba starac sie tylko o jedno- pilnowac pierwotnej sumy. Zyski same przyjda .
KOMENTARZ DO SESJI
Dzis na samym poczatku stracilem 80 pips na 4 dlugich pozycjach. Po trafnej decyzji, pozycje short przyniosly zyski.
Dzis tez, podczas sesji otwieralem specjalne pozycje, ktore zobaczycie na mojej stronie.Sa one zwiazane z danymi z godziny 14:30.
Jutro przesle na forum artykul pt. "Krotki post na WEEKEND".
W nastepnym tygodniu, zajme sie oscylatorami-jak je wykorzystuje podczas mojej pracy-odwieczny spor miedzy mna ,kolegami moimi z Izraela I Kanady.
Pozdrawiam
Mathias

Awatar użytkownika
michael7
Gaduła
Gaduła
Posty: 317
Rejestracja: 05 mar 2008, 18:34

Nieprzeczytany post autor: michael7 »

praca na 4 parach, czyll na jakich parach jeszcze pracujesz, tylko na parach związanych z jenem?.. czy też np. EUR/USD...
Trade what you see, not what you think!

Zablokowany