Dolly

Jeżeli masz pomysł lub używasz ciekawego systemu albo strategii gry, opisz ja tutaj.
Awatar użytkownika
NMike
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:04

Nieprzeczytany post autor: NMike »

A ogólnie jaki masz wynik? Możesz przedstawić screeny z zaznaczonymiu przykladowymi momentami wejsc?
Mi nie wypalilo kilka transakcji pod rzad i jakos nie widze potencjały tego systemu. Z ciekawości porównałem go do kolejnego systemu Skaydarta 'Skaydart 4h' i tez nie widze rewelacji. Skaydart całkiem nieźle radzi sobie z krótyszymi interwałami, aczkolwiek przydaje się wsparcie Niny i Max bars. Korzystam z wersji zawartej na 1stronie tematu.

Scalper

Nieprzeczytany post autor: Scalper »

Praca nie pozwala mi na siedzenie przed kompem i reagowanie na jakiekolwiek wskaźniki wiec uproscilem ten system. Codziennie o 4 rano ustawiam zlecenia:
Na E/U, GPB/U i U/CHF
Buy na poziomie Open +20 pips+spread
TP 20 pips SL 20 pips. Na GPB/U smialo mozna ustawic TP na 30 pipsów.
Czyli kupuję gdy cena jest na niebieskim polu, biore kase gdy cena jest ponad 1st target a stop loss ustawiam na poziomie otwarcia.Analogicznie do SELL.
Po pracy wracam do domu i zwykle widze wiecej kasy na rachunku :)

Jak na razie system daje 75%trafnych transakcji.Nie stosuje żadnych filtrów, trailing stop'ów, ani nie otwieram pozycji gdy cena ponownie wchodzi w strefę BUY albo SELL.

Pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
NMike
Gaduła
Gaduła
Posty: 116
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:04

Nieprzeczytany post autor: NMike »

Ciekawa strategia, myślałem nad tym co napisałeś :)
Martwi brak SL, ale widze, że jakoś sobie z tym radzisz.

Korzystacie ze wskaźnika Digistoch :?: Porównuje go z GMACD i zastanawiam sie któremu można bardziej ufać. Minimalnie sie różnią.

Awatar użytkownika
Gajowy
Gaduła
Gaduła
Posty: 125
Rejestracja: 25 lut 2007, 19:40

Nieprzeczytany post autor: Gajowy »

NMike pisze: Korzystacie ze wskaźnika Digistoch :?: Porównuje go z GMACD i zastanawiam sie któremu można bardziej ufać. Minimalnie sie różnią.
zadnemu wskaznikowai nie ufać !!!! ;) - jedynie moze troszke sie podpierac ;)
The key to living is giving.

karol1989
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 21 lip 2006, 18:42

Nieprzeczytany post autor: karol1989 »

Musze powiedzieć że ostatnio dolly trochę mnie zawodzi. Daje dużo fałszywych sygnałów szczególnie na eurodolarze ale i na cablu również. NIe jest to wina systemu lecz rynku który się zmienia. Był okres że dolly dawało naprawdę 80% dobrych sygnałów jednak jak już ktoś powiedział że każdy sytem na początku daje zyski a potem lubi wyzerować konto w szczególności nowicjuszom.

Awatar użytkownika
fxlamer
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 671
Rejestracja: 13 mar 2006, 09:52

Nieprzeczytany post autor: fxlamer »

karol1989 pisze:NIe jest to wina systemu lecz rynku który się zmienia.
To znaczy ze system jest do d..... Kazdy brejk pada w konsolidacji.
Bedzie dobrze, luz......
=================

Awatar użytkownika
gart
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 48
Rejestracja: 21 kwie 2007, 15:19

Nieprzeczytany post autor: gart »

Moim zdaniem taka opinia nie jest tak do końca obiektywna.
Dolly tak ogólnie to system który zawiera w sobie kilka narzedzi analitycznych.
Poza tym sa jeszcze inne..
Jedyna stałą na rynku forex jest zmiana.. ;)
To banalne, ale czesto o tym zapominamy :wink:
"I trade what I see not what I think"

szubi
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 21 lip 2007, 00:21

Nieprzeczytany post autor: szubi »

zaraz ludzie czyli co????
to juz koniec????
skaydart???
powiedz czyu grasz jeszcze tym systemem???pracowales nad rodzajem swojego systemu dolly ?? jakie wyniki???
chyba ze sie juz taka dorobiles ze masz juz dosc :) :?:

flaaacha
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: 18 mar 2007, 09:54

Nieprzeczytany post autor: flaaacha »

karol1989 pisze:Musze powiedzieć że ostatnio dolly trochę mnie zawodzi. Daje dużo fałszywych sygnałów szczególnie na eurodolarze ale i na cablu również. NIe jest to wina systemu lecz rynku który się zmienia. Był okres że dolly dawało naprawdę 80% dobrych sygnałów jednak jak już ktoś powiedział że każdy sytem na początku daje zyski a potem lubi wyzerować konto w szczególności nowicjuszom.
No nie wiem, jak wypatrujesz sygnaly dolly ale u mnie sprawdzily sie rewelacyjnie zwlaszcza na e/u.

Robie tzw. przyczajke na u/c :) zoabczymy co sie stanie jutro ... moze pojutrze.

karol1989
Bywalec
Bywalec
Posty: 9
Rejestracja: 21 lip 2006, 18:42

Nieprzeczytany post autor: karol1989 »

flaaacha Mnie na e/u właśnie najbardziej nie wypaliło dolly. Pozycję otwierałem kiedy cena wchodziła w wyznaczone buy area bądz sell area i to mnie chyba zniechęciło do dolly bo lepiej mi gra szła na samych wskaźnikach od dolly. Teraz i tak gram inną metodą która lepiej mi się sprawuje. Dolly obecnie tylko na demie sobie testuje czasami.

ODPOWIEDZ