Admiral Markets - Wątek II

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
6
17%
Poza paroma minusami są ok
16
44%
Przeciętny
9
25%
Mają wiele wad
2
6%
Stanowczo odradzam
3
8%
 
Liczba głosów: 36

pozytyw
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 434
Rejestracja: 27 sty 2011, 17:51

Nieprzeczytany post autor: pozytyw »

overall pisze:Fajnie macie, u mnie bez zmian (konto standard).
Nie martw się. To się pojawia tym co to czują oddech MC :509:

Na poważnie też nic takiego nie mam :roll:

Co do AM Standard: mam tam konto od stycznia i nie miałem żadnych przebojów. Na real nie miałem żadnej zawiechy, na demo od czasu do czasu(raz na dwa tygodnie) na parę minut z tym, że MT4 mam uruchomione 6-12 godzin dziennie. Zlecenia realizowane szybko. Na szybkich ruchach potrafi wyskoczyć "zła cena". Nie narzekam i chwalić nie będę bo zapeszę:)
Przy uruchamianiu konta miałem problem bo przysłali mi błędne hasło ale sprawę załatwiłem od ręki telefonicznie. Co do innych brokerów nie wypowiadam się bo real mam tylko w AM, u innych nie otwierałem na razie.
Spiesz się powoli.

Admiral Markets
Sprawdź najnowszą ofertę Admiral Markets
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny

Awatar użytkownika
mario4545
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 29 lis 2010, 17:52

Nieprzeczytany post autor: mario4545 »

master3333 pisze:Witam, dzisiaj w historia rachunku pojawilo mi sie dwa razy "Bonus ff 10%" i zasilenie rachunku nieznaczna kwota, wie ktos co to jest?
Otrzymałeś premię 10% od depozytów dokonanych po 23. kwietnia - promocja "Premia depozytowa Forex Fight".

Tutaj więcej na ten temat: http://www.admiralmarkets.pl/company_ne ... orex-fight

Pozdrawiam

Christoph
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 23 lut 2012, 18:29

Nieprzeczytany post autor: Christoph »

Postanowiłem założyć konto Standard w AM. Przewałkowałem cały wątek II i mimo słów krytyki i wydaje mi się, że to dobra opcja, bo raczej nie będę skalpował. Zamierzam grać głównie na H4, D1 oraz H1 + mniejsze interwały na dokładniejsze wejścia. To będzie moje pierwsze konto real, więc zależy mi głównie na mikrolotach i działalności broka na polskim rynku. Nie zamierzam trzymać otwartych pozycji przez weekend z uwagi na luki i spokój ducha w czasie wolnym:) Wpłata początkowa - pewnie kilka k. Ryzyko w transakcji max 1%. Strategia oparta o PA. Wszelakie uwagi mile widziane i pożądane :)

Ahmed
Gaduła
Gaduła
Posty: 225
Rejestracja: 06 kwie 2009, 00:50

Nieprzeczytany post autor: Ahmed »

Witam, mam problem w piątek przez chwilę zerwało mi połączenie, jak wszystko wróciło do normy to mój wykres na edku m15 wygląda tak:

Obrazek

Wszystkie inne tf i wszystkie inne pary są ok a edek na m15 wygląda dziwnie i teraz nie wiem co robić? Miał ktoś kiedyś podobny problem?
Cenka opada

bufi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 13 paź 2011, 18:46

Nieprzeczytany post autor: bufi »

Ahmed pisze: Wszystkie inne tf i wszystkie inne pary są ok a edek na m15 wygląda dziwnie i teraz nie wiem co robić? Miał ktoś kiedyś podobny problem?
Tak, ja mialem. Ale nie pamietam co zrobilem. Zamknij ten wykres i otworz nowy z listy po lewej. Powinno pomoc.

[edit] i chyba tez uzywalem w tym momencie tego skryptu luktoma, ale glowy nie dam.

P.

Ahmed
Gaduła
Gaduła
Posty: 225
Rejestracja: 06 kwie 2009, 00:50

Nieprzeczytany post autor: Ahmed »

Wykres otwierałem nowy i jest tak samo, a jaki masz serwer ustawiony?
Cenka opada

bufi
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 13 paź 2011, 18:46

Nieprzeczytany post autor: bufi »

AM-Live

P.

Ahmed
Gaduła
Gaduła
Posty: 225
Rejestracja: 06 kwie 2009, 00:50

Nieprzeczytany post autor: Ahmed »

Kurcze chyba będę musiał od nowa zainstalować platformę bo nic nie pomaga :(
Cenka opada

synkujestemwbudynku
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 13 lut 2012, 18:10

am

Nieprzeczytany post autor: synkujestemwbudynku »

mam konto z am od wrzesnia zeszlego roku zdecydowanie nie polecam tego brokera chyba ze ktos chce sobie wplacic 100 zl i popykac rozlaczaja połaczenia spowalniaja transakcje jesli nie po ich mysli wszystko jest ok byle tylko bys nie przeginal z zarobkami i dobrym systemem pozniej juz co chile utrudnienia ostanio cene nie po mojej mysli poszła w dól na eurusd broker wiedzial nawet bez ustawionego przezemnie sl gdzie wyłacze transakcje sl recznie gdyz wiedzial jakim systemem gram rozłaczy połaczenie bym jecze wiecej mógł stracic chopaki dobrze wiedza jak wyjc na plus i moim zdanie tysiace systemów transakcyjnych i automatycznych by miało szanse powodzenia gdyby nie działania brokerów którzy nas rozpracowuja i utr€dniaj hehe ale bawce sie chłopcy dalej a jak jakis kozak sie tu odezwie ze jest na plus przez przynajmniej 12 miesiecy to prosze bardzo

Awatar użytkownika
Microbi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1157
Rejestracja: 25 lut 2010, 00:49

Nieprzeczytany post autor: Microbi »

synkujestemwbudynku pisze: pozniej juz co chile utrudnienia ostanio cene nie po mojej mysli poszła w dól na eurusd broker wiedzial nawet bez ustawionego przezemnie sl gdzie wyłacze transakcje sl recznie gdyz wiedzial jakim systemem gram
padłem, serio padłem, szczególnie to : broker wiedzial nawet bez ustawionego przezemnie sl gdzie wyłacze transakcje sl recznie gdyz wiedzial jakim systemem gram, :mrgreen: nie bronie AM bo nie sa jacyś super, ale mam u nich konta już długo, nawet swego czasu na standard skalpowałem zanim na PRO poszedłem i wybacz, ale nie miałem nigdy problemów czy to z handlem czy z wypłatami. Dziś konto standard włączone cały dzień i ani razu nie zerwało połączenia, to samo z PRO.

ODPOWIEDZ