XTB

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.

Co myślisz na temat tego brokera?

Zdecydowanie polecam
46
34%
Poza paroma minusami są ok
30
22%
Przeciętny
26
19%
Mają wiele wad
7
5%
Stanowczo odradzam
25
19%
 
Liczba głosów: 134

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

21 20 luka przeciw trendowi na 10 pipsów w stosunku do ECN i innych MM ,dobrze by było to wykorzystać przeciw nim...// może skończą z tymi praktykami.... :P //
Jeżeli ktoś bez ryzyka zagra przeciw nim / napisze program// ,to poza kasą bez ryzyka ma Szacum forumowiczów...

Pozdrawiam.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

XTB - Online Trading
Sprawdź najnowszą ofertę X-Trade Brokers
Rachunek Rzeczywisty Rachunek Demonstracyjny
Camaro69

Nieprzeczytany post autor: Camaro69 »

zz pisze:21 20 luka przeciw trendowi na 10 pipsów w stosunku do ECN i innych MM ,dobrze by było to wykorzystać przeciw nim...//
Dzisiaj jak za dawnych czasów-mają notowania opóznione o 12 minut a transakcje live ;-).Proszę sprawdzić Kospi,gdyby nie to że mają najgorszy na świecie spread na tym najpłynniejszym instrumencie pochodnym świata (to już jest chore)można by na ich skrajnym nieprofesjonalizmie zbić majątek.Polecam dla osób które lubią zysk bez ryzyka dodatkowo wsparty moralną satysfakcją z ukarania takiej instytucji.

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

Camaro69 pisze:Dzisiaj jak za dawnych czasów-mają notowania opóznione o 12 minut a transakcje live
Eeeee tam gadasz.... pewnie mają pluginy ustawione na 13 minutowe rekwoty i to oni polują na naiwniaków ;)
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Jacekk
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 24 lut 2011, 18:38

Nieprzeczytany post autor: Jacekk »

Ja mam takie lamerskie pytanie: chciałbym wziąć udział w zaawansowanym, darmowym szkoleniu xtb, ale ono jest tylko dla klientów rzeczywistych, osoba z xtb doradziła mi, żebym założył rachunek u nich, ale nie wpłacał tam żadnych pieniędzy. Szczerze powiem, że po tych opiniach, które tutaj przeczytałem, małe szanse są, żebym kiedykolwiek grał u nich na forexie (ale GPW to juz nie wykluczam). Moje pytanie: czy jeśli utworze takie martwe konto to nie wdpepnę w żadne bagno?

Oczywiście mógłbym analizować ich regulaminy, ale to nie daje gwarancji, że czegoś nie przeoczę. Z góry dziękuję za odpowiedz :)

Awatar użytkownika
baggio
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 14 sty 2008, 18:41

Nieprzeczytany post autor: baggio »

Witam,

czy ktoś wytłumaczy mi dlaczego na platformie XTB cena kontraktu CFD na indeks amerykański SP500 różni się od rzeczywistego poziomu tego indeksu?

Np w chwili obecnej SP500 ma wartość 1270,18 (za stooq.com), natomiast w XTB - 1263,6 pkt. Z czego wynika ta różnica? Sprawdzałem także czy to CFD nie odpowiada cenie futures'ów na SP500 ale tu również się nie pokrywa...

W Admiral Markets cena nie odbiega od rzeczywistych notowań.

Pozdrawiam serdecznie!

slaw79
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 13 gru 2010, 12:37

Nieprzeczytany post autor: slaw79 »

Monsieur-x pisze:
zaburzenia.snu pisze:Dobre dobre,jak wiadomo czlowiek nie jest nieomylny sam sie czasami lapie na glupich bledach bo nadal sie ucze inwestowania,co do pojazdu jak chcesz tak to zwal to moja opinia i nie musisz sie z nia zgadzac,co przewazylo o tej opini posiadalem 3 konta realne 1 zagraniczny MM, 1 zagraniczny ECN (tu mi sie chyba najlepiej gra) i polski MM (czytaj XTB) na dwoch pierwszych wychodze na swoje a u XTB .... jak tylko zarobilem to zaraz bylo koszenie

Ile lat masz rachunek realny na XTB i ile zarobiłeś, że Cię zaczeli kosić? 100 tys zł? 200tys. zł czy milion? Bo to jest ważne. Ciekawi mnie to bo mam tam rachunek realny od lat i nie mam z nimi problemów.
Mam u nich rachunek od 2008 roku
nigdy nie mialem z nimi problemu,srodki wyplacane z rachunku pojawiaja sie zaraz na drugi dzien bez problemu lub nawet w ten sam dzien jesli przelew pojdzie z rana

Pewnie ma swoje minusy w postaci "spread-u" ale ktory broker tego nie ma??
Bodajrze w czwartek lub piatek Saxo przy danych mial spread 70 pips!!!!
a xtb bez zmian

Osobiscie nie nazekam,ale jak sie traci to winny musi sie znalesc

Dodano po 2 minutach:

P.S
Nigdy nie mialem problemu zeby zadzwonic zlozyc lub zamknac zlecenie lub cokolwiek zrobic na rachunku
Mozge sobie dzwonic o kazdej porze dnia i nocy

Awatar użytkownika
kris007
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 551
Rejestracja: 23 sty 2008, 22:50

Nieprzeczytany post autor: kris007 »

slaw79 pisze:Mozge sobie dzwonic o kazdej porze dnia i nocy
dzwonić możesz, wszystko zależy jaki problem Ci się przytrafi i w jakiej chwili, ja kiedyś też dzwoniłem, nawet kilka razy, rozmawiając z kiloma osobami i przy okazji dzięki temu jeden drugiego wsypał niechcący, sprawa dotyczyła informatyka który rzekomo był a go nie było, dopiero rano tak naprawdę się pojawił i mój problem z połączeniem rozwiązał w kilkanaście minut, przesyłając mi najpierw programik który wygenerował logi z trasy mojego połączenia i dzięki temu wszystko się wyjaśniło że to xtb nawaliło a nie jak mi wcześniej kolesie wmawiali że to coś u mnie, pomijam krętactwa że za chwilę problem sprawdzi informatyk (którego jak wspomniałem wcale nie było) i że odzwonią itp.
Ogólnie kilkanaście godzin to wszystko trwało, od ok 20.00 dnia poprzedniego do rana następnego, generalnie odczucia z obsługi fatalne, niektórzy nawet nie mieli zwyczaju się przedstawić jak odbierali telefon.

slaw79
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 73
Rejestracja: 13 gru 2010, 12:37

Nieprzeczytany post autor: slaw79 »

kris007 pisze:
slaw79 pisze:Mozge sobie dzwonic o kazdej porze dnia i nocy
dzwonić możesz, wszystko zależy jaki problem Ci się przytrafi i w jakiej chwili, ja kiedyś też dzwoniłem, nawet kilka razy, rozmawiając z kiloma osobami i przy okazji dzięki temu jeden drugiego wsypał niechcący, sprawa dotyczyła informatyka który rzekomo był a go nie było, dopiero rano tak naprawdę się pojawił i mój problem z połączeniem rozwiązał w kilkanaście minut, przesyłając mi najpierw programik który wygenerował logi z trasy mojego połączenia i dzięki temu wszystko się wyjaśniło że to xtb nawaliło a nie jak mi wcześniej kolesie wmawiali że to coś u mnie, pomijam krętactwa że za chwilę problem sprawdzi informatyk (którego jak wspomniałem wcale nie było) i że odzwonią itp.
Ogólnie kilkanaście godzin to wszystko trwało, od ok 20.00 dnia poprzedniego do rana następnego, generalnie odczucia z obsługi fatalne, niektórzy nawet nie mieli zwyczaju się przedstawić jak odbierali telefon.
bardzo sie dziwie zawsze mi sie przedstawiaja ,ja naprawde nie mam tam zadnych problemow
zawsze mozna sobie nawet porozmawiac z zespolem analitykow

Awatar użytkownika
kris007
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 551
Rejestracja: 23 sty 2008, 22:50

Nieprzeczytany post autor: kris007 »

no , ok, może się coś zmieniło, a może problemy z jakimi dzwoniłeś był w stanie rozwiązać każy kto odbierał telefon i nie musieli kręcić,
jednak mój przypadek jest autentyczny i odczucia które mi po nim pozostały również,
zmienić ich już też nie zmienię, bo nie korzystam już od dawna z usług xtb.

Awatar użytkownika
Leszcz
Bywalec
Bywalec
Posty: 14
Rejestracja: 10 gru 2009, 10:51

Nieprzeczytany post autor: Leszcz »

Swapy na EURPLN w XTB:

długa: -3.952
krótka: -0.066

XTB rżnie nas na swapach?

ODPOWIEDZ