telefon do tradingu

Wszystko co związane z zapleczem technicznym tradera, czyli m.in. komputery, smartfony, tablety, VPS'y itp.
Awatar użytkownika
szarki
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 04 sie 2009, 08:38

Nieprzeczytany post autor: szarki »

robsoy pisze:
other pisze:A ja potrzebuje jak najtańszego telefonu na którym będzie działał metatrader z admiralmarkets (http://www.admiralmarkets.pl/trader/mt4mobile). Mógłby mi ktoś powiedzieć co telefon musi mieć żeby to obsługiwał? Nie znam się na tym w ogóle. A może polecicie jakiś tani model?
i ja też o tym myślę ale nokia e52 chyba nie pójdzie bo na symbianie, dobrze myslę , nie da się coś do tej noki wgrać aby platforma ruszyła?
a na nokie jest takie coś :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=FdrUeriqqV8
nie udało się uruchomić u mnie na E52 bo nie mogę znaleźć MT na Palm OS

Awatar użytkownika
kafe466
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 41
Rejestracja: 28 sty 2011, 21:32

Nieprzeczytany post autor: kafe466 »

other pisze:A ja potrzebuje jak najtańszego telefonu na którym będzie działał metatrader z admiralmarkets (http://www.admiralmarkets.pl/trader/mt4mobile). Mógłby mi ktoś powiedzieć co telefon musi mieć żeby to obsługiwał? Nie znam się na tym w ogóle. A może polecicie jakiś tani model?
LG KS20
Nic tańszego z windom chyba nie dostaniesz.

Awatar użytkownika
szarki
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 24
Rejestracja: 04 sie 2009, 08:38

Nieprzeczytany post autor: szarki »

Co myślicie o Hyundai MB-8200
- cena 242 zł
- windows 6.5
- ekran 240 x 320 2,8"
Opłaca się kupić takie coś za takie pieniądze ?

http://www.morele.net/smartfon-hyundai- ... 4m-106968/

rzemyk
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2011, 16:21

Nieprzeczytany post autor: rzemyk »

Sam przymierzam się do kupna telefonu pod forex.i po wstępnej selekcji zdecydowałem, że będzie to telefon z Windows Mobile. Przy handlowaniu na forexie cały czas podpieram się Excelem, w którym mam zapisane różne dane.
Na laptopie skakanie z MT4 do Excela nie stanowi oczywiście żadnego problemu, nie wiem tylko czy taka możliwość będzie na WM. Nigdy nie miałem styczności z mobilnym windowsem i mam pytanie do kogoś kto na tym pracuje. Czy jest tam taka opcja, że siedzę sobie w MT4 i w razie potrzeby minimalizuje ten program i wchodzę do Excela (dwie aplikacje działają jednocześnie), czy raczej muszę najpierw zamknąć MT4, otworzyć Excela, tam sprawdzić co trzeba, zamknąć Excela i dopiero na nowo otworzyć MT4? Naczytałem się, że uruchomienie np. takiego excela w niektórych telefonach trwa nawet kilka minut, nie jestem skalperem, ale jednak takie oczekiwanie trochę by mi życie utrudniało.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 10010
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Możesz mieć uruchomione aplikacje w tle. Co prawda przełączanie się między programami nie jest tak wygodne jak na standardowym Windowsie ale dasz sobie radę.
Czas uruchamiania programów będzie już zależny od klasy urządzenia (procesor, pamięć). U mnie na HD2 trwa to chyba 1 sekundę ;).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
LikeIke
Bywalec
Bywalec
Posty: 14
Rejestracja: 24 lip 2011, 22:24

Nieprzeczytany post autor: LikeIke »

ktoś może mi powiedzieć jak wygląda sprawa działania tej specjalnej modyfikacji mt4 pod apple oferowanej przez admiral markets na iphonie 2g? z góry dziękuje
GO HARD OR GO HOME

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Nieprzeczytany post autor: cugan »

BlackBerry Storm2 9550 (Verizon Wireless)
Zajeb... telefon - usługa pełna BB chodzi w PLAY
Język polski tez jest originale
T-Mobile (Era) wymięka nie może tego sprzętu odpalić w usłudze BB
Moim zdaniem telefon rakieta - sprawdziłem
Potrzebuję porządnej chodzącej aplikacji na OS do tradingu.
Może ktoś coś poleci .Kilka przerobiłem ale jakoś nic mnie nie ujęło

Obrazek

:arrow: http://www.letstalk.com/blackberry-stor ... n-wireless
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 29 lip 2011, 20:39 przez cugan, łącznie zmieniany 1 raz.
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

klif
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 09 mar 2010, 20:35

Nieprzeczytany post autor: klif »

Odnośnie Windows Mobile, przełączanie między uruchomionymi programami jest szybkie i wygodne po instalacji jakiegoś małego programu do tego celu, np. Vieka VBar.

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Nieprzeczytany post autor: cugan »

klif pisze:Windows Mobile
WM to porażka na razie musimy myśleć o nowej generacji urządzeń .Ta maszynka powyżej iest dwurdzeniowa z NIVRAM i nadaje się podobno do odpalenia usługi 4G. Procek 500 -cetka
Dlatego szukam coś zmyślnego sprawdzonego za free do tradingu .
Są już takie aplikacje ale nie chce się bawić ,Może kros coś obczaił
Ostatnio zmieniony 30 lip 2011, 17:26 przez cugan, łącznie zmieniany 1 raz.
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

overall

Nieprzeczytany post autor: overall »

najlepszy system operacyjny na swiecie to oczywiscie android 2.3, zero zacinek i tutaj polecal bym ze wzgledu na duzy wyswietlacz dajacy wygode w sledzeniu wykresow - galaxy S2 tudziez HTC HD2 i troche mniejszy - tanszy opdowiednik galaxy ace, co prawda bez amuleda ale rozwalajacy na lopatki iphona 3.

black barry ogolnie nie polecam, tak samo iphona 4 (cena... a na rynku tyle pieknych, lepszych aparatow)

t-mobile faktycznie ma drogi sprzet ale niebawem ma to ulec zmianie... orange i T planuja utworzenie wspolnego brandu ktory to bedzie sprowadzal telefony z wietkongu po o wiele nizszych cenach detalicznych... gdyz jak wiadomo w obecnej chwili iphona 3 mozemy nabyc praktycznie nowego i z gwarancja juz za okolo 600zl , natomiast nowka sztuka w abonamentach nawet 100zlotowych u takiego t-mobil to cena okolo 1000-1300 zl.... porazka.

ODPOWIEDZ