Tekron vs Forex

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
gfx
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 451
Rejestracja: 22 lut 2011, 20:29

Nieprzeczytany post autor: gfx »

Wychodzi mi, że 10 pips niżej na USDCHF może być odwrócenie trendu, z pewnością minimum 60 pips w górę. Na twoim miejscu zamknąłbym jak najszybciej, ale dochodzi jeszcze kwestia luki. Ciekawe co się stanie po tak potężnych ruchach.

Awatar użytkownika
Stforex
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 3768
Rejestracja: 02 lis 2011, 15:41

Nieprzeczytany post autor: Stforex »

Ktoś mi kiedyś pisał, że Tekron jest "demowcem". Z ciekawości patrzę i tickety są jak najbardziej real.

dexter
Gaduła
Gaduła
Posty: 207
Rejestracja: 29 lis 2009, 14:38

Miszczu

Nieprzeczytany post autor: dexter »

Ja te tak potrafię. :oops:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Tekron
Maniak
Maniak
Posty: 1972
Rejestracja: 13 mar 2008, 13:20

Nieprzeczytany post autor: Tekron »

dexter nice :) urywaj jak najwięcej kasiury skurczybykom :). Ja jestem happy im więcej osób potrafi grać tym lepiej :).
Obrazek

Awatar użytkownika
Tekron
Maniak
Maniak
Posty: 1972
Rejestracja: 13 mar 2008, 13:20

Nieprzeczytany post autor: Tekron »

Obrazek

Tak to widzę, nie wiem jak luka i czy to przejdzie ale no tak to widziałem, gdy dokładałem :/ szkoda że w piątek wrrr teraz porami trzeba trząść :shock:
Obrazek

Awatar użytkownika
Tekron
Maniak
Maniak
Posty: 1972
Rejestracja: 13 mar 2008, 13:20

Nieprzeczytany post autor: Tekron »

lol 19,5 lota loooool teraz przeliczyłem loooool przeginam pałe :D więcej niż 570zł na pkt loooooool ;D... ide po pampersa : )
Obrazek

Awatar użytkownika
kupidyn
Gaduła
Gaduła
Posty: 376
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:51

Nieprzeczytany post autor: kupidyn »

ale z drugiej strony, to 19,5 lota to jesli jestes w am, to będzie 1950 pkt w admiral club, to juz chyba cos mozna sobie z nagród wybrać :lol:

overall

Nieprzeczytany post autor: overall »

Tekron pisze:lol 19,5 lota loooool teraz przeliczyłem loooool przeginam pałe więcej niż 570zł na pkt loooooool ;D... ide po pampersa : )
przy tej dzwigni jakies 9 punktow w nie twoją strone i mamy MC :P (1 pips to okolo 7%)

Kurna moze sam zaczne ich w ten sposob, kosic, statystycznie moze sie to oplacic :P

edit. tak sobie policzylem , ze jesli faktycznie 1 pips to 570zl (wedlug moich obliczen to cos kolo 700zl przy 20 lotach) to nawet pomimo obsowy 10 pipsow i tak wyjdziesz na swoje (jesli nie bedzie luki) i to ze spora nawiązką, czy ja cos zle licze?

Awatar użytkownika
Tekron
Maniak
Maniak
Posty: 1972
Rejestracja: 13 mar 2008, 13:20

Nieprzeczytany post autor: Tekron »

:) no taki był zamysł, tylko że mam mały zawał przez to że weekend i luka, w tygodniu to sobie tak na spokojnie gram : ). A teraz mam stresa. Nie wiem czy mi umożą z -10 000 obsówy na koncie ;). Na samą myśl dłonie się pocą : ). W admiral jestem :) pewnie że jak dają to trzeba brać, ale tam co 10 000 się dopiero coś opłaca za 2000pkt chyba nic nie ma jeszcze, ja wziąłem ostatnio 3 jakieś gównienka takie Ipod 2Gb, nawet śmiga to to :) ale tak 30 000 + 1000x3 za każdy jeden bo biorą punkty za wysyłke :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Darkey
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 713
Rejestracja: 22 gru 2011, 00:45

Nieprzeczytany post autor: Darkey »

"Aby zobaczyć, dokąd coś prowadzi, najlepiej jest poczekać do końca." Tekron nie ma co głupio gdybać, jak już chcesz o czymś koniecznie mysleć to o kwocie która wpadnie Ci za tp :)
“Obstacles can’t stop you. Problems can’t stop you. Most of all, other people can’t stop you. Only you can stop you.”J. Gitomer
"Otwórz oczy, pajacu." Sokrates

ODPOWIEDZ