Aby mieć bujne życie erotyczne musisz dużo zarabiać

Forum, na którym można do woli dyskutować nie tylko na tematy związane z Forexem.
Awatar użytkownika
Grzegosz
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 02 lut 2009, 19:14

Nieprzeczytany post autor: Grzegosz »

jasonbourne pisze:Szczególnie, że prawie wszyscy gramy o brokerów MM.)))))))
Nie ma drogi na skróty, żeby coś osiągnąć musisz przejść przez pewne etapy od Dema, przez 100 pln na koncie u MM do ECN-a z 1xxxxxxxxx pln.
Chyba, że masz tatusia co Ci da na depo, które jak sam wyżej napisałeś przegrasz.
Jak w każdym zawodzie musi być miejsce na naukę swojego fachu.
"The key to success in the market is to lose the least amount of money possible when you’re wrong."

Awatar użytkownika
Nievinny
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 908
Rejestracja: 05 gru 2006, 22:41

Nieprzeczytany post autor: Nievinny »

Grzegosz pisze:ale my tworzymy siłe na rynku jako całość
Tak, są nas miliony i jako całość, gdy nas zabraknie, rynek padnie. W 200% rajca.

To nie GPW, duzi nie zauważą jak znikniemy. Nawet jeśli jest nas ze 2 mln (przeszacowanie) i każdy otworzy pozycję na 100k (uśredniając) to tylko 200 mld (wirtualnie, bo realnie 2 mld kasy przepływa, bo nie wszędzie widać dźwignię, nie jest ona tak oczywista). W jednym momencie może ruszyć mocno rynkiem, w ciągu dnia, znika w całym wolumenie.
Nie umniejszam nam. Ale nadal jesteśmy cienkie bolki. Nie zamierzam nikogo przekonywać, ale ja tak uważam.
Grzegosz, zazdroszczę Ci tak idealnego obrazu. Mój idealizm szybko prysł. I oby rzeczywistość nie zniszczyła Twojego.
Trade what you see, NOT what you hear or think

Awatar użytkownika
Grzegosz
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 02 lut 2009, 19:14

Nieprzeczytany post autor: Grzegosz »

Przy tym założeniu spekulant na Forex to dziwka, a na GPW już nie??
"The key to success in the market is to lose the least amount of money possible when you’re wrong."

Awatar użytkownika
Nievinny
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 908
Rejestracja: 05 gru 2006, 22:41

Nieprzeczytany post autor: Nievinny »

Grzegosz pisze:Przy tym założeniu spekulant na Forex to dziwka, a na GPW już nie??
Tak samo. Ciągle zbliżone motywy i chęć zarobienia ponad wszytko.

Nie chcę się spierać, nie mam na to czasu ani ochoty. Ja nie muszę mieć racji. Dlatego zgadzam się, że spekulant jest lepszy niż prostytutka.

EOT
Trade what you see, NOT what you hear or think

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

Nie, tym razem nie będzie o dziwkach w ogóle.

Ostatnio ktoś mi podsunął coś takiego jak NLS. Ja z założenia podchodzę do takich "cudownych technik" bardzo sceptycznie, bo generalnie wydają się być co najwyżej "dobrą ściemą", na której ktoś chce zarobić. Jakieś perfumy-feromony to dla mnie zwykły idiotyzm.

Nie będę rozwijał tematu czym jest NLS a czym nie jest, bo na ten temat można znaleźć bardzo dużo informacji w necie. Ja w każdym bądź razie widzę w nim duży sens. Moim zdaniem, można porównać go do psychologii inwestowania, która podobnie jak NLS jest całkowicie bezwartościowa, jeżeli nie umiesz jej zastosować w praktyce. Ja mam na razie dopiero początkowe doświadczenia, ale moim zdaniem, relacje z kobietami po nauce NLS-u wyglądają właśnie jak stosowanie dobrego systemu transakcyjnego. Są konkretne sygnały wejścia, wyjścia, czasami jest SL, czasami jest TP, ale przede wszystkim jest spokój, kontrola, opanowanie. Nie ma tej całej niepewności, kombinowania jak koń pod górę, jest tylko konkretny plan, którego konsekwentna realizacja często prowadzi do sukcesu.:) Choć oczywiście 100% skuteczność jest nierealna.

Oczywiście, NLS jest całkowicie bezwartościowy jeżeli nie umiesz rozmawiać z dziewczynami w sposób zrelaksowany, spokojny, swobodny, patrząc się w oczy. NLS nie będzie działał jeżeli w niego nie uwierzysz, czy wręcz nie stanie się częścią twojej osobowości. NLS nie zadziała, jeżeli nie jesteś osobą twórczą i kreatywną, nie umiesz wymyślić żadnych swoich patternów.

Moim zdaniem, ten sposób rozmawiania ma zastosowanie tylko i wyłącznie na etapie "wczesnego podrywu", poznawania się, żeby stworzyć dobry, poważny związek oparty na szczerym uczuciu oczywiście trzeba się bardziej wysilić. Ale na początek jest ok.

NLS mogę polecić każdemu, kto lubi poznawać nowe dziewczyny, i co najważniejsze, interesują go przede wszystkim ich dupa i cycki. Zresztą, bądźmy szczerzy, większość kobiet jest tak prostolinijna, nudna, przewidywalna, ma tak ograniczone postrzeganie świata zewnętrznego, że po prostu nie ma nic więcej do zaoferowania.:)

Choć oczywiście wyjątki się zdarzają.:)
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Nieprzeczytany post autor: cugan »

:wink:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

Całując się, przedłużysz swoje życie nawet o pięć lat, a złamane serce naprawdę boli! Mało kto wie też, że wibrator zalecano już w XIX wieku jako skuteczny środek leczenia kobiecej histerii
http://sympatia.onet.pl/tips/15-fascynu ... etail.html

Pozdro.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

jasonbourne wez przestan do burdelow chodzic to Ci przejdzie..
jasonbourne pisze: większość kobiet jest tak prostolinijna, nudna, przewidywalna, ma tak ograniczone postrzeganie świata zewnętrznego, że po prostu nie ma nic więcej do zaoferowania.Smile
a teraz zamien kobieta na "facetów".. 8)
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

reptile pisze:jasonbourne wez przestan do burdelow chodzic to Ci przejdzie..
Tu akurat się mylisz, bo dziwki często należą do tych najciekawszych.:))))))
reptile pisze:a teraz zamien kobieta na "facetów"..
Oczywiście, równie dobrze można powiedzieć "większość ludzi", ale ja się z facetami nie umawiam, nie lubię jakoś chodzić z nimi na randki, a tym bardziej do łóżka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:, więc mało mnie obchodzi czy są ciekawi czy nie.

Ja bym powiedział tak:" Większość kobiet narzeka, że faceci oceniają je tylko przez pryzmat ich urody. Choć prawda jest taka, że większość dziewczyn jest tak nudna, że gdyby nie ich dupa i cycki, pies z kulawą nogą by się za nimi nie obejrzał."

Ale cóż, nie każdy może być jak Lindsay.:))))))))))))
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

kojot
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 30 maja 2005, 17:02

Nieprzeczytany post autor: kojot »

mowisz o niej ?? , a fuj... :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ