PA na H1/H4 - pinbary i inne cudeńka , realny szmal

Miejsce, gdzie każdy może prowadzić swój własny dziennik gry na FX.
3dvision
Gaduła
Gaduła
Posty: 166
Rejestracja: 19 paź 2011, 17:56

Nieprzeczytany post autor: 3dvision »

Postaram się troszke inaczej zarządzać zleceniem nr 2 które zawsze ustawiałem jako TP 2x formacja świecowa. Spróbuję przestawiać SL tego zlecenia pod dołki kolejnych świec. Często ponieważ wycinało mnie na BE.Zobaczymy jak to się sprawdzi. System cały czas się zmienia - bo dąże do tego aby był jak najlepszy - przecież o to w tym chodzi :)

$aymon
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 63
Rejestracja: 13 gru 2009, 12:32

Nieprzeczytany post autor: $aymon »

Interesujący temat . Przerwa w grze ?
Nie leń się tylko pisz. 8)
Mechaniczny trader.

3dvision
Gaduła
Gaduła
Posty: 166
Rejestracja: 19 paź 2011, 17:56

Nieprzeczytany post autor: 3dvision »

Czołem
No i grudzień zakończyłem bardzo zle, wynik - 426zł
Głównie wtopy zaliczałem na interwale H1 - było dużo zmyłek .Ogólnie na H1 jest teoretycznie w ciągu dnia bardzo dużo mozliwośći wejść - jednak chyba to co pokazał grudzień jest to za szybki intterwał czasowy . No i druga sprawa, że forex zabiera wtedy cały dzień. Ze względu na to, że trzeba w ciągu dnia zarabiać szmal poza forexem aby jakoś żyć - przerzuce się chyba bardzień na D1.

Ogólnie jednak się nie poddaje i dalej upieram się przy tej strategi.
Obecnie mam 3 wejścia na poniższych parach
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

reverb
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 25
Rejestracja: 09 kwie 2011, 19:57

Nieprzeczytany post autor: reverb »

Widzę, że nie tylko ja zająłem długą pozycję na złocie po tym Pinbarze :) . Dobrze, że wróciłeś do pisania, już się martwiłem, że taki ładny dziennik przestanie być aktywny.
P.S.
Można wrzucać swoje wejścia? Gram taką samą metodą na H4 i D1 (zwracam jeszcze zawsze uwagę na poziomy wsparcia/oporu)
Zdecydowanie odradzam forex jako sposób na szybkie i łatwe pieniądze.

ODPOWIEDZ